PEUGEOT
TRAVELLER

od 795 000 Kč
Čisté a výrazné rysy spolu s vysoko posazenou vertikálně orientovanou přední maskou zdůrazňují robustní a elegantní styl vozu. Díky denním LED světlům integrovaným do chromované lišty ve tvaru bumerangu a předním světlometům zasazeným do karoserie působí celá přední část velmi moderním dojmem.
Fotogalerie modelu Peugeot TRAVELLER
PEUGEOT Traveller vyjadřuje nové pojetí cestování

PEUGEOT Traveller vyjadřuje nové pojetí cestování

PEUGEOT Traveller je k dispozici ve třech délkách, přičemž verze Compact měří na délku pouhých 4,60 m. Výška vozu je omezená na 1,90 m, aby byl zajištěný bezproblémový vjezd do podzemních garáží či na parkoviště ve městech.
Dokonale variabilní interiér

Dokonale variabilní interiér

Užívejte si mimořádné variability vnitřního prostoru, která je mimo jiné dílem posuvných sedadel a půleného panoramatického střešního okna se samostatnými posuvnými protislunečními clonamii.
Hands-free otevírání dveří

Hands-free otevírání dveří

Inovativní funkce bočních posuvných dveří s hands free ovládáními vám velmi zpříjemní a usnadní používání vozu. Díky tomuto prvku výbavy se boční elektricky ovládané otevřou na základě pohybu nohy pod zadním blatníkem.
Komfortní podvozek

Komfortní podvozek

Podvozek nového vozu PEUGEOT Traveller je garantem vysoké míry komfortu, kvality a účinnosti. Tato nová platforma nabízí velkorysý vnitřní prostor a prvotřídní jízdní komfort, jak se na vůz značky PEUGEOT sluší a patří.

Interiér vozu PEUGEOT Traveller

Mimořádný důraz byl u kompaktního velkoprostorového vozu PEUGEOT Traveller kladen na komfort řízení. Stupátko řidiči usnadňuje nastupování do vozu. Zvýšená pozice při řízení poskytuje stejnou míru pohodlí jako běžné osobní vozy a řidiči zajistí vynikající přehled o dění na vozovce.
Inovativní místo řidiče

Inovativní místo řidiče

Inovovaný sdružený přístrojový panel vozu PEUGEOT Traveller zobrazuje na 3,5″ barevném displeji důležité informace, které oceníte při řízení elektromobilu, jako je aktuální dojezd či režim baterie. Tlačítko „e-Toggle“ nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům elektrické automatické převodovky. Volit můžete mezi třemi režimy jízdy: ECO, NORMAL a POWER. Elektrická parkovací brzda je k dispozici v rámci základní výbavy.

Maximální pohodlí a konektivita

Maximální pohodlí a konektivita

Paket online navigace s hlasovým ovládáním vám usnadní a zpříjemní cestování. Systém zahrnuje aktuální dopravní zpravodajství a službu Nebezpečné zóny od společnosti TomTom a zobrazuje dostupné veřejné kompatibilní dobíjecí stanice v okolí vozu. Centrální dotykový 7″ displej mimo jiné nabízí funkci Mirror Screen, díky níž můžete přímo na displeji vozu ovládat aplikace svého chytrého telefonu kompatibilní s MirrorLink® nebo Android Auto.

Variabilnější a maximálně přizpůsobitelný interiér

Variabilnější a maximálně přizpůsobitelný interiér

PEUGEOT Traveller je dostupný ve dvou délkách karoserie. U všech je možná 5, 7, 8 nebo 9místná konfigurace, díky čemuž naplní veškerá vaše očekávání. Sedadla 2. a 3. řady jsou sklopná a dělená v poměru 1/3–2/3. Pro maximální možnou variabilitu jsou navíc posuvná a vyjímatelná.

Fotogalerie vozu PEUGEOT Traveller

Přizpůsobí se veškerým vašim potřebám díky 2 dostupným délkám karoserie, nebývalé variabilitě (konfigurace od 5 do 9 míst) a velkému objemu zavazadlového prostoru, který dosahuje až 3 000l

Vozy PEUGEOT TRAVELLER skladem

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

Traveller L3 Active 2.0 BHDi 180 EAT8
2024, 0 km, nafta, 130 kW, automat, 8 míst
NovýPraha

Allure Long 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8
2024, 7 km, nafta, 132 kW, automat, 8 míst
NovýPardubice

L2 ACTIVE EL 100kW 1.MAJ!
2021, 53 691 km, elektro, 100 kW, automat, 8 míst
OjetýBystřice n. P.

L2 2,0 BHDI 145k M6 8.Míst
2022, 4 810 km, nafta, 106 kW, manuál, 8 míst
OjetýBystřice n. P.

Traveller L2 Active 2.0 BHDi 180 EAT8
2024, 0 km, nafta, 130 kW, automat, 8 míst
NovýPraha

Rozměry nového PEUGEOTU Traveller

PEUGEOT Traveller doslova vybízí k cestování, ať už za volnočasovými aktivitami nebo na dovolenou.
Rozměry nového PEUGEOTU  Traveller
Peugeot TRAVELLER
Peugeot TRAVELLER

Originální příslušenství PEUGEOT

Vyrážíte na hory a hodilo by se vám více úložného prostoru? Máme pro vás praktický střešní box. Byla tuhá zima a vaše stěrače dostaly co proto? Rádi vám objednáme a namontujeme nové. Vyšperkujte své auto a dopřejte mu kvalitní originální příslušenství Peugeot.