Modelová řada BMW i

Elektrické BMW i4

od 1 352 000 Kč nebo od 15 990 Kč bez DPH měsíčně
První čistě elektrické Gran Coupé poskytne mnoho radosti z jízdy s dojezdem více než 600 kilometrů. Tento čtyřdveřový vůz zásluhou výkonu až 390 kW/530 k poskytne mimořádnou jízdní dynamiku, ale současně je zásluhou vynikajícího dojezdu ideálním společníkem také na dlouhé cesty.
Fotogalerie modelu BMW i4
Intenzivní akcelerace a současně sametově hladký charakter

Intenzivní akcelerace a současně sametově hladký charakter

Maximální výkon 390 kW/530 k zajistí BMW i4 fascinující dynamiku. Gran Coupé zrychlí z klidu na 100 km/h během pouhých čtyř sekund, a přesto ohromí svým sametově hladkým projevem. Pro tento vůz specificky navržené tlumiče dodají jistotu, že i během zrychlení podobného výstřelu z katapultu je vůz neustále dokonale pod kontrolou bez sebemenšího náznaku nejistoty.
Služba BMW Connected Charging

Služba BMW Connected Charging

Nabíjení BMW i4 nemůže být jednodušší. Služba Connected Charging vám pomůže najít nejbližší nabíjecí stanici na vaší trase, takže můžete své BMW i4 nabít, kdykoliv je potřeba.
Nabíjení BMW i4 na cestách

Nabíjení BMW i4 na cestách

Výkonem až 205 kW nabijete vůz z kapacity 10 na 80 % během pouhých 31 minut. Nebo nabijete energii na dalších 164 km jízdy během pouhých 10 minut (až 140 km za 10 minut pro i4 M50).
Nabíjení BMW i4 doma

Nabíjení BMW i4 doma

Doma můžete pohodlně využívat svoji nabíječku BMW Wallbox. Nabíjecím výkonem až 11 kW dodáte energii pro 100% nabití baterie BMW i4 za pouhých 8,25 hodiny.

Interiér BMW i4

Volitelná výbava BMW IconicSounds Electric zvýrazňuje zvuk pohonu uvnitř i zvenku.
Vynikající komfort na dlouhých cestách s dlouhým dojezdem

Vynikající komfort na dlouhých cestách s dlouhým dojezdem

Když vezmeme v potaz schopnost zrychlení a cestování na dlouhé vzdálenosti, jízdy po městě nebo po zatáčkovitých otevřených silnicích, tak toto čistě elektrické Gran Coupé s dojezdem až 600 kilometrů* (WLTP) je zárukou potřebné přizpůsobivosti a praktičnosti pro každodenní život. Téměř neslyšný pohon a propracovaný podvozek slibují bezstarostné zážitky z lehkosti pohybu a suverénní plynulosti na všech cestách, a to i ve vysokých rychlostech nebo na površích, které opravdu kloužou.

Přesné a dynamické průjezdy zatáček s novým BMW i4

Přesné a dynamické průjezdy zatáček s novým BMW i4

Nový druh automobilu s propracovanou aerodynamikou a ideálním rozložením hmotnosti nabízí vysokou úroveň agility a přesnosti. To vše je podtrženo pohonem do nejmenších detailů sladěným s komponenty podvozku. Použitá kombinace pružin a tlumičů zajistí enormní kontakt s vozovkou a současně působivou stabilitu v zatáčkách.

Progresivní koncept a maximální komfort v novém BMW i4

Progresivní koncept a maximální komfort v novém BMW i4

BMW i4 je plně pětimístný vůz, poskytující vynikající komfort a značnou nabídku místa pro hlavu i nohy na zadních sedadlech. Sportovně elegantní tvar modelu Gran Coupé od BMW je kromě jiného dán dlouhým rozvorem, krátkými převisy karoserie a plynule se svažující linií střechy.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

INDIVIDUAL
2024, 0 km, hybrid, 480 kW, automat, 5 míst
NovýPardubice

430i Gran Coupe M Sport
2022, 9 996 km, benzín, 190 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

520d xDrive M Sport SEDAN
2024, 7 856 km, nafta, 145 kW, automat, 5 míst
PředváděcíPardubice

xDrive20d xLine
2021, 48 500 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

330d xDrive Touring M Sport Individual
2022, 28 992 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

xDrive30d M Sport
2021, 29 069 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW i4

S dlouhým dojezdem až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40) a pěti prostornými plnohodnotnými sedadly je dokonalým automobilem pro každou cestu.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!