Revoluční speedster

BMW i8 Roadster
Toto je čistá e-mobilita s větrem ve vlasech. Tímto otevřeným dvoumístným vozem míříme na přední příčku segmentu otevřených sportovních hybridů.

Novodobá ikona – BMW i8 Roadster

První BMW i8 Roadster odhaluje novou podobu budoucnosti. Nadšení, které vzbuzuje fascinující BMW i8 Roadster s ikonickým designem a inovativním plug-in hybridním pohonem, je připraveno nově interpretovat svobodu pohybu. Pro bezpodmínečnou radost z jízdy všude, kam vede silnice. Už při prvním pohledu zvýší hladinu adrenalinu v krvi. A stejně tak rychle se pohybuje ručička rychloměru: inovativní plug-in hybridní pohon generuje 374 k a 570 Nm. Díky tomu BMW i8 Roadster zrychluje z 0 na 100 km/h za pouhých 4,6 sekundy. Nejrychlejší cesta, jak zažít novou podobu svobody.

BMW i8 Roadster BMW i8 Roadster
Jedinečný šarm

BMW i8 Roadster se do posledního detailu prezentuje jako futuristický automobil. Jeho progresivní tvary mluví jasným jazykem, který už nemůže být dynamičtější. Nejvýraznější prvek: impozantní, pohodlně otevíratelné vzhůru výklopné dveře z uhlíkových vláken. Sportovně pojatá přední část i nadále zosobňuje individuální charakter a hrdě dává na odiv BMW masku chladiče ve tvaru ledvinek, kterou po stranách doplňují full-LED přední světlomety a přepracované větrné clony. Výrazný černý pás ve tvaru V se táhne podél celého vozu, čímž zdůrazňuje jeho nízkou siluetu. Působivý uhlazený design rovněž optimalizuje proudění vzduchu a vytváří aerodynamiku, která nemá obdoby. Nový BMW i8 Roadster tak představuje dokonalou symbiózou tvaru a funkce, jež zná pouze jediné: ničím neomezenou svobodu.

Volnost a prostor

Také interiér zdůrazňuje jedinečný charakter BMW i8 Roadster. To je okamžitě patrné z exkluzivní výbavové linie Accaro Amido/E-Copper. Interiér v sobě odráží dynamické křivky exteriéru, díky čemuž celý kokpit vytváří futuristickou sportovnost. Středový panel je nakloněn směrem k řidiči a ovladače jsou rozmístěny intuitivně. Tím je zaručena maximální orientace na řidiče a přehlednost. Optimální boční podporu těla a maximální komfort poskytují nová elektricky nastavitelná sportovní sedadla s paměťovou funkcí. Za sedadly se nachází další úložný prostor. S volitelným cestovním paketem Travel jsou připraveny vyjímatelné přihrádky a kapsa na mapy z kůže Nappa. LED osvětlení interiéru v noci vytváří vysoce kvalitní, působivé prostředí. Světelné linky zvýrazňující tvary dveří, přístrojové desky, středové konzoly a volantu jsou dodávány na přání a jejich barvu lze podle nálady měnit z modré EfficientDynamics na jantarově žlutou či bílou.

Revoluční speedster

BMW i8 Roadster zkrotí dokonce i vítr. A to nejen svým sportovním vzhledem, ale také aerodynamickým tvarem karoserie, extrémně lehkou konstrukcí a vrstveným designem LED zadních světel, o něž se žádný větrný poryv nezastaví.

Průkopník vyrobený z karbonu

Buďte ve vedení. S novým BMW i8 Roadster je to snadné. Jedním z důvodů je jeho mimořádně lehká architektura LifeDrive. Ta se skládá z modulu Drive, hliníkového podvozku a modulu Life, ultralehkého prostoru pro cestující z vysokopevnostního karbonu. Oba komponenty jsou do posledního gramu hmotnostně optimalizovány s cílem efektivně na silnici přenést promyšlenou trvalou udržitelnost s vybroušenou sportovností.

Svoboda dojet kamkoliv

Nabíjení nebo tankování – s komplexním paketem produktů a služeb 360° ELECTRIC lze s BMW i8 Coupé zvládnout hravě oba úkony. Doma můžete své BMW i8 snadno nabíjet prostřednictvím nabíjecí stanice BMW i Wallbox nebo nabíjecím kabelem. Pokud chcete, můžete používat ekologicky získanou elektřinu BMW Green Energy od společnosti NATURSTROM. Individuální konzultace, odbornou montáž a počáteční nastavení provádí kvalifikovaný elektrikář. Na svých cestách se setkáte s neustále se rozšiřující sítí nabíjecích stanic, na nichž můžete platit pomocí karty ChargeNow. Prostřednictvím aplikace ChargeNow, nebo přímo ve vašem BMW i8 Roadster, například přes plně propojené navigační služby BMW ConnectedDrive, zjistíte, kde se nacházejí další nabíjecí stanice.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete