Novinky

ze světa Peugeot

Krásné svátky a úspěšný rok 2023

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2022 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2023.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: 24.12.2022 – 1.1.2023 máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 2.1.2023. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.

Číst dál...

28. října máme zavřeno

Vážení zákazníci,
Vzhledem ke státnímu svátku máme 28. a 29. října zavřeno Těšíme se na Vás opět v pondělí 31.10. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým Peugeot Kopecký


Půjčovna obytných vozů u Kopecký

Máte-li pocit, že jsme přišli, jak se říká, s křížkem po funuse, tak se nenechte oklamat. Sezóna cestování s obytnými auty v Čechách ještě nekončí! A budeme-li se bavit o celé Evropě, pak je sezóna v podstatě celý rok. Dnes má cestování s obytnými auty totiž úplně jiný rozměr.

Číst dál...


PEUGEOT 408 – dynamický inovativní fastback

Peugeot 408 je v historii značky i na současném trhu s automobily prvním vozem svého druhu. Tento nový model je překvapivý a nečekaný. Vyčnívá z modelové řady značky v různých směrech. Kromě postoje šelmy a jedinečného vzhledu přináší také technickou dokonalost zaměřenou na efektivitu a inteligentní elektrifikaci, stejně jako emoce a potěšení z jízdy.

Číst dál...

PEUGEOT EMOTION DAY 2022

Rádi byste se projeli v novém Peugeotu 308 nebo ještě novějším 308 SW? Chcete zažít sílu zatím nejvýkonnějšího Peugeotu 508 PSE, který nabízí výkon 360 k? Anebo jste příznivcem elektrických či plug-in hybridních vozů? Potom pro vás máme skvělou zprávu! Přijďte všechna tato auta (a mnoho dalších) otestovat na Peugeot Emotion Day do PEUGEOT KOPECKÝ.

Číst dál...

Veselé Velikonoce

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že po dobu velikonočních svátků 15.–18. dubna budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět v úterý 19. dubna. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým PEUGEOT KOPECKÝ


Nový Peugeot 308

Značka Peugeot se rozhodla navázat na úspěch vozu Peugeot 308 v segmentu kompaktních hatchbacků. Nový Peugeot 308 přináší intenzivně svůdný design a na první pohled potvrzuje posun k vyšším kategoriím produktů. Je hrdým nositelem nového loga značky.

Nový Peugeot 308 je ekologicky účinný a proto má v nabídce jak plug-in hybridní, tak i obě verze spalovacího motoru, benzínovou i naftovou.

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2022

Vážení zákazníci a příznivci značky Peugeot,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2021 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2022.

Kolektiv PEUGEOT KOPECKÝ

PS: 24.12.2021 – 2.1.2022 máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 3.1.2022. Konkrétní vánoční otevírací dobu našich poboček najdete zde.

Číst dál...

Staň se noční šelmou s PEUGEOT KOPECKÝ

Již 18.9.2021 proběhne v Praze 8. ročník nočního běhu Night Run 2021, což je běžecký zážitkový běh v centru Prahy na Letné. Nebudou chybět dětské závody 211 KIDS CUP nebo nezávodní NUTREND FAMILY RUN, noční běh NN NIGHT RUN na 10 km a charitativní AVON BĚH na 5 km.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

  1. Váš email:(*)
    Neplatný email
  2. Osobní údaje(*)
    Pro využití online poptávky je nutný souhlas