Novinky a události

ze světa BMW

Nové BMW řady 3 Sedan – pro váš dynamický život

M sportovní podvozek s tužšími pružinami a tlumiči pro přímější a agilnější odezvu. Couvací asistent a další inteligentní asistenční systémy přináší do každé situace více komfortu. Palubní deska orientovaná na řidiče a inovativní BMW Prohnutý displej s dotykovým ovládáním

Číst dál...

V sobotu 13. srpna bude ZAVŘENO

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že v sobotu 13. srpna bude z provozních důvodů zavřena pobočka v Ústí. Těšíme se na Vás opět v pondělí 15. srpna.

Děkujeme za pochopení.


Nové BMW X1 – dokonalý společník

Nové BMW X1 zaujme svojí variabilitou, praktičností a jasně strukturovaným designovým stylem pro sportovní a sebevědomý vzhled. K dispozici bude se spalovacím motorem, jako plug-in hybrid nebo s čistě elektrickým pohonem. Moderní interiér je vybaven mimořádně kvalitními materiály a inovacemi, jako je například BMW Prohnutý displej. Volitelně k dispozici s elektricky výsuvným tažným zařízením.

Číst dál...


Uzavřený golfový turnaj BMW KOPECKÝ

v pátek 24. června se uskutečnil uzavřený turnaj pro vybrané zákazníky BMW Kopecký na Barboře. Počasí nám vyšlo parádní a užili jsme si společně opravdu úžasný den golfu na skvěle připraveném hřišti.

Číst dál...

4. – 6. července máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že od 4. do 6. července budeme mít zavřeno. Těšíme se na Vás opět ve čtvrtek 7. července. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Přejemé krásné svátky.
Tým BMW Kopecký


BMW i4 čistě elektrické Gran Coupé

Jako první elektrické Gran Coupé BMW i4 přináší mimořádnou dynamiku s vysokou úrovní komfortu a ideálními předpoklady k tomu, aby se stalo vaším společníkem pro každý den. Pětidveřový vůz je vybaven pátou generací technologie BMW eDrive s vysloveně sportovním parametry – dosahuje výkonu až 400 kW/544 k (BMW i4 M50). S dlouhým dojezdem až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40) a pěti prostornými plnohodnotnými sedadly je dokonalým automobilem pro každou cestu.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete