Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

BMW to je dynamika, inovativní technologie a mnohaleté zkušenosti z oblasti motorsportu. Pomocí BMW M Performance Parts lze tyto prvky přenést ze závodní dráhy do běžného provozu: díky dodatečně instalovaným komponentům pro vylepšení aerodynamiky, hnacího ústrojí, kokpitu a podvozku, můžete dodat svému BMW nekompromisní sportovní charakter.

BMW M odhaluje třetí generaci BMW X5 M a BMW X6 M, která je ztělesněním typických M genů, spočívajících v mimořádné obratnosti, dynamice a přesnosti ovládání stojícími daleko nad obvyklou úrovní této třídy. Jejich výjimečné chování na silnicích i mimo ně doplňuje praktičnost, extrovertní design a moderní pojetí luxusu, což jsou naopak vlastnosti typické pro vozy BMW řady X.

Tuto sobotu 5. října se uskutečnil poslední a zároveň finálový turnaj naší golfové série v roce 2019. Počasí nás velice prověřilo a přichystalo nám pravé „skotské“ podmínky – teploty okolo 8°, déšť a silný vítr. Ovšem i v tomto pochmurném počasí se zúčastnilo 52 nadšených golfistů, kteří si přišli zahrát.

50% sleva na kompletní zimní kola při objednání nového vozu

Užívejte si radost z jízdy a pocit bezpečí za každých podmínek. Nezapomeňte svůj nový vůz vybavit na zimu: při objednání vybraných modelů BMW vám teď nabídneme slevu až 50 % na sadu BMW Originálních zimních kompletních kol.

Zcela nové BMW řady 3 Touring je ztělesněním kombinace inovace, praktičnosti a sportovní dynamiky. Jeho elegantní a progresivní charakter doplňuje do detailu propracovaný interiér poskytující nejnovější inovace v oblasti ovládání a konektivity. Poskytuje působivou jízdní dynamiku, která je v tomto segmentu nevídaná, spojuje velmi hospodárné motory BMW TwinPower Turbo, dokonale naladěný podvozek a prvotřídní asistenční systémy. Na silnici představuje dokonalost, a to i v situaci, kdy stojí na místě.

První zářijovou sobotu 5. se uskutečnil čtvrtý turnaj z našeho celoročního golfového cupu na Barboře. Počasí bylo ráno velmi deštivé, naštěstí před startem pršet přestalo a výsledky byly naprosto skvělé! Zahrát si přišlo 65 hráčů, kteří si užili den golfu na jedinečném a skvěle připraveném hřišti. Všem vítězům gratulujeme a ostatním účastníkům děkujeme!

S BMW Originálními díly, naší precizností a dlouholetými zkušenostmi zajistíme, že vaše BMW zůstane skutečným BMW. Vaše důvěra je pro nás mimořádně důležitá, a proto neustále pracujeme na tom, aby naše služby byly pro vás ještě pohodlnější a transparentnější.

Třetí srpnovou neděli 17. se uskutečnil třetí turnaj z našeho celoročního golfového cupu na Barboře. Počasí bylo jak na houpačce, ale výsledky byly naprosto skvělé! Zahrát si přišlo 67 hráčů, kteří si užili den golfu na jedinečném a skvěle připraveném hřišti.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

M440i xDrive Coupé
2022, 13 791 km, benzín, 285 kW, automat, 4 místa
OjetýPardubice

xDrive20d xLine
2021, 43 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

120Ah
2022, 13 761 km, elektro, 125 kW, automat, 4 místa
OjetýÚstí nad Labem

M235i xDrive Gran Coupé
2022, 24 401 km, benzín, 225 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

xDrive18d M Sport
2022, 59 700 km, nafta, 110 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

530e xDrive Touring M Sport
2022, 36 100 km, hybrid, 215 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek