Využijte nabídku skvělých slev a pořiďte si vybrané modely PEUGEOT za báječné ceny, navíc s mimořádnou nabídkou financování s 0% úrokem. Jedinečná akce 7 dní PEUGEOT se koná od pondělí 11. března do neděle 17. března 2024 na AUTOSALONECH PEUGEOT KOPECKÝ v Praze, Pardubicích, Vysokém Mýtě a v Bystřici nad Pernštejnem.

Jenom u Pežoťáka navíc ke každé skladové objednávce v rámci 7 dní PEUGEOT, láhev Prosecca. Po skončení akce bude navíc z každé provozovny našim ambasadorem Lukášem Langmajerem vylosován jeden Pežoťák, který získá 2x celodenní vstupenku do vodního a saunového světa v Aquapalace Čestlice v hodnotě 2 498 Kč..

7 dní Peugeot u Kopeckého

Speciální nabídka platí na objednávky uzavřené v týdnu od 11. do 17.3.2024, a to včetně celého víkendu. Využijte tak jedinečnou šanci vybírat ze skladových vozů a získat výhodně některý ze skvěle vybavených vozů Peugeot za skvělé ceny. Na všechny spalovací modely v akci je zároveň poskytována značková záruka PEUGEOT OPTIWAY na 5 LET / 60.000 km a pro elektrické a hybridní verze platí OPTIWAY GARANCE 8 LET / 120.000 km.

V rámci návštěvy si můžete zároveň vyzkoušet nový model PEUGEOT 208, uvedený na trh začátkem roku a prohlédnout si nový faceliftovaný Peugeot 2008.


U Pežoťáka Kopeckého jsme pro vás připravili:

Pokud sháníte užitkové vozy, navštivte 7 DNÍ PEUGEOT PROFESSIONAL.

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu