Novinky a události

ze světa BMW

Zimní kola za polovinu

50% sleva na kompletní zimní kola při objednání nového vozu

Užívejte si radost z jízdy a pocit bezpečí za každých podmínek. Nezapomeňte svůj nový vůz vybavit na zimu: při objednání vybraných modelů BMW vám teď nabídneme slevu až 50 % na sadu BMW Originálních zimních kompletních kol.

Číst dál...

Nové BMW řady 3 Touring SKLADEM

Zcela nové BMW řady 3 Touring je ztělesněním kombinace inovace, praktičnosti a sportovní dynamiky. Jeho elegantní a progresivní charakter doplňuje do detailu propracovaný interiér poskytující nejnovější inovace v oblasti ovládání a konektivity. Poskytuje působivou jízdní dynamiku, která je v tomto segmentu nevídaná, spojuje velmi hospodárné motory BMW TwinPower Turbo, dokonale naladěný podvozek a prvotřídní asistenční systémy. Na silnici představuje dokonalost, a to i v situaci, kdy stojí na místě.

Číst dál...

Čtvrtý turnaj z golfové série BMW KOPECKÝ GOLF CUP 2019

První zářijovou sobotu 5. se uskutečnil čtvrtý turnaj z našeho celoročního golfového cupu na Barboře. Počasí bylo ráno velmi deštivé, naštěstí před startem pršet přestalo a výsledky byly naprosto skvělé! Zahrát si přišlo 65 hráčů, kteří si užili den golfu na jedinečném a skvěle připraveném hřišti. Všem vítězům gratulujeme a ostatním účastníkům děkujeme!

Číst dál...Limitovaná FINAL edice BMW řady 4

Sportovní kupé zkombinované s konceptem elegantního čtyřdveřového vozu. Výsledkem je více stylu, více prostoru, více dynamiky. Ať už očekáváte od jízdní dynamiky cokoliv, BMW řady 4 Gran Coupé vám to nabídne. Jakmile do vozu nastoupíte, ihned si uvědomíte, co je to dokonalá sportovní elegance.

Číst dál...

Vámi zvolený servis: rychle, jednoduše, kdykoliv.

Rezervace servisní prohlídky je nyní ještě pohodlnější než kdy předtím: S funkcí online objednání na servis si nyní můžete na internetových stránkách vašeho BMW Servisního partnera nebo v aplikaci BMW Connected kdykoliv rezervovat servisní prohlídku během několika málo kliknutí – co nejrychleji a podle toho, jak se vám to hodí. Ať už se jedná o výměnu brzdových destiček, výměnu oleje nebo opravu: Dobrý servis začíná na internetu.

Číst dál...

Výrazné, sportovní, vizuálně nápadné – nové BMW X1

Modernizace BMW X1 je další kapitolou pokračujícího úspěšného příběhu vozu kategorie Sports Activity Vehicle. Stávající generace BMW X1, která byla představena v roce 2015, prokazuje, že má vše potřebné k tomu, aby byla vítězem. V roce 2018 se BMW X1 nestalo pouze celosvětově nejprodávanějším modelem BMW X, ale za stejné období získalo prvenství také ve své kategorii.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057