Novinky

ze světa Peugeot

Akce 50 AUT v 50 DNECH za neuvěřitelnou cenu

Od 8.listopadu po dobu 50 dní bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. akce „HRAVÝ PODZIMNÍ ÚKLID“. Podstatou akce je vybrat každý den po dobu 50 dní jeden z více jak 200 skladových vozů značky Peugeot a ten nabídnout na dobu 24 hodin za speciální neuvěřitelnou cenu. Nabídka se bude po dobu 50 dní, od pondělí do neděle, každý den ráno v 9:00 aktualizovat na webu a na FCB účtu https://www.facebook.com/pezotak.

Číst dál...

Nový PEUGEOT 208 v prodeji

Nový PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter a představuje se v novém sportovním hávu. V interiéru tohoto nového městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D a pod kapotou benzinový, dieselový nebo elektrický motor.

Číst dál...

28. října máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že v den státního svátku 28. října budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět v úterý 29.10. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým Peugeot Kopecký


11. Puzzlemánie v OC Europark opět s Pežoťákem

A je to tady, 9. listopadu ve 12 h odstartuje v OC Europark již 11. Puzzlemánie a Pežoťák u toho opět nemůže chybět.

Letošní ročník bude výjimečný tím, že během programu pokřtí patroni Andrea Verešová a Miroslav Šimůnek knihu „Andílci – pohádky z obláčků“ autorky Lucie Stehlíkové. Aby ale kniha mohla vyjít, musí nejdříve získat podporu crowdfundingovou akcí na HitHitu.

Číst dál...

31 dní PEUGEOT PROFESSIONAL

Od 1. do 31. října bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. „31 dní užitkových vozů Peugeot“. Jak drobní živnostníci, tak i majitelé velkých firem budou moci vybírat z bohatých skladových zásob užitkových vozů Peugeot za akční ceny. Ke všem modelům v nabídce, včetně poslední novinky PEUGEOT PARTNER FURGON, bude přibalen ZDARMA kompletní značkový SERVIS na 3 ROKY.

Číst dál...

7 dní PEUGEOT s dárkem od Pežoťáka

Skvěle vybavené vozy za skvělé ceny

Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely Peugeot za báječné ceny. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od 16. do 22. září na autosalonech Peugeot Kopecký v Praze, Bystřici nad Pernštejnem a ve Vysokém Mýtě.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé objednávce v rámci 7 dní PEUGEOT, dárkový balíček gurmánských specialit z obchodu Colonial Coloseum v hodnotě 1 090 Kč!

Číst dál...
VELKOPROSTOROVÉ VOZY PEUGEOT nyní s BONUSEM od Pežoťáka

Pohodlné cestování pro rodinu nebo pro zákazníky nyní ještě výhodněji. S modelem PEUGEOT Traveller objevíte moderní pojetí cestování a prostoru. Nepřehlédnutelný design, motory BlueHDi Euro 6, provedení interiéru a komfort na úrovni vozů vyšší třídy. Vyzkoušejte si variabilitu 5-9 míst a zažijte klidnou a příjemnou jízdu s Pežoťákem.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer