Není nic lepšího než vyrazit v jarních a letních měsících na výlet nebo delší cestu. Ať už plánujete kratší trasy nebo rodinné cesty na dovolenou, naši servisní specialisté se postarají, aby vaše BMW bylo připraveno co nejlépe.

BMW servisní prohlídka

Vaše BMW bude u nás v nejlepších rukách. Široká a pestrá nabídka zahrnuje dlouhodobé servisní balíčky, atraktivní „all-inclusive“ ceny a mnoho dalších na míru navržených služeb. BMW Originální kola zajistí maximální přilnavost a výkonnost na hladkém asfaltu, šotolině, na mokrých silnicích nebo během letních bouřek. Ať už se jedná o nehodu nebo kosmetickou opravu, naše certifikovaná karosárna a lakovna opraví velká i menší poškození nejvyššími kvalitativními standardy a vždy optimálně na míru Vašemu BMW.

BMW Servis kol a pneumatik

BMW Servis kol a pneumatik

Pro bezpečné cestování Vám vyměníme kola. Rychle, efektivně a za dobrou cenu. Součástí balíčku je samozřejmě i kontrola dezénu pneumatik a brzd. A Vaše zimní kola? Na požádání je správně uskladníme. Ušetříte tím čas i drahocenný prostor.

BMW Jarní kontrola vozidla

BMW Jarní kontrola vozidla

Naši BMW servisní specialisté prověří Váš vůz pomocí diagnostického zařízení BMW. Pečlivou kontrolou projde karoserie, pneumatiky, brzdy, osvětlení, stěrače a další prvky, v případě potřeby budou uvedeny do prvotřídního stavu. Výsledkem je Vaše dokonale připravené BMW na jarní a letní měsíce.

BMW Kontrola před cestou

BMW Kontrola před cestou na dovolenou

Vydejte se do teplých letních dnů dokonale připraveni: po testu vozu pomocí diagnostiky BMW, rozsáhlé vizuální kontrole a ověření funkčnosti všech systémů budete mít klid.

BMW Kontrola klimatizace

BMW Kontrola klimatizace

Servisní specialisté BMW zkontrolují také všechny důležité součásti klimatizačního systému Vašeho BMW, což Vám zaručí příjemné cestování v horkých dnech. V případě potřeby také vymění opotřebované díly. Vaše klimatizace tak bude i nadále fungovat efektivně. A Vy do cíle své cesty vždy dorazíte svěží a odpočatí.

BMW SERVIS KOPECKÝ

Je dobré mít jistotu, že jste připraveni. Ať vás cesta zavede kamkoli, vaše BMW připravíme tak, aby fungovalo v každé situaci.