PEUGEOT PARTNER Furgon

od 446 400 Kč
Nový Peugeot Partner s energickými liniemi je praktický a elegantní. Každý firemní klient si bude moci vybrat konfiguraci vozu, která mu umožní efektivně pracovat. Lze volit verzi GRIP, pokud uživatel vyžaduje odolnost a výkonnost vozu za každé situace, nebo verzi ASPHALT určenou pro ty, kteří za volantem tráví dlouhé hodiny.
Fotogalerie modelu Peugeot PARTNER Furgon
Praktický a elegantní Peugeot PARTNER

Praktický a elegantní Peugeot PARTNER

Přední část vozu je ušlechtilá, moderní a mohutná a pyšní se znakem lva, který byl zabudován do vertikální masky chladiče, čímž zvýrazňuje propracovanost předních linií a dodává vozu působivý vzhled. Profil stvrzuje sílu stylu. Proporce jsou dokonale vyvážené s krátkou horizontální kapotou, zvýšeným těžištěm a zkrácenými převisy.
Nová silueta Peugeotu PARTNER

Nová silueta Peugeotu PARTNER

Postavení předních a zadních zkosených částí symetricky proti sobě tvaruje boky a propůjčuje celkové siluetě vozu novou podobu.
Odolná konstrukce Peugeotu PARTNER

Odolná konstrukce Peugeotu PARTNER

Ostrohranný nárazník vzadu zpevňuje dolní část vozu a nabízí optimální odolnost pro každý den.
Nakládací prostor Peugeotu PARTNER

Nakládací prostor Peugeotu PARTNER

Dvoukřídlové dveře podtrhují mohutnost vozu a zlepšují ochranu nákladu před krádežemi. Volitelně jsou k dispozici výklopné zadní dveře.

Užitečné zatížení Peugeot PARTNER

Hodnota užitečného zatížení je v segmentu nejvyšší a pohybuje se od 650 kg do 1 000 kg, a to jak u verze L1, tak u verze L2. Užitečné zatížení verzí s velmi nízkou spotřebou (TBC) je 600 kg.
Interiér Peugeot PARTNER

Interiér Peugeot PARTNER

Interiér vozu je elegantní a stylově čistý. Vnitřní prostor je navíc ergonomicky řešený a všestranný. Vůz je vybaven novými, užitečnými a velice inovativními technologiemi, které usnadňují řízení a činí ho instinktivním a bezpečným. Řidič má tedy optimální přehled o okolí vozu, což mu usnadňuje řízení a manévrování.

Snadné manévrování díky kamerám

Snadné manévrování díky kamerám

Nový Peugeot PARTNER je vybaven dvěma kamerami. Jedna je umístěná ve stojce vnějšího zpětného zrcátka u spolujezdce a druhá v horní části zadních dvoukřídlových dveří. Kamery zajišťují boční pohled na stranu spolujezdce a hlídání mrtvého úhlu a pohled na okolí za vozem pro snazší manévrování ve skladech, na staveništích s mnoha překážkami a v městském prostředí. Záběry kamer jsou promítány na displej nacházející se na místě vnitřního zpětného zrcátka pro okamžité přiblížení okolního prostředí, lepší schopnost reagovat a posílení bezpečnosti.

Rozměry nového Peugeotu PARTNER

Rozměry nového Peugeotu PARTNER

Rozměry vozu s délkou 4,40 m u verze L1 garantují optimalizovanou délku ložné plochy 1,81 m a dokonale odpovídají standardu segmentu. Tato délka umožňuje naložit dvě europalety o kapacitě od 3,30 m³ do 3,80 m³ podle zvolené verze. Tyto hodnoty jsou ještě vyšší u verze L2, jejíž délka činí 4,75 m (+ 35 cm). Nabízí délku ložné plochy 2,16 m a objem nákladového prostoru mezi 3,90 m³ a 4,40 m³.

PEUGEOT PARTNER ve verzích GRIP a APSHALT

Kromě standardních úrovní výbavy nabízí nový Peugeot Partner poprvé verze určené ke konkrétnímu užívání.
Verze GRIP

Verze GRIP

Verze GRIP je dokonale přizpůsobena pro jízdu do těžko přístupných míst s potřebou převážet náklad a 3 osoby. Ve výbavě této verze najdete: zvýšenou střední výšku; velká kola s pneumatikami Mud&Snow; Advanced Grip Control; 3 sedadla vpředu; podlahu nákladového prostoru potaženou ochrannou umělohmotnou vrstvou; užitečné zatížení 1 000 kg; lepší osvětlení nákladového prostoru; rezervní kolo.

Verze ASPHALT

Verze ASPHALT

Verze ASPHALT je určená pro ty, kteří tráví hodiny za volantem a hledají především pohodlí a bezpečnost. Ve výbavě této verze najdete: lepší zvukovou izolaci pro příkladnou akustiku; pohodlná sedadla; Surround Rear Vision; elektrickou parkovací brzdu; on-line rádio s dotykovým displejem 8"; tempomat a omezovač rychlosti; senzory deště a světla; manuální klimatizaci.

Užitkové vozy PEUGEOT skladem

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

FG4350 L4H3 BHDi 165k M6
2024, 0 km, nafta, 121 kW, manuál, 3 místa
NovýBystřice n. P.

Polcom FLEXI L2 2.0 BlHDi 145 MAN6
2024, 2 km, nafta, 106 kW, manuál, 6 míst
NovýVysoké Mýto

FG L2 2.0 BHDi 145k M6
2024, 0 km, nafta, 106 kW, manuál, 3 místa
NovýBystřice n. P.

FG 3300 L2H2 BHDi 140k MAN6
2024, 0 km, nafta, 103 kW, manuál, 3 místa
NovýPraha

4350 L4H2 FG 2.2 BHDi 165 MAN6
2023, 0 km, nafta, 121 kW, manuál, 3 místa
NovýVysoké Mýto

FG L1 1.6 BHDI 100k M5 1.Maj!
2017, 164 000 km, nafta, 73 kW, manuál, 2 místa
OjetýBystřice n. P.

FG350 L3H2 BHDi 140k M6
2024, 0 km, nafta, 103 kW, manuál, 3 místa
NovýBystřice n. P.

FG3500 L3H3 2,0BHDi 130k 1.MAJ!
2018, 170 456 km, nafta, 96 kW, manuál, 3 místa
OjetýBystřice n. P.

Fotogalerie vozu Peugeot PARTNER

Záběry kamer jsou promítány na displej nacházející se na místě vnitřního zpětného zrcátka pro okamžité přiblížení okolního prostředí, lepší schopnost reagovat a posílení bezpečnosti.

Originální příslušenství PEUGEOT

Vyrážíte na hory a hodilo by se vám více úložného prostoru? Máme pro vás praktický střešní box. Byla tuhá zima a vaše stěrače dostaly co proto? Rádi vám objednáme a namontujeme nové. Vyšperkujte své auto a dopřejte mu kvalitní originální příslušenství Peugeot.