Novinky a události

ze světa BMW

Nové BMW X3, jiné už na pohled

BMW X3 je vozem, který v roce 2003 založil segment kompaktních automobilů SAV (Sports Activity Vehicle). Ve dvou generacích BMW od té doby vyrobilo více než 1,5 milionu kusů této modelové řady. Nyní přichází nové BMW X3 s výraznějším designem, výkonnějšími, ale úspornějšími hnacími systémy a luxusní výbavou, aby psalo další kapitolu tohoto úspěšného příběhu.

Co nabízí oproti svému předchůdci?

Číst dál...

Nové BMW X2. Nový druh automobilu přijíždí na scénu.

Sport Activity Coupé, zkráceně SAC, překonává jakéhokoliv protivníka z minulosti či současnosti v míře radosti z jízdy, kterou do segmentu přináší. Jeho nenapodobitelný charakter se nejvíce zamlouvá mladým, extrovertním a aktivním lidem, kteří přikládají velkou hodnotu individualitě, opravdové zábavě za volantem a životnímu stylu, aniž by se chtěli vzdát vysoké funkčnosti.

Číst dál...

Nové BMW řady 6 Gran Turismo

BMW představuje od základu přepracovaného nástupce jednoho z nejkreativnějších automobilových konceptů posledních let. Nové BMW řady 6 Gran Turismo kombinuje komfort luxusního sedanu na dlouhých cestách s lákavým stylem kupé. Zaujme sportovní elegancí, pokročilou úrovní výbavy, inovativním konceptem obsluhy, asistenčními systémy, stejně jako značným pokrokem v oblastech dynamiky a hospodárnosti.

Číst dál...Doplňkový turnaj BMW KOPECKÝ AUTO TOUR 2017

Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit přinášíme fotoreportáž z turnaje série BMW KOPECKÝ AUTO TOUR 2017, který se uskutečnil 9.9. v Golf Resortu Ústí nad Labem. Turnaj jsme si se všemi účastníky skvěle užili. Jak se nám dařilo ve hře najdete zde. Fotografie pak uvnitř této novinky.

Číst dál...

BMW M5 poprvé jako čtyřkolka

Nové BMW M5 poprvé jako čtyřkolka je tu! Pod kapotou najdete vidlicový osmiválec přeplňovaný dvěma turbodmychadly o objemu 4,4 litru, výkon přesahující 600 koní (441 kW) a točivý moment vrcholí hodnotou 750 N.m/1800-5600 min-1. Spolupracuje s osmistupňovým automatem a pohonem všech kol xDrive.

Nová M5 zrychluje z nuly na stovku za 3,4 sekundy, na dvoustovku se dostane během 11,1 s. Maximálku lze za příplatek posunout až na 305 km/h. První kousky k odběru na jaře 2018. Chcete vědět víc?

Číst dál...


Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete