Modelová řada BMW i

Elektrické BMW iX1

od 1 359 800 Kč nebo od 14 990 Kč bez DPH měsíčně
První čistě elektrické BMW iX1 vyzařuje elektrizující odhodlání a díky své funkčnosti a všestrannosti je inspirací pro hledání nových cest i při každodenním používání. S dojezdem až 440 km (WLTP) je ideálním společníkem také pro neplánované výlety.
Fotogalerie modelu BMW iX1
BMW iX1 s dojezdem více než 430 km

BMW iX1 s dojezdem více než 430 km

Sebevědomý výraz zásluhou monolitického designového stylu a výrazných proporcí. Nejvyšší komfort na cestách díky aktivním sedadlům s masážní funkcí a bederní opěrkou. Moderní multimediální palubní deska s BMW Prohnutým displejem s dotykovou funkcí a hlasovým ovládáním. Dojezd až 438 km je zárukou plné flexibility.
Design přední části

Design přední části

Výrazná a velká, téměř hranatá maska ve tvaru ledvinek s volitelnými modrými ozdobnými prvky a nízké Adaptivní LED světlomety přecházející daleko do boků dodávají novému BMW iX1 dynamický výraz s elektrifikovaným nádechem.
Pohled z boku

Pohled z boku

Díky výrazné přední části, monolitickým plochám a vysoké stavbě působí nové BMW iX1 při pohledu z boku mimořádně dynamicky. Volitelně dostupné modré ozdobné prvky po celém voze působivě poukazují na elektrický pohon.
Pohled zezadu

Pohled zezadu

Díky kombinaci průhledného a zatmaveného skla spolu se šestiúhelníkovým vzorem na boku působí trojrozměrná zadní světla ve tvaru písmene L nezaměnitelně moderním dojmem.

Tecnologie v novém BMW iX1

S funkcí proaktivního navrhování tras navigace BMW Maps pojedete vždy po správně zvolené trase.
Nabíjení nového BMW iX1

Nabíjení nového BMW iX1

S rychlonabíječkou Flexible Fast Charger má Vaše nové BMW iX1 vše, co potřebujete pro pohodlné nabíjení doma od okamžiku, kdy jej pořídíte. Pokud chcete, můžete možnosti nabíjení ještě více přizpůsobit svým potřebám. S BMW Charging můžete nabíjet po celé Evropě v jedné z největších a neustále se rozšiřujících sítí veřejných nabíjecích stanic. Vše, co k tomu potřebujete, je součástí standardní výbavy Vašeho nového BMW. Jde především o nabíjecí kartu BMW Charging Card a nabíjecí kabel (Mode 3).

Design exteriéru nového BMW iX1

Design exteriéru nového BMW iX1

Výrazná a velká, téměř hranatá maska ve tvaru ledvinek s volitelnými modrými ozdobnými prvky a nízké Adaptivní LED světlomety přecházející daleko do boků dodávají novému BMW iX1 dynamický výraz s elektrifikovaným nádechem. Díky výrazné přední části, monolitickým plochám a vysoké stavbě působí nové BMW iX1 při pohledu z boku mimořádně dynamicky. Díky kombinaci průhledného a zatmaveného skla spolu se šestiúhelníkovým vzorem na boku působí trojrozměrná zadní světla ve tvaru písmene L nezaměnitelně moderním dojmem.

Design interiéru nového BMW iX1

Design interiéru nového BMW iX1

Méně tlačítek, více intuitivnosti: Tenký a bezrámečkový BMW Prohnutý displej s dotykovým a hlasovým ovládáním zaujme na první pohled, současně je hlavním rozhraním pro obsluhu systému iDrive. Dvě úrovně moderního konceptu obsluhy: Klasické manuální ovládací prvky byly odstraněny a vytvořily tím prostor pro moderní středovou konzolu vybavenou přepínačem/posuvným ovladačem, ovládacími prvky nejnovější generace a integrovanou přihrádkou pro bezdrátové nabíjení ve spodní části. Osvětlený zavazadlový prostor BMW iX1 nabízí široké možnosti uložení nákladu.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

540i xDrive Touring M Sport
2022, 25 617 km, benzín, 245 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive20d M Sport
2021, 32 118 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

Coupe Competition
2020, 21 244 km, benzín, 460 kW, automat, 4 místa
OjetýÚstí nad Labem

118d Sport Line
2021, 35 000 km, nafta, 110 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive30d M Sport
2021, 29 138 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

xDrive 30d X Line
2022, 44 127 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

Fotogalerie vozu BMW iX1

Volitelně dostupné modré ozdobné prvky po celém voze působivě poukazují na elektrický pohon.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!