Novinky

ze světa Peugeot

Pohodlné cestování pro rodinu nebo pro zákazníky nyní ještě výhodněji. S modelem PEUGEOT Traveller objevíte moderní pojetí cestování a prostoru. Nepřehlédnutelný design, motory BlueHDi Euro 6, provedení interiéru a komfort na úrovni vozů vyšší třídy. Vyzkoušejte si variabilitu 5-9 míst a zažijte klidnou a příjemnou jízdu s Pežoťákem.

Peugeot EXPERT

V rámci zakoupení některého ze skladových vozů EXPERT či TRAVELLER získáte nyní POUZE v Autosalonech KOPECKÝ následující výhody a benefity:

V rámci standardní PROMO akce nyní získáváte:

 • 2-letý FULL SERVIS vašeho vozu ZDARMA, max. na 80.000km (OPTIWAY SERVIS)*
 • Akční PROMO slevu ve výši až 327 910 Kč vč. DPH (v závislosti na modelu, verzi a motoru)
 • Akční PROMO slevu na PAKET

V rámci BONUSU Pežoťák získáte nyní k výše uvedeným výhodám následující benefity ZDARMA:

 • 3-letý FULL SERVIS vašeho vozu ZDARMA + 20 000km nad rámec výše uvedené PROMO AKCE (tj. servis celkem 5let/100 000km, vč. značkové záruky na 5 let)**
 • ZAPŮJČENÍ náhradního vozu ZDARMA
 • SADU ZIMNÍCH PNEU jako speciální BONUS k výkupu vašeho stávajícího vozu
 • Zvýhodněné FINANCOVÁNÍ či pojištění od Pežoťáka
 • Polep Pežoťák

* všechny servisní operace v rámci pravidelné údržby vozu dle doporučení uvedených v servisní knížce, výměnu opotřebených dílů včetně práce, ubytování na místě v případě nepojízdnosti vozu (až na 3 noci pro řidiče i spolucestující), zapůjčení náhradního vozidla (až na 4 pracovní dny), pokud váš vůz nemůže být opraven během jednoho dne, asistenční služby 24 hodin denně/7 dní v týdnu se zajištěním opravy vozu na místě nebo odtahu do autorizovaného servisu Peugeot, pomoc v případě uzamknutí klíčů uvnitř vozu, natankování špatného paliva, defektu na pneumatice, díly a práce potřebné k odstranění mechanických, elektrických nebo elektronických závad i po uplynutí smluvní 2 leté záruky.

** pětiletá značková záruka je již obsažena v rámci pětiletého Optiway Servisu a skládá se z běžné dvouleté záruky a následně ze servisní smlouvy Optiway Servis vč.garance na další 3 roky nebo do najetí 100.000km.

Akce platí od 2.9.2019 pouze na skladové vozy na všech provozovnách společnosti KOPECKÝ s.r.o., tj. v Praze, ve Vysokém Mýtě a v Bystřici nad Pernštejnem. Akce není kumulovatelná s jinými podporami na skladové a referenční vozy, podmínkami pro velkoodběratele, případně pro zákazníky nakupující na operativní leasing.Zaujala Vás nabídka velkoprostorového vozu PEUGEOT?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. Odkud pomůžeme?


 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer