Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Okamžitě dostupná radost z jízdy a moderní variabilita podtrhují charakter nového BMW X1. Díky výraznějšímu designu, posílené elektrifikaci a progresivní konektivitě posouvá model X1 úspěšnou koncepci vozů Sports Activity Vehicle (SAV) prémiového kompaktního segmentu do budoucnosti utvářené udržitelností a digitalizací.

Zejména v zimě může odražený kamínek v mžiku způsobit mnoho problémů, obzvlášť když je čelní sklo vystaveno vysoké zátěži topným vzduchem a nízkým venkovním teplotám. Vsaďte na jistotu a využijte naší akci na výměnu čelních skel: Ke každému vyměněnému čelnímu sklu BMW Original obdržíte zdarma dálniční známku na rok 2023.

Vážení zákazníci a příznivci značky BMW,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2022 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2023.

kolektiv BMW KOPECKÝ

Systém Travel & Comfort nabízí všestranný výběr držáků a upevňovacích řešení v jednom systému a umožňuje tak ještě větší cestovní komfort v interiéru vozidla. Základem je základní podpěra, kterou lze upevnit mezi tyče opěrky hlavy a pomocí které lze rychle a snadno připevnit různé doplňky.

První BMW M3 Competition Touring s pohonem M xDrive kombinuje mimořádnou výkonnost BMW M3 s flexibilitou a praktičností modelů Touring. Maximální trakce, agilita a přesnost je zásluhou inteligentního pohonu všech kol M xDrive a M specifického podvozku. M sportovní DNA v extrovertním designu s širokým postojem a podvozkem s velkým rozchodem.

Buďte na zimu připraveni: Díky BMW Originálnímu příslušenství získáte více přepravního prostoru, bezpečí i stylu na každé cestě. Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů, které jsou dokonale přizpůsobeny vašemu BMW.

Hned na začátku zimní sezóny se naši BMW Servisní specialisté postarají o to, aby vaše BMW plnilo nejvyšší bezpečnostní standardy. Nabízíme různá servisní řešení, která jsou dokonale přizpůsobená vašim potřebám a požadavkům vašeho BMW.


BMW servisní nabídka

S BMW Originálním příslušenstvím jste vždy dokonale vybaveni pro každou situaci. Ať už je to dobrodružný výlet, den volna nebo komfortní zimní prázdniny. Objevte naše novinky a vybavte si svůj vůz podle svých představ.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

xDrive20d xLine
2021, 35 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive40i M Sport 7 míst
2019, 78 462 km, benzín, 250 kW, automat, 7 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive40
2021, 25 000 km, elektro, 240 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

xDrive30d xLine
2022, 23 815 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive20d M-paket
2017, 70 058 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive 30d X Line
2022, 22 984 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.