Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Sportovní kupé zkombinované s konceptem elegantního čtyřdveřového vozu. Výsledkem je více stylu, více prostoru, více dynamiky. Ať už očekáváte od jízdní dynamiky cokoliv, BMW řady 4 Gran Coupé vám to nabídne. Jakmile do vozu nastoupíte, ihned si uvědomíte, co je to dokonalá sportovní elegance.

Žádné jiné příslušenství nemá tak výrazný vliv na jízdní chování a bezpečnost jako výběr kol a pneumatik. Vysoce kvalitní BMW Originální pneumatiky jsou schváleny a oceněny symbolem hvězdy BMW a dokonale se hodí k podvozku a dalším specifickým požadavkům konkrétního modelu.

Díky našim komplexním servisním službám můžete být v klidu a plně se soustředit na to, co je opravdu důležité: na radost, a to nejen z jízdy. S výbavou z nabídky BMW Originálního příslušenství a BMW Lifestyle se váš volný čas stane ještě větším potěšením, a to ať už jste s přáteli, rodinou nebo ho trávíte o samotě. Užijte si letní sezónu.

Užijte si dokonalé spojení: Originální příslušenství BMW k propojení mobility a zábavy Vám otevírá svět plný možností. BMW je jedním z předních výrobců automobilů na poli propojování vozidel s online službami a mobilními zařízeními koncových uživatelů. Díky vhodným nabídkám příslušenství si můžete systémy zábavy dále přizpůsobit tak, aby ještě více vyhovovaly Vašim specifickým potřebám.

Modernizace BMW X1 je další kapitolou pokračujícího úspěšného příběhu vozu kategorie Sports Activity Vehicle. Stávající generace BMW X1, která byla představena v roce 2015, prokazuje, že má vše potřebné k tomu, aby byla vítězem. V roce 2018 se BMW X1 nestalo pouze celosvětově nejprodávanějším modelem BMW X, ale za stejné období získalo prvenství také ve své kategorii.

Sváteční pátek 5. července se uskutečnil druhý turnaj z našeho celoročního golfového cupu na Barboře. Počasí nám vyšlo parádní a cestu si našlo 102 hráčů, kteří si užili den golfu na jedinečném a skvěle připraveném hřišti.

Optimální zachování zůstatkové hodnoty a dokonalý vzhled vašeho BMW jsou pro vás stejně důležité jako pro nás. Díky kvalitním ochranným a ošetřovacím prostředkům bude krása vašeho vozu trvat tak dlouho, jako radost z jízdy za jeho volantem.

Váš osobní asistent do kapsy: S aplikací BMW Connected zůstáváte ve spojení s vaším BMW i ve chvíli, kdy ho zrovna neřídíte. Aplikace plánuje trasy s přihlédnutím k aktuální dopravní situaci a upozorňuje na včasný čas odjezdu, pomáhá v případě poruchy, připomíná naplánované servisní prohlídky a mnoho dalšího. Sami musíte pouze řídit, ale to byste ve svém BMW stejně nikomu jinému nedovolili.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

M340d xDrive Touring
2022, 14 317 km, nafta, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive25e Sport Line
2022, 23 000 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive 30d M Sport
2024, 5 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
NovýPardubice

M240i xDrive Coupé
2022, 2 137 km, benzín, 275 kW, automat, 4 místa
OjetýPardubice

2,0TFSi quattro Roadster
2018, 14 810 km, benzín, 169 kW, automat, 2 místa
OjetýÚstí nad Labem

540i xDrive Touring M Sport
2017, 158 267 km, benzín, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek