Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že vzhledem ke státním svátkům budou 5.–7. července všechny pobočky zavřené. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Tým BMW Kopecký

Oživte svůj vůz BMW M o příslušenství a doplňky, které z vaše vozu udělají závodní speciál. Jedinečnost a styl s M PERFORMANCE PARTS si nyní až do 30.6.2024 můžete dopřát se slevou 20 %.

Společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. S BMW Originálním příslušenstvím si užijete každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny.

Není nic lepšího než vyrazit v jarních a letních měsících na výlet nebo delší cestu. Ať už plánujete kratší trasy nebo rodinné cesty na dovolenou, naši servisní specialisté se postarají, aby vaše BMW bylo připraveno co nejlépe.

Systém BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro je tvořen vysoce kvalitními QHD a Full HD kamerami snímajícími oblast před a za vozidlem, a to i v případě, že je zaparkované. Pokud systém zaznamená vibrace nebo neobvyklé pohyby mimo vozidlo, pro zdokumentování možné nehody nebo (pokusu o) vloupání záběry automaticky uloží.

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že po dobu velikonočních svátků 29. března – 1. dubna budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět v úterý 2. dubna. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým BMW Kopecký

S prvním jarním dnem rozkvétají i první myšlenky na cestu obytňákem. Loňská sezóna se povedla. Naše auta se podívala do Norska, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska a samozřejmě se toulala po naší krásné české domovině. Letos pro vás máme v nabídce 17 obytných vozů v té nejlepší kvalitě s doplňkovými službami, které vám ušetří spoustu času i peněz!

BMW Originální zimní pneumatiky a kompletní sady kol zajišťují maximální radost z jízdy a bezpečnost, i když na silnicích panují zimní podmínky. Jsou dokonale přizpůsobeny vašim požadavkům a potřebám vašeho BMW.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

M340d xDrive ZÁRUKA
2021, 16 049 km, nafta, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M550d Touring Individual
2020, 95 326 km, nafta, 294 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

740d xDrive
2012, 167 228 km, nafta, 230 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

xDrive40
2021, 27 232 km, elektro, 240 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

M240i xDrive Coupé
2021, 21 943 km, benzín, 275 kW, automat, 4 místa
OjetýPardubice

540i xDrive Touring M Sport
2022, 25 617 km, benzín, 245 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek