Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Oživte svůj vůz BMW M o příslušenství a doplňky, které z vaše vozu udělají závodní speciál. Jedinečnost a styl s M PERFORMANCE PARTS si nyní až do 30.6.2024 můžete dopřát se slevou 20 %.

Společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. S BMW Originálním příslušenstvím si užijete každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny.

Není nic lepšího než vyrazit v jarních a letních měsících na výlet nebo delší cestu. Ať už plánujete kratší trasy nebo rodinné cesty na dovolenou, naši servisní specialisté se postarají, aby vaše BMW bylo připraveno co nejlépe.

Systém BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro je tvořen vysoce kvalitními QHD a Full HD kamerami snímajícími oblast před a za vozidlem, a to i v případě, že je zaparkované. Pokud systém zaznamená vibrace nebo neobvyklé pohyby mimo vozidlo, pro zdokumentování možné nehody nebo (pokusu o) vloupání záběry automaticky uloží.

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že po dobu velikonočních svátků 29. března – 1. dubna budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět v úterý 2. dubna. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým BMW Kopecký

S prvním jarním dnem rozkvétají i první myšlenky na cestu obytňákem. Loňská sezóna se povedla. Naše auta se podívala do Norska, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska a samozřejmě se toulala po naší krásné české domovině. Letos pro vás máme v nabídce 17 obytných vozů v té nejlepší kvalitě s doplňkovými službami, které vám ušetří spoustu času i peněz!

BMW Originální zimní pneumatiky a kompletní sady kol zajišťují maximální radost z jízdy a bezpečnost, i když na silnicích panují zimní podmínky. Jsou dokonale přizpůsobeny vašim požadavkům a potřebám vašeho BMW.

O servisní schůzce, na kterou jste možná zapomněli. O varovném hlášení, kterému možná nerozumíte. O výměnu oleje a kola se postaráme my, abyste Vy nemuseli. A pokud nevíte, na koho se v případě nehody obrátit. Buďte v klidu. Jsme tu vždy pro Vás.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

BMW X3

xDrive20d M Sport
2018, 91 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

BMW XM

INDIVIDUAL
2024, 0 km, hybrid, 480 kW, automat, 5 míst
NovýPardubice

BMW řada 2

M235i xDrive Gran Coupé
2022, 24 401 km, benzín, 225 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

BMW řada 2

218i Gran Coupe M Sport
2021, 25 000 km, benzín, 100 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

BMW i3

120Ah
2022, 13 761 km, elektro, 125 kW, automat, 4 místa
OjetýÚstí nad Labem

BMW řada 5

540i xDrive M Sport Individual
2017, 119 948 km, benzín, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek