Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Buďte připraveni na nová dobrodružství! Prozkoumejte rozmanitost BMW originálního příslušenství a zažijte zimu jako nikdy před tím. S BMW originálním příslušenstvím si navrhnete zimu podle svých představ

Když se mění roční období, je čas prozkoumat krajinu. Ani deštivé a chladné počasí přeci není důvodem k tomu, abychom zůstávali doma. Je to příležitost objevit kouzelnou stránku našeho světa.

Naše praktické BMW originální příslušenství určené pro interiér Vám zajistí více komfortu a individuality. Vaše BMW zůstane místem, kde se budete cítit dobře, i když je venku zima a vlhko.

Podzim je v plném proudu a proto neváhejte využít naší jedinečnou nabídku na vybrané originální BMW příslušenství. Využijte zvýhodněné ceny u oblíbených produktů BMW a nakupte pohodlně na našem eshopu.

Léto je v plném proudu a proto neváhejte využít naší jedinečnou nabídku na vybrané originální BMW příslušenství. Využijte zvýhodněné ceny u oblíbených produktů BMW a nakupte pohodlně na našem eshopu.

Den na pláži nebo na horách? Ať už máte na léto naplánováno cokoli, BMW Originální příslušenství ochrání interiér vašeho vozu a udrží ho v čistotě. Chytrá řešení pro přepravu různých zavazadel zajišťují na každé cestě maximální pohodlí.

Dokonale přizpůsobené vašemu BMW a vašim plánům na letošní léto: BMW Originální příslušenství. Systém BMW Travel & Comfort přináší úložná řešení, bezpečnost a styl. Pro maximální komfort, ať už vás vaše další dobrodružství zavede kamkoli.

…buďte připraveni na každou eventualitu. Vaše další dobrodružství vás může zavést kamkoli. BMW Originální příslušenství nabízí mnoho možností. Zabalte si všechno, co byste mohli potřebovat, a zažijte jedinečné léto.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

xDrive20d xLine
2021, 40 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

530d xDrive Sedan
2023, 8 354 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
PředváděcíPardubice

xDrive30d xLine
2022, 13 271 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive20d xLine
2021, 35 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M235i xDrive Gran Coupe
2022, 24 401 km, benzín, 225 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

540i xDrive Touring M Sport
2022, 25 617 km, benzín, 245 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.