Naše praktické BMW originální příslušenství určené pro interiér Vám zajistí více komfortu a individuality. Vaše BMW zůstane místem, kde se budete cítit dobře, i když je venku zima a vlhko.

Zima je roční období, kdy si chcete užít pohodlí ve svém BMW. Proto je důležité, aby byl jeho interiér vybaven tak, aby vám poskytoval co největší komfort a bezpečnost. Naštěstí existuje spousta originálního příslušenství, které vám to umožní.

BMW příslušenství navržené pro zimu

Jedním z nezbytných příslušenství do interiéru pro zimní období jsou all-weather podlahové rohože. Ty chrání podlahu vozu před nečistotami, sněhem a solí, a zároveň dodávají interiéru elegantní vzhled. Můžete si vybrat mezi gumovými nebo textilními rohožemi, které jsou přesně přizpůsobeny tvaru vašeho modelu BMW. Pro zavazadlový prostor je ideální podlahová rohož nebo vana, která ochrání kufr před poškrábáním a usnadní ukládání zavazadel

BMW All-weather rohože, přední

BMW All-weather rohože, přední

Přesně padnoucí ochrana proti vlhkosti a nečistotám v prostoru pro nohy vpředu. Mají černý vzhled se vsadkou z nerezové oceli, takže dokonale ladí s interiérem.

BMW All-weather rohože, zadní

BMW All-weather rohože, zadní

Jsou ideální pro zimní podmínky a dokonale padnou do prostoru pro nohy. BMW All-weather rohože nabízejí účinnou komplexní ochranu pro všechna dobrodružství.

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

Systém BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro je tvořen vysoce kvalitními QHD a Full HD kamerami snímajícími oblast před vozidlem a za ním, a to i v případě, že je zaparkované.

11 899 Kč
BMW Ochrana nákladové hrany

BMW Ochrana nákladové hrany

Připevňuje se pomocí suchých zipů k zadní části zavazadlového prostoru. Chrání nákladovou hranu při nakládání a vykládání.

BMW Ochranná oboustranná rohož

BMW Ochranná oboustranná rohož do zavazadlového prostoru

Oboustranná ochranná rohož do zavazadlového prostoru s upevněním zavazadel zabraňuje jejich pohybu a současně předchází jejich poničení a znečištění.

4 099 Kč
BMW Kapsář na přední opěradla

BMW Kapsář na přední opěradla

Ideální pro cestování s dětmi. Organizér má omyvatelný povrch chránící proti kopancům a je připevněn na zadní straně opěradla předního sedadla.

2 240 Kč

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu