Peugeot Traveller

staňte se Pežoťákem
Čisté a výrazné rysy spolu s vysoko posazenou vertikálně orientovanou přední maskou zdůrazňují robustní a elegantní styl vozu. Díky denním LED světlům integrovaným do chromované lišty ve tvaru bumerangu a předním světlometům zasazeným do karoserie působí celá přední část velmi moderním dojmem.

Peugeot Kopecký Traveller vyjadřuje nové pojetí cestování a prostoru

PEUGEOT Traveller je k dispozici ve třech délkách, přičemž verze Compact měří na délku pouhých 4,60 m. Výška vozu je omezená na 1,90 m, aby byl zajištěný bezproblémový vjezd do podzemních garáží či na parkoviště ve městech.

Užívejte si mimořádné variability vnitřního prostoru, která je mimo jiné dílem posuvných sedadel a půleného panoramatického střešního okna se samostatnými posuvnými protislunečními clonamii. Inovativní funkce bočních posuvných dveří s hands free ovládáními vám velmi zpříjemní a usnadní používání vozu. Díky tomuto prvku výbavy se boční elektricky ovládané posuvné dveře odemknou a automaticky otevřou na základě pohybu nohy pod zadním blatníkem. Stačí mít u sebe elektronický klíč od vozu.

Podvozek nového vozu PEUGEOT Traveller vystavěný z modulární platformy EMP2 je garantem vysoké míry komfortu, kvality a účinnosti. Tato nová platforma nabízí velkorysý vnitřní prostor a jízdní komfort prvotřídní úrovně, jak se na vůz značky PEUGEOT sluší a patří. Motory BlueHDi s výkonem od 95 k do 180 ki obsluhované novou automatickou převodovkou EAT6 jsou příslibem příjemného řízení a nejnižších hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 v kategorii.

KONTAKTUJTE NÁS


Fotogalerie

5 let záruka

5 let záruka Peugeot KopeckýKupte si kterýkoliv z osobních vozů Peugeot v rámci PROMO akcí a dostanete k němu navíc 5 letou značkovou záruku. Smlouva Optiway Garance, kterou od nás nyní obdržíte zdarma, rozšiřuje zákonnou dvouletou záruku o další tři roky nebo do najetí 60 000 km, respektive 100 000 km dle modelu. Budete tak mít jistotu krytí nákladů na servis vozu v případě nepředvídaných událostí a v případě potřeby budete moci čerpat rozšířené asistenční služby 24 h denně/7 dní v týdnu.
Více informací na prodejně.

Nečekejte a získejte svůj Peugeot hned teď!

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu Peugeot, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

* V závislosti na stupni výbavy a dostupnosti v daném regionu.