Okamžitě dostupná radost z jízdy a moderní variabilita podtrhují charakter nového BMW X1. Díky výraznějšímu designu, posílené elektrifikaci a progresivní konektivitě posouvá model X1 úspěšnou koncepci vozů Sports Activity Vehicle (SAV) prémiového kompaktního segmentu do budoucnosti utvářené udržitelností a digitalizací.

Design exteriéru nového BMW X1

Hlavním prvkem přední části je výrazná a velká, téměř hranatá maska ve tvaru ledvinek. Ve spojení s tenkými Adaptivními LED světlomety přecházejícími daleko do boků působí nové BMW X1 velmi dynamicky. Díky výrazné přední části, monolitickým plochám a vysoké stavbě působí nové BMW X1 při pohledu z boku mimořádně dynamicky. Díky kombinaci průhledného a tmavě zatmaveného skla spolu se šestiúhelníkovým vzorem (volitelně) na boku působí trojrozměrná zadní světla ve tvaru písmene L nezaměnitelně moderním dojmem.

Nové BMW X1 2022
Design přední části
Pohled z boku
Design zadní části

Design interiéru nového BMW X1

Tenký a bezrámečkový BMW Prohnutý displej s dotykovým a hlasovým ovládáním zaujme na první pohled, současně je hlavním rozhraním pro obsluhu systému iDrive. Moderní středová konzola je vybavena přepínačem/posuvným ovladačem, ovládacími prvky nejnovější generace a na přání integrovanou přihrádkou pro bezdrátové nabíjení. Díky novému designu a čalounění Sensatec Oyster s exkluzivními kontrastními švy a prošíváním nabízejí zadní sedadla vždy mimořádně vysokou úroveň komfortu. Opěradla jsou prakticky a individuálně sklopná v poměru 40:20:40.

Nové BMW X1 2022
Inovativní ovládací prvky v interiéru
Moderní středová konzole
Komfort v zadní části


Digitální funkce nového BMW X1

Digitální funkce nového BMW X1

S funkcí proaktivního navrhování tras navigace BMW Maps pojedete vždy po správně zvolené trase. S výbavou Integrace telefonu Vaše nové BMW X1 podporuje Apple CarPlay a Android Auto, takže máte s sebou na cestách Vaše oblíbené aplikace. Pro nabíjení stačí jen položit: přihrádka pro bezdrátové nabíjení nového BMW X1 nabije Váš telefon indukčně.


Inteligentní asistenční systémy a jízdní dynamika nového BMW X1

Inovativní asistenční systémy přinesou do každé situace ještě více bezpečí a komfortu. Výbava Driving Assistant Professional nabízí inteligentní pomoc v různých situacích. Couvací asistent poskytne maximum komfortu při manévrování. Kdykoli parkujete, můžete se spolehnout na Parkovací asistent.

Nové BMW X1 2022

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional automaticky udržuje jízdní pruh, rychlost a vzdálenost, a tím v mnoha jízdních situacích omezuje riziko nehody.

Couvací asistent

Pomůže vám vycouvat z náročných situací: Couvací asistent si pamatuje pohyby volantem na posledních 50 metrech jízdy vpřed a díky tomu dokáže po stejné trase automaticky vycouvat.

Parkovací asistent

Parkovací asistent usnadňuje parkování a manévrování v úzkých prostorách a předchází tak škodám vzniklým při parkování.

Driving Assistant Professional
Couvací asistent
Parkovací asistent

Dvouspojková převodovka Steptronic

Sedmistupňová automatická dvouspojková převodovka Steptronic se vyznačuje jemným řazením, příkladným jízdním komfortem a nízkou spotřebou paliva.

BMW xDrive

Pohon všech kol BMW xDrive: Zažijte více trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti.

48V technika s funkcí E-Boost

48V technika s funkcí E-Boost zlepšuje akceleraci Vašeho BMW a současně snižuje produkci oxidů dusíku.

Dvouspojková převodovka Steptronic
BMW xDrive
48V technika s funkcí E-Boost

Plug-in hybridní technika nového BMW X1

BMW X1 xDrive30e je to nejlepší z obou světů: plug-in hybridní model nového BMW X1. Poskytuje maximální radost z jízdy s maximální hospodárností. Jedná se o hospodárný spalovací motor s výkonem 110 kW (150 k) a elektromotor BMW eDrive s výkonem 130 kW (177 k). S dojezd na elektřinu 78 km (WLTP) a inteligentními jízdními režimy zažijete při jízdě maximální flexibilitu.

Nové BMW X1 2022

Dojezd na elektřinu

Plug-in hybridní model nového BMW X1 umožňuje až 89 kilometrů jízdy čistě na elektřinu. Umožňuje cestovat bez lokálních emisí a téměř neslyšně.

Inteligentní jízdní režimy

Inteligentní jízdní režimy zajišťují v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem. Díky tomu můžete bez starostí jezdit ekologickými a bezemisními zónami.

BMW Charging

Doma nebo na cestách: BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení v každé situaci. Můžete nabíjet po celé Evropě v jedné z největších a neustále se rozšiřujících sítí veřejných nabíjecích stanic.

Nové BMW X1 2022
Nové BMW X1 2022
Nové BMW X1 2022


Vozy BMW X skladem Více o modelech BMW X

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu