Modelová řada BMW i

Elektrické BMW iX3

od 1 810 900 Kč nebo od 22 490 Kč bez DPH měsíčně
V BMW iX3 na vás čekají nejmodernější technologie kombinující bezemisní mobilitu s nejvyšším komfortem. Inteligentní asistenční systémy, které zvyšují bezpečnost a komfort, lze zcela jednoduše ovládat hlasovými povely.
Fotogalerie modelu BMW iX3
BMW iX1 s dojezdem více než 450 km

BMW iX1 s dojezdem více než 450 km

Nové BMW iX3 je standardně vybaveno M sportovním paketem s novým designem, takže vypadá sportovněji než kdy dříve. Aerodynamické doplňky spolu s modrými ozdobnými prvky jasně poukazují na elektrický pohon tohoto modelu. Nezáleží na tom, zda se vydáte na krátkou nebo dlouhou cestu, dojezd až 461 km a spotřeba elektřiny začínající na 18,5 kWh/100 km zaručují, že BMW iX3 je vozem navrženým pro každý druh použití.
Design přední části

Design přední části

Téměř zcela uzavřená BMW i maska ve tvaru ledvinek tvoří hlavní optický prvek působivé přední části vozu. Spolu s uspořádáním vstupů vzduchu ve tvaru písmene L, zvýrazněných modrou barvou BMW i Blue, zdůrazňuje elektrický charakter nového BMW iX3.
Pohled z boku

Pohled z boku

Výrazné a mohutné výřezy blatníků sebevědomě vyplňují 20" M aerodynamická kola 890 M style v černé barvě Jet Black s hliníkovými ozdobnými prvky. Otvory na bocích za předními koly s BMW M designem zlepšují proudění vzduchu.
Pohled zezadu

Pohled zezadu

V kombinaci s vertikálním aerodynamickými otvory vytvářejí nová LED zadní světla s trojrozměrným krycím sklem a horizontálními ukazateli směru maximálně soustředěný vzhled. Difuzory v modré barvě dotvářejí spodní část zádi.

Technologie v novém BMW iX3

Dynamičtější, hospodárnější a inovativnější než kdy dříve: pátá generace technologie BMW eDrive použitá v BMW iX3.
Nabíjení nového BMW iX1

Nabíjení nového BMW iX1

S rychlonabíječkou Flexible Fast Charger má Vaše nové BMW iX1 vše, co potřebujete pro pohodlné nabíjení doma od okamžiku, kdy jej pořídíte. Pokud chcete, můžete možnosti nabíjení ještě více přizpůsobit svým potřebám. S BMW Charging můžete nabíjet po celé Evropě v jedné z největších a neustále se rozšiřujících sítí veřejných nabíjecích stanic. Vše, co k tomu potřebujete, je součástí standardní výbavy Vašeho nového BMW. Jde především o nabíjecí kartu BMW Charging Card a nabíjecí kabel (Mode 3).

Design exteriéru nového BMW iX1

Design exteriéru nového BMW iX1

Výrazná a velká, téměř hranatá maska ve tvaru ledvinek s volitelnými modrými ozdobnými prvky a nízké Adaptivní LED světlomety přecházející daleko do boků dodávají novému BMW iX1 dynamický výraz s elektrifikovaným nádechem. Díky výrazné přední části, monolitickým plochám a vysoké stavbě působí nové BMW iX1 při pohledu z boku mimořádně dynamicky. Díky kombinaci průhledného a zatmaveného skla spolu se šestiúhelníkovým vzorem na boku působí trojrozměrná zadní světla ve tvaru písmene L nezaměnitelně moderním dojmem.

Design interiéru nového BMW iX1

Design interiéru nového BMW iX1

Méně tlačítek, více intuitivnosti: Tenký a bezrámečkový BMW Prohnutý displej s dotykovým a hlasovým ovládáním zaujme na první pohled, současně je hlavním rozhraním pro obsluhu systému iDrive. Dvě úrovně moderního konceptu obsluhy: Klasické manuální ovládací prvky byly odstraněny a vytvořily tím prostor pro moderní středovou konzolu vybavenou přepínačem/posuvným ovladačem, ovládacími prvky nejnovější generace a integrovanou přihrádkou pro bezdrátové nabíjení ve spodní části. Osvětlený zavazadlový prostor BMW iX1 nabízí široké možnosti uložení nákladu.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

xDrive25e Sport Line
2022, 23 000 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

530d xDrive M Sport TOURING
2022, 26 300 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

M40i
2020, 75 683 km, benzín, 265 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M240i xDrive Coupé
2021, 21 943 km, benzín, 275 kW, automat, 4 místa
OjetýPardubice

Coupe
2023, 0 km, benzín, 353 kW, manuál, 4 místa
NovýÚstí nad Labem

M440d xDrive Cabrio
2023, 9 000 km, nafta, 250 kW, automat, 4 místa
PředváděcíÚstí nad Labem

Fotogalerie vozu BMW iX3

Nízké Adaptivní LED světlomety s novým designem dodávají přední části BMW iX3 soustředěný výraz.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!