Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Léto je v plném proudu a proto neváhejte využít naší jedinečnou nabídku na vybrané originální BMW příslušenství. Využijte zvýhodněné ceny u oblíbených produktů BMW a nakupte pohodlně na našem eshopu.

Den na pláži nebo na horách? Ať už máte na léto naplánováno cokoli, BMW Originální příslušenství ochrání interiér vašeho vozu a udrží ho v čistotě. Chytrá řešení pro přepravu různých zavazadel zajišťují na každé cestě maximální pohodlí.

Dokonale přizpůsobené vašemu BMW a vašim plánům na letošní léto: BMW Originální příslušenství. Systém BMW Travel & Comfort přináší úložná řešení, bezpečnost a styl. Pro maximální komfort, ať už vás vaše další dobrodružství zavede kamkoli.

…buďte připraveni na každou eventualitu. Vaše další dobrodružství vás může zavést kamkoli. BMW Originální příslušenství nabízí mnoho možností. Zabalte si všechno, co byste mohli potřebovat, a zažijte jedinečné léto.

Využijte originální systémy pro přepravu jízdních kol, které se vyznačují snadnou montáží. Můžete vybrat buď variantu pro střešní nosiče, nebo s uchycením na tažné zařízení. Přepravuje svoje kola nebo elektrokola bezpečně a pohodlně.

Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou BMW Originálního příslušenství a zajistěte, aby byl Váš vůz dokonale vybaven na všechny cesty. Můžete se těšit na inteligentní řešení v oblastech přepravy. Originální příslušenství je ušité na míru pro Váš model BMW a navržené tak, abyste si mohli užít co nejpohodlnější a nejpříjemnější jízdu. Níže naleznete malý výběr z nabídky Originálního příslušenství.

Systém Travel & Comfort nabízí všestranný výběr držáků a upevňovacích řešení v jednom systému a umožňuje tak ještě větší cestovní komfort v interiéru vozidla. Základem je základní podpěra, kterou lze upevnit mezi tyče opěrky hlavy a pomocí které lze rychle a snadno připevnit různé doplňky.

Buďte na zimu připraveni: Díky BMW Originálnímu příslušenství získáte více přepravního prostoru, bezpečí i stylu na každé cestě. Prozkoumejte naši širokou nabídku produktů, které jsou dokonale přizpůsobeny vašemu BMW.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

220d Coupe M Sport
2022, 29 500 km, nafta, 140 kW, automat, 4 místa
PředváděcíÚstí nad Labem

220d xDrive Active Tourer
2015, 175 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

540d xDrive M Sport edice
2021, 33 775 km, nafta, 250 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

xDrive30d M Sport
2023, 11 000 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

xDrive25e M Sport
2022, 16 571 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M340d xDrive ZÁRUKA
2021, 16 049 km, nafta, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.