Rozjeďte své podnikání v rámci akce 7 dní PEUGEOT Professional. Pouze od 11. do 17. března máte jedinečnou možnost pořídit si užitkový vůz Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, až na 4 roky zdarma, navíc s čtyřletou značkovou zárukou.

Využijte financování exkluzivním úvěrem s 0% úrokem a vyberte si z bohaté nabídky skladových vozů Peugeot v motorizaci, která vám sedne nejlépe.

7 dní Peugeot Professional u Kopeckého

A co má PEUGEOT KOPECKÝ připraven pro své zákazníky na všech 4 provozovnách v Praze, ve Vysokém Mýtě, v Bystřici nad Pernštejnem a nově i v Pardubicích, v největším a nejmodernějším autosalonu v ČR? Kromě obchodní nabídky, která potrvá od 11. do 17. března 2024, nabídne skladové vozy za atraktivní akční ceny, doplněné o výhodné akční pakety doplňků výbavy. Významným bonusem k nákupu vozu je také kompletní čtyřletý servis zdarma (včetně údržby, výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb). Zákazníci, kteří chtějí mít náklady pod kontrolou ocení, že v rámci akce „7 dní užitkových vozů Peugeot“ se oproti standardním servisním smlouvám prodlužuje servisní smlouva z 2 na 4 roky, jelikož se tím prodlužuje i záruka na vůz o další 2 roky. Smlouvu Optiway Servis na 4 roky zdarma je možné získat pouze při pořízení nového užitkového vozu Peugeot Partner, Expert nebo všechna provedení modelu Boxer. Akce se vztahuje rovněž na elektrické modely e-PARTNER, e-EXPERT FG, e-EXPERT COMBI a e-TRAVELLER.

  • Peugeot Boxer 4 roky / 80 000 km
  • Peugeot Expert 4 roky / 80 000 km
  • Peugeot Partner 4 roky / 80 000 km

V rámci poprodejních služeb si pak můžete být jisti, že se o vás a váš vůz postaráme tak, aby váš business netrpěl případnou absencí pracovního nástroje. Na všech provozovnách máme připraveno celkem 60 náhradních užitkových vozidel Partner L1/L2, Expert L2/L3 a Boxer L2H2/L3H2.


Speciální nabídka 7 dní PEUGEOT PROFESSIONAL

od 446 400 Kč bez DPH

od 719 200 Kč bez DPH

od 544 844 Kč bez DPH

od 815 175 Kč bez DPH

od 862 323 Kč bez DPH

od 564 494 Kč bez DPH

od 670 530 Kč bez DPH

od 607 172 Kč bez DPH

Přestavby užitkových vozů PEUGEOT

V segmentu užitkových vozidel je značka Peugeot silným hráčem a my, PEUGEOT KOPECKÝ jsme si vždy zakládali na tom, abychom v rámci nabídky skladových vozidel byli schopni našim zákazníkům nabídnout nejenom kompletním modelovou řadu, ale navíc i co možná nejvíce speciálních nástaveb, vestaveb a úprav. Jsme si vědomi toho, že užitkový vůz je pro podnikatele především pracovním nástrojem a že na jeho dodání není možné dlouho čekat, tím spíše na speciální úpravy, které jsou o to více náročnější na výrobu.

Mezi speciální verze, které se snažíme mít neustále skladem, patří především valníky s plachtou na 8 nebo 10 palet, ať už se spací nástavbou či bez, 3-stranné sklápěče, které značka standardně nenabízí a to ať s jedno či dvoukabinou Dále pak užitkové verze s 2. řadou sedadel, která může být sklopná či pevná a prachotěsná, universální verze COMBI s variabilním uspořádáním sedadel až do celkového počtu 1+8, atd.

Pokud potřebujete poradit s profinancováním nového vozu, obraťte se s důvěrou na naše obchodní zástupce, kteří vám nastíní veškeré možnosti a vysvětlí rozdíly mezi jednotlivými typy financování (úvěr, leasing, operativní leasing) a doporučí to nejvhodnější právě pro váš typ podnikání.

Pokud sháníte osobní vozy, navštivte 7 DNÍ PEUGEOT.

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu