Novinky

ze světa Peugeot

Veselé Velikonoce

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že po dobu velikonočních svátků 7.–10. dubna budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět v úterý 11. dubna. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým PEUGEOT KOPECKÝAutosalony KOPECKÝ mají zase plné sklady

Pežoťáci, máme pro vás doufám dobré zprávy. Výroba sice ještě nejede tak jak bychom si představovali, ale naše nabídka pro vás už je poměrně dobrá. V rámci modelů 208, 2008, 308, 3008 disponujeme aktuálně kolem 150 vozidel ihned k odběru.

Číst dál...

Nový Peugeot 508

Peugeot 508 představuje nový design modelů určených pro nejnáročnější klientelu. Přední část je dynamičtější a v jejím středu se nachází nové logo značky. U těchto modelů se poprvé objevují nové charakteristické přední světlomety se třemi drápy. Jsou zabudovány do extrémně štíhlých světlometů Matrix LED s jedinečným designem. Tímto luxusním prvkem výbavy jsou vybaveny všechny úrovně výbavy. Vzadu je součástí nových LED světel typický podpis se třemi drápy a směrovky s posuvem světla.

Číst dál...

Skladový PEUGEOT se servisem zdarma na 5 LET

Máme pro vás řešení, jak se vyhnout neočekávaným nákladům. To je to, co se aktuálně všude kolem probírá. Doba je teď nepředvídatelná, a tak jsme přišli s akcí, která by pro vás, naše zákazníky měla být v tomto ohledu určitou jistotou. 5 LET TECHNICKÉ A FINANČNÍ JISTOTY. Máte před sebou až 5 let mobility bez starostí, od asistence po opravu závady, od údržby po náhradu opotřebených dílů!

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2023

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2022 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2023.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: 24.12.2022 – 1.1.2023 máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 2.1.2023. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.

Číst dál...

28. října máme zavřeno

Vážení zákazníci,
Vzhledem ke státnímu svátku máme 28. a 29. října zavřeno Těšíme se na Vás opět v pondělí 31.10. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým Peugeot Kopecký


Půjčovna obytných vozů u Kopecký

Máte-li pocit, že jsme přišli, jak se říká, s křížkem po funuse, tak se nenechte oklamat. Sezóna cestování s obytnými auty v Čechách ještě nekončí! A budeme-li se bavit o celé Evropě, pak je sezóna v podstatě celý rok. Dnes má cestování s obytnými auty totiž úplně jiný rozměr.

Číst dál...


PEUGEOT 408 – dynamický inovativní fastback

Peugeot 408 je v historii značky i na současném trhu s automobily prvním vozem svého druhu. Tento nový model je překvapivý a nečekaný. Vyčnívá z modelové řady značky v různých směrech. Kromě postoje šelmy a jedinečného vzhledu přináší také technickou dokonalost zaměřenou na efektivitu a inteligentní elektrifikaci, stejně jako emoce a potěšení z jízdy.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas