PEUGEOTBOXER Furgon

od 737 900 Kč
Nový Peugeot BOXER si zachovává to, co stálo za úspěchem současné generace, a přináší jasné odpovědi na očekávání našich zákazníků z hlediska kvality, bezpečnosti, nákladů a praktičnosti. Vůz nabízející tyto velké přednosti doplní komplexní moderní nabídku užitkových vozů značky, vedle modelů Partner a Expert.
Fotogalerie modelu Peugeot BOXER Furgon
Nový PEUGEOT BOXER Furgon

Nový PEUGEOT BOXER Furgon

Nový Peugeot Boxer nabízí širokou škálu moderních a technologických podpůrných prvků řízení a bezpečnostních doplňků pro snadnost a jistotu řízení. Součástí sériové výbavy je ABS, elektronický systém kontroly stability ESP, systém podpory brzdění v kritických situacích, airbag řidiče a elektrické ovládání oken, dále plechová přepážka oddělující kabinu od nákladového prostoru přispívající klepšímu akustickému komfortu.
Spolehlivý a odolný PEUGEOT BOXER

Spolehlivý a odolný PEUGEOT BOXER

Hlavními faktory při koupi užitkového vozu jsou spolehlivost a odolnost, protože ty především podmiňují hodnotu při dalším prodeji. Zavázali jsme se věnovat důkladnou pozornost uživatelské kvalitě a odolnosti, abychom byli jedni z nejlepších na trhu.
Intenzivní testování PEUGEOT BOXER

Intenzivní testování PEUGEOT BOXER

Pro zajištění vysoké úrovně spolehlivosti a odolnosti, kterou zákazníci vozu nový Peugeot Boxer vyžadují a sohledem na jeho intenzivní využívání, byly najety více než 4 miliony testovacích kilometrů v těch nejextrémnějších podmínkách.
Kvalita výroby PEUGEOT BOXER

Kvalita výroby PEUGEOT BOXER

Velká pozornost je také věnována kontrole kvality výroby vozu nový Peugeot Boxer. Kromě kontrol kvality prováděných během všech fází výroby se u každého vozu před opuštěním továrny prověřuje více než 1800 bodů zhlediska vzhledu a funkčnosti.

Jednoduché a bezpečné řízení PEUGEOT BOXER

Nový Peugeot Boxer nabízí širokou škálu moderních a technologických podpůrných prvků řízení a bezpečnostních doplňků pro snadnost a jistotu řízení.
Bohatá sériová výbava

Bohatá sériová výbava

Součástí sériové výbavy je ABS, elektronický systém kontroly stability ESP, systém podpory brzdění v kritických situacích, airbag řidiče a elektrické ovládání oken, dále plechová přepážka oddělující kabinu od nákladového prostoru přispívající klepšímu akustickému komfortu.

Pro ochranu proti odcizení je vůz vybaven:

Pro ochranu proti odcizení je vůz vybaven:

Centrálním zamykáním dveří, zamykáním a odemykáním nákladového prostoru nezávisle na otevření či zavření kabiny, superzamykáním, systémem automatického zobrazování zadní části vozu na dotykovém displeji po otevření zadních dveří, využívajícím kameru pro zpětné couvání (za příplatek).

Pro ochranu posádky je PEUGEOT BOXER vybaven:

Pro ochranu posádky je PEUGEOT BOXER vybaven:

e LAC (Load Adaptative Control), Protiprokluzový systém (ASR), Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu spojený skamerou, Indikátor podhuštění pneumatik, Za příplatek může být vůz vybaven airbagem spolujezdce (sériově pro verzi COMBI), dvěma bočními airbagy a dvěma hlavovými airbagy.

Fotogalerie vozu Peugeot BOXER

Peugeot Boxer je mnohem víc než dopravní prostředek. Jde o skutečný nástroj zvyšující efektivnost práce profesionálních uživatelů

Užitkové vozy PEUGEOT skladem

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

4350 L4H2 FG 2.2 BHDi 165 MAN6
2023, 0 km, nafta, 121 kW, manuál, 3 místa
NovýVysoké Mýto

Valník 4350 L4 BHDi 165k MAN6
2023, 0 km, nafta, 121 kW, manuál, 3 místa
NovýPraha

FG435 L4H3 150k M6
2014, 150 131 km, nafta, 110 kW, manuál, 3 místa
OjetýBystřice n. P.

Boxer Furgon 3500 L3H3 BlueHDi 140k S&S MAN6
2023, 7 km, nafta, 103 kW, manuál, 3 místa
NovýPardubice

FG L2 1,5 BHDI 100k
2020, 97 612 km, nafta, 75 kW, manuál, 2 místa
OjetýBystřice n. P.

Boxer Furgon 3500 L3H2 BlueHDi 165k S&S MAN6
2023, 7 km, nafta, 121 kW, manuál, 3 místa
NovýPardubice

FG 435 L4H2 165k MAN6
2023, 10 km, nafta, 121 kW, manuál, 3 místa
NovýBystřice n. P.

Polocombi L3 2.0 BHDi 145k MAN6
2024, 0 km, nafta, 106 kW, manuál, 6 míst
NovýPraha

Originální příslušenství PEUGEOT

Vyrážíte na hory a hodilo by se vám více úložného prostoru? Máme pro vás praktický střešní box. Byla tuhá zima a vaše stěrače dostaly co proto? Rádi vám objednáme a namontujeme nové. Vyšperkujte své auto a dopřejte mu kvalitní originální příslušenství Peugeot.