Máte-li pocit, že jsme přišli, jak se říká, s křížkem po funuse, tak se nenechte oklamat. Sezóna cestování s obytnými auty v Čechách ještě nekončí! A budeme-li se bavit o celé Evropě, pak je sezóna v podstatě celý rok. Dnes má cestování s obytnými auty totiž úplně jiný rozměr.

Půjčovana obytných aut od Kopeckého

Tak třeba si představte, že bydlíte téměř na sjezdovce. Přehodíte si lyže přes rameno a jdete rovnou k vleku. Ano. V Rakousku je tohle už běžná praxe. Nebo si zajeďte do Chorvatska mimo sezónu, kdy pláže nejsou přeplněné a dejte si snídani při východu slunce. Bezkempová místa určená pro obytná auta už jsou tam v rozpuku. A nebo Kodaň. Město, které je už tak barevné, na podzim září jako málokteré místo na zemi. I tam jsou na cestovatele s obytnými vozy připraveni. Kempů je tam jako máku!

Proto jsme rádi, že i my v naší pardubické pobočce můžeme našim klientům tuhle skvělou a naprosto nezaměnitelnou možnost cestování nabídnout. V ceně půjčovného od nás máte kompletní doplňkové služby jako je dálniční známka, pojištění auta včetně asistenčních služeb po celé Evropě.

Aktuálně v naší nabídce najdete 4 varianty značky Peugeot a JIŽ BRZY naše portfolio rozšíříme o skvělé vozy ADRIA MATRIX AXESS.


Obytné vozy k zapůjčení

Obytný vůz PEUGEOT BOXER L4H3 2.2 BlueHDi 165k MAN6 / GLOBE-TRAVELLER

Počet míst k sezení: 4
Počet míst ke spaní: 2+2

Extra výbava: Klimatizace v obytné části, venkovní sprcha, venkovní přípojka na plynový gril, TV s anténou, navigační systém.

PEUGEOT BOXER GLOBE-TRAVELLER

Obytný vůz PEUGEOT BOXER L4H2 2.2 BlueHDi 165k MAN6

Počet míst k sezení: 5
Počet míst ke spaní: 3+2

Extra výbava: Výklopný stan na střeše, vyjímatelné 5.sedadlo, výškově polohovatelná postel.

PEUGEOT BOXER CAMPER

Obytný vůz PEUGEOT BOXER L4H3 2.2 BlueHDi 165k MAN6

Počet míst k sezení: 4
Počet míst ke spaní: 3

Extra výbava: Velký úložný prostor, možná úschova kol uvnitř vozidla.

PEUGEOT BOXER OBYTNÝ VŮZ

Výbava společná pro všechna auta: Chemické WC, umyvadlo, sprcha, plynové topení, plynový vařič, lednice, kuchyň kompletně vybavená sadou nádobí, kávovar Nespresso vč. kapslí, lůžkoviny pro 2 osoby (vč. prostěradel a povlečení), rádio, klimatizace (prostor řidiče a spolujezdce), otočná sedadla (řidiče i spolujezdec), tempomat, campingový nábytek (stůl + 4 židle), markýza, solární panel s externí baterií, který vám umožní nezávislost a fungování i mimo kemp, vyrovnávací klíny pod kola, elektrická přípojka vč. kabelů, tažné zařízení.

Možnost zapůjčení nosiče na 3 jízdní kola značky THULE a v zimním období jsou samozřejmostí zimní pneumatiky.

A něco pro dobrodruhy!

Obytný vůz PEUGEOT Traveller Active L2 2.0 BlueHDi 180k EAT8

Počet míst k sezení: 5
Počet míst ke spaní: 2+2
Automatická převodovka

Traveller má výklopný stan na střeše, vestavbu EGOE v zadní části vozu, kde najdete plynový vařič, malou lednici, dřez, nádrž na vodu, sprchu (voda pouze studená), nezávislé topení, markýzu, tažné zařízení.

PEUGEOT BOXER OBYTNÝ VŮZ

Již brzy v naší nabídce!

Už v říjnu rozšíříme naše portfolio obytných vozů o typ ADRIA MATRIX AXESS 650SL / 2.2 BlueHDi 165k MAN6 – polointegrál.

Obytný vůz Adria Matrix
Obytný vůz Adria Matrix

Ve výbavě vozů ADRIA MATRIX AXESS najdete chemické WC, umyvadlo, sprcha, plynové topení, plynový vařič, lednice, kuchyň kompletně vybavená sadou nádobí, kávovar Nespresso vč. kapslí, lůžkoviny pro 2 osoby (vč. prostěradel a povlečení), rádio, klimatizace (prostor řidiče a spolujezdce), otočná sedadla (řidiče i spolujezdec), tempomat, campingový nábytek (stůl + 4 židle), markýza, solární panel s externí baterií, který vám umožní nezávislost a fungování i mimo kemp, vyrovnávací klíny pod kola, elektrická přípojka vč. kabelů, tažné zařízení, nosič kol na 2 jízdní kola, velký úložný prostor v zadní části (garáž), který je vyhřívaný - možnost úschovy jízdních kol.

Ceník půjčovny obytných vozů KOPECKÝ

Ceník obytných vozů ke stažení v PDF.

Chcete se zeptat na podrobnosti nebo rezervovat termín?

Karel Jílek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: +420 724 551 782

Kopecký RENT

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu