Modelová řada BMW i

Elektrické BMW i7

od 3 552 900 Kč nebo od 43 990 Kč bez DPH měsíčně
První čistě elektrické BMW i7 kombinuje elektrickou jízdní dynamiku s okouzlením pro všechny smysly a přináší nezapomenutelné zážitky z jízdy. Působivé okamžiky při příchodu. Krystalické světlomety a osvětlená BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow. Atmosféra luxusního salónku v interiéru zásluhou režimů My Modes.
Fotogalerie modelu BMW i7
BMW i7 s dojezdem více než 600 km

BMW i7 s dojezdem více než 600 km

Působivé okamžiky při příchodu. Krystalické světlomety a osvětlená BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow. Atmosféra luxusního salónku v interiéru zásluhou režimů My Modes. Zážitek jako v kině díky 31,3" displeji Theather Screen pro cestující na zadních sedadlech. Výkon přes 400 kW* a dojezd na elektřinu přesahující 600 km.
Ikonický design přední části BMW i7

Ikonický design přední části BMW i7

Krystalické světlomety s krystaly Swarovski a osvětlený rámeček masky ve tvaru ledvinek BMW Iconic Glow vyzařují osobitost.
Vyvážená silueta BMW i7

Vyvážená silueta BMW i7

Plynulé linie a vyvážené proporce dodávají BMW i7 výjimečnou eleganci. Chromovaný prvek připomínající vzácný klenot zvýrazňuje Hofmeisterův záhyb.
Zadní část BMW i7

Zadní část BMW i7

Nízká zadní světla ve tvaru L a tenká chromovaná lišta zdůrazňují celkovou šířku. Modré designové prvky poukazují na inovativní druh pohonu.

Interiér BMW i7

Inovativní prostředí v interiéru, grandiózní zábavní systém pro zadní sedadla a panoramatická prosklená střecha Sky Lounge
Design interiéru nového BMW i7

Design interiéru nového BMW i7

Multifunkční ovládací prvek BMW Interaction Bar se rozprostírá horizontálně přes celou šířku palubní desky. Multimediální zážitky posádce dopřává BMW Prohnutý displej s kontrolním displejem o úhlopříčce 14,9". Usaďte se a užívejte si: Širokoúhlý displej BMW Theatre Screen s úhlopříčkou 31,3" a integrovanou službou Amazon Fire TV vytváří na zadních sedadlech unikátní panoramatické zážitky při sledování filmů. Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge propouští do interiéru během dne velké množství světla. V noci vytváří výjimečnou atmosféru pomocí dynamických světelných efektů.

Inovace a komfort nového BMW i7

Inovace a komfort nového BMW i7

Opřete se a užívejte si: Sedadla Executive Lounge poskytují komfortní a uvolňující pozici, zadní sedadlo za řidičem zaujme integrovanou opěrkou pro nohy. Infotainment lze pohodlně ovládat elegantně do zadních dveří integrovanou dvojicí 5,5" dotykových displejů, připraven je zde také 31,3" displej BMW Theatre Screen, automatická klimatizace a nastavitelná sedadla a mnoho dalších prvků. Systém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound s 35 výškovými a středovými reproduktory, subwooferem a shakerem vytváří 4D zvukový zážitek s výkonem 1965 W. Díky němu se na fascinující cestu vydají i uši.

Digitální funkce nového BMW i7

Digitální funkce nového BMW i7

Když si budete chtít některé funkce vozu, jako například vyhřívání volantu nebo parkovací asistent Professional, objednat později, můžete tak učinit prostřednictvím BMW Shopu. BMW Remote Software Upgrade udrží nové BMW řady 7 Sedan neustále aktuální. Díky tomu můžete využívat nejnovější funkce a vlastnosti, které do vozu instalujete jednoduše „vzduchem“. Proměňte svůj telefon na klíč od vozidla a používejte jej pro odemykání a startování nového BMW řady 7 Sedan. K přístupu do vašeho vozu můžete autorizovat až pět dalších osob.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

M235i xDrive Gran Coupé
2022, 24 401 km, benzín, 225 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

118d Sport Line
2021, 39 000 km, nafta, 110 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

320d xDrive Touring M Sport
2021, 141 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive30d M Sport
2021, 29 138 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

xDrive25e Sport Line
2022, 23 000 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

330d xDrive Touring M Sport
2023, 37 000 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW i7

V novém BMW i7 zažijete novou generaci radosti z jízdy.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!