Pežoťák

Klub všech Pežoťáků

Z 1 až na 6 s VIPkou – Lukáš Langmajer

Rozhodli jsme se představit našim zákazníkům, čtenářům a fanouškům některé z našich zajímavých Pežoťáků. Patří mezi ně dlouholetí zákazníci, kteří se mezitím stali spíše našimi přáteli, majitelé velkých a úspěšných firem, pro které jsou naše služby a především jejich jistota důležitým atributem, úspěšní lékaři, oblíbení herci, atd. S kým jiným začít, než s našim ambasadorem, Lukášem Langmajerem.

Číst dál...

Pežoťák Lukáš Langmajer si přizval k natáčení filmu 3Bobule nadupanou 308GTi

Prázdniny skončily a poslední klapka spadla i za natáčením volného pokračování letní komedie 3Bobule z prostředí prosluněných moravských vinic. Po více jak deseti letech od uvedení prvního dílu se tak před kameru vrátili osvědčení herci Kryštof Hádek, Tereza Voříšková a Lukáš Langmajer. A právě díky posledně jmenovanému, který se mezitím stal, s ohledem na svůj vřelý vztah ke všemu co má kola, ambasadorem autosalonu KOPECKÝ, tj. Pežoťákem, si v tomto pokračování zahraje i nejsilnější verze modelu Peugeot 308, GTi o výkonu 270 koní.

Číst dál...

Pežoťák Lukáš má ve svých požadavcích na vůz jasno

Náš ambasador Lukáš Langmajer stráví ve voze poměrně dost času a najezdí spoustu kilometrů. Vůz využívá s ohledem na své bydlení mimo Prahu především ke každodennímu dojíždění. Vedle své herecké profese spojené i s hostováním v jiných divadlech, najede spoustu kilometrů i v rámci svého působení v závodním týmu Jaromíra Tomaštíka, mistra České republiky v rally sprintech, v mistrovství České republiky v rally.

A jaké byly jeho základní požadavky, když si mohl vybrat model a verzi?

Číst dál...

Na okruhy a za obří štolou novým Peugeotem Traveller

Závěr sezony ETCC cestovních vozů se konal na slavném městském okruhu v Italské Imole. Závodníci se rádi převezou na místo boje pohodlně a samozřejmě i s rodinou a já to neudělal jinak. Jako ambasador Peugeotu Kopecký mám nějaké povinnosti, ale také nějaká privilegia a díky tomu jsme já, Mikuláš a moje žena osedlali, zhruba týden před oficiálním uvedením v ČR, Travellera a hurá na pořádnou štreku.

Auto mělo před sebou stovky kilometrů a nás bylo jenom 2 a ½, tak jsme jednoduchým šmahem vyhodili prostřední řadu sedadel, udělali si obytné náměstíčko a hurá směr Autodromo Enzo e Dino Ferrari.

Číst dál...

Nová 3008 očima a rukama Lukáše

Byl jsem zvědavý jak malej kluk, tedy jsem zvedl telefon, zavolal a hned vyrazil ji okouknout. Ano, mluvím o nové 3008 od Peugeotu. V té, která tomuto modelu předcházela jsem strávil půl roku a najel cca 15000 km. Auťák to byl nečekaně obratný, svižný a fajnový společník.
Ovšem design, byl kulatně řečeno, kontraverzní a přípomínal lachtana v křeči. Nejčko je všechno jinak, auto je jasně zařaditelný, tedy sedím výš, myslím si, že dál dojedu a nic se mi nestane.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Registrace do klubu Pežoťáků

Zadejte Vaše jméno
Zadejte telefonní číslo
Zadejte email v platném tvaru
Pro využití online poptávky je nutný souhlas