Novinky a události

ze světa BMW

Finále KOPECKÝ AUTO TOUR 2017

Finálový turnaj série KOPECKÝ AUTO TOUR 2017 se odehrál za velmi deštivého počasí. Nepřízeň počasí naštěstí neovlinila náladu účastníků, takže finále proběhlo ve skvělé atmosféře. Po celou dobu turnaje byli hráči doprovázeni krásnými hosteskami, které zajišťovaly pitný režim ve formě výborného Prosecca a portského vína.

Příjemné prostředí Golf Resortu v Ústí nad Labem vhodně doplňovaly vybrané modely BMW a volný čas bylo možné vyplnit mimo jiné i projížďkou na Segwayi. Na konci turnaje se hráči mohli těšit na dostatek výborného jídla a ochutnávku vín od firmy „Vinařství pod Radobýlem“.

Číst dál...

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc. se stal ambasadorem autosalonů KOPECKÝ

Jsme pyšní na to, že po letech vzájemné spolupráce a přátelství, pan profesor MUDr. Jan Pirk kývnul na naši nabídku a stal se ambasadorem naší značky KOPECKÝ.
Profesor MUDr. Jan Pirk, DrSc., významný český kardiochirurg a přednosta Kardiocentra IKEM je dlouholetý Pežoťák a nebylo jednoduché ho přesvědčit, aby vyměnil svůj PEUGEOT 508SW GT za BMW X5 XDrive, čímž nám mediálně propojil naše autosalony obou značek, které nyní nabízejí komplexní služby již ve čtyřech městech ČR.

Číst dál...

KOPECKÝ doporučuje QUICKGAME

Pár střípků z teambuildingu pro ty co s námi nemohli, protože to fakt stálo za to. Materiál pořízený na místě hovoří za vše.
Počáteční obavy z různorodosti lidí vzaly po chvíli za své a ačkoli někteří z nás si sáhli opravdu až na dno, ve finále zvítězil týmový duch, chuť soutěžit a překonávat jak ostatní, tak především sami sebe. Vedle toho skvělá atmosféra, výborný catering a ochotný personál.

Číst dál...

BMW KOPECKÝ AUTO TOUR úspěšně pokračuje

Vážení zákazníci a fandové značky KOPECKÝ,
s potěšením Vám přinášíme fotoreportáž z pokračování BMW KOPECKÝ AUTO TOUR 2017. které se 20.5. odehrálo v Golf Resortu Ústí nad Labem a které jsme si se všemi účastníky skvěle užili. Výsledková listina je k dispozici zde, fotografie pak uvnitř této novinky.

Děkujeme za přízeň a těšíme se brzy na shledanou,

Váš kolektiv BMW KOPECKÝ

Číst dál...

Limitovaná série nového BMW M4 CS

BMW M GmbH představuje další exkluzivní limitovanou sérii v podobě nového BMW M4 CS (kombinovaná spotřeba paliva: 8,4 l/100 km; kombinované emise CO2: 197 g/km). M4 CS vyplňuje mezeru v nabídce mezi BMW M4 s paketem Competition a nekompromisním, na okruhy zaměřeným BMW M4 GTS. BMW M4 CS s výraznějším sportovním vzhledem pokračuje v desítky let trvající tradici úspěšných speciálních edicí M modelů, sahající až do roku 1988, kdy bylo představeno BMW M3 Sport Evolution E30. Nové BMW M4 CS se bude vyrábět v původní továrně BMW v Mnichově.

Číst dál...

BMW KOPECKÝ AUTO TOUR 2017

Vážení zákazníci a fandové značky KOPECKÝ,
s potěšením Vám přinášíme fotoreportáž z BMW KOPECKÝ AUTO TOUR 2017. které se 22.4. i s patřičným dubnovým počasím odehrálo v Golf Resortu Ústí nad Labem a které jsme si se všemi účastníky skvěle užili. Výsledková listina je k dispozici zde, fotografie pak uvnitř této novinky.

Děkujeme za přízeň a těšíme se brzy na shledanou,

Váš kolektiv BMW KOPECKÝ

Číst dál...

Představení nového BMW řady 5

Ve čtvrtek 9. 3. 2017 jsme v prostorách našeho dealerství představili zcela nové BMW řady 5, které je již sedmou generací tohoto modelu. Večer jsme zároveň pojali jako opening autosalonu pod hlavičkou KOPECKÝ AUTO.

Od začátku se večer odvíjel v příjemné atmosféře s bohatým programem, za zmínku stojí módní přehlídka našich ambasadorů Nikol a Jakuba Poner, barmanská show, tombola a skvělý catering od společnosti Perfect Catering.

Číst dál...

Nové BMW 5 Touring - detailní fotogalerie a videa

Mimořádná jízdní dynamika, sportovní design, maximální komfort – BMW řady 5 Touring je skutečným mistrem své kategorie. Je vybaveno špičkovými technologiemi, disponuje maximální praktičností a velkou dávkou sportovního stylu. Univerzální všeuměl, který nabízí dostatek místa pro všemožné aktivity. Garant radosti z jízdy, která povyšuje odpočinek a obchod na zcela novou úroveň.

Číst dál...

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete