Novinky

ze světa Peugeot

Na začátku února uspořádaly Autosalony Kopecký na Národní třídě, v těsném sousedství s Novou scénou Národního divadla, představení nového Peugeotu 508. Příjemným společenským večerem nás provázel Jakub Železný. Tomu, tentokrát sekundoval také manažer prodeje autosalonu Kopecký, pan Václav Bánský, jenž měl za úkol seznámit v krátkosti všechny přítomné hosty s touto francouzskou novinkou.

Ti se s ní mohli následně seznámit i osobně, jelikož jsme si pro ně připravili 3 vozidla ke statické prezentaci. A jelikož jsme v pozvánce avizovali propojení francouzského a českého lva, tak nám u příležitosti představení tohoto francouzského lva uvařil místní pivovar také jeden pivní speciál s názvem český lev. I s tímto lvem se mohli návštěvníci v průběhu večera seznámit, jelikož pro ně byla připravena prohlídka zdejšího pivovaru vč. ochutnávky piva přímo z tanku. Večera se zúčastnilo spoustu vzácných hostů a někteří z nich měli i to štěstí, že si kromě nevšedního zážitku z večera odnesli i zajímavé věcné ceny, jež byly součástí tomboly. Kdo nevyhrál, mohl se nechat alespoň na památku zvěčnit rukou a tužkou karikaturisty.

Abychom akci doplnili ještě o další rozměr, rekapitulovali jsme prodeje našeho kalendáře Srdeční záležitost a seznámili tak hosty s částkou, kterou se nám podařilo do konce roku 2018 jeho prodejem získat a přispět tak na Nadační fond Jakuba Halíka. Tuto částku se nám pak podařilo v průběhu večera opět navýšit, protože i přesto, že už bylo nutno jeden list kalendáře otočit, hostům to na chuti podpořit dobrou věc neubralo.

Atmosféru po hudební stránce doplňovala kapela Kanafas a o uspokojení našich chuťových pohárků se postaral Coloseum Catering. A jak hodnotili nový Peugeot 508 naší hosté? Auto se velice líbilo a pro mnoho z nich bylo velice příjemným překvapením to, jak hodně se dokázala značka Peugeot posunout nejenom co se týká designu, kde vždy šla cestou nadčasovosti, ale především kvalitou zpracování a použitých materiálů. A pokud jste se na akci tentokrát nedostali, nezoufejte. Náš profesionální prodejní tým, který byl všem hostům na akci k dispozici, je vám všem ostatním připraven vůz kdykoli představit a na rozdíl od společenského večera si ho u nás můžete i zapůjčit a vyzkoušet.
Zaujal Vás nový Peugeot 508?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. Odkud pomůžeme?


 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer