Novinky

ze světa Peugeot

Na začátku listopadu upořádaly Autosalony KOPECKÝ svůj 1. křest firemního kalendáře a jak to tak u nás bývá, šlo o velice příjemnou společenskou událost za účasti mnoha úspěšných a zajímavých lidí. Z většiny šlo o naše zákazníky a obchodní partnery, se kterými nás pojí něco více než jen obchodní vztahy a o to více byla atmosféra celé akce příjemnější. Akce proběhla v příjemném prostředí Občanské plovárny. Večerem provázel moderátor Jakub Železný.

Úvahy o vlastním kalendáři jsme měli již dříve, ale teprve nyní nastal ten správný čas. Autosalony KOPECKÝ se postupně rozšířily do více měst po České republice, rozšířili jsme nabídku značky PEUGEOT o prémiovou značku BMW a vytvořili si tak díky symbióze těchto dvou, dalo by se říci zcela rozdílných segmentů automobilového trhu, skvělé podmínky jak pro stávající zákazníky, kteří se chtějí posunout někam dále, tak pro nové zákazníky z vyššího segmentu, kteří naopak hledají do firem vozy pro běžné používání či segment lehkých užitkových vozů, které BMW nenabízí.

V loňském roce jsme naše obchodní aktivity spojili také se zajímavými lidmi z různých oborů činností a představili postupně naše ambasadory. S vytvořením tohoto 1.kalendáře Autosalonů KOPECKÝ, jsme tuto spolupráci posunuli ještě dále a společně tak vznikl kalendář, který jak doufáme, bude nejenom zajímavým doplňkem na zeď, ale především pomůže dobré věci. K tomu, že nastal ten správný čas jsme došli především díky naší spolupráci s panem profesorem Pirkem, který již dříve ve spolupráci s fotografem panem Šourkem nějaké charitativní kalendáře nafotil, a když jsme se tak letos v dubnu všichni potkali na kulatých narozeninách pana profesora, rozhodli jsme se touto cestou pomoci i my.

Celý výtěžek je věnován Nadačnímu fondu Jakuba Halíka, který vznikl pod záštitou Kardiocentra Institutu klinické a experimentální medicíny. Nadační fond byl založen na počest Jakuba Halíka, hasiče-záchranáře, který byl až do doby, než mu byl zjištěn nádor uvnitř srdce, zcela zdravým osmatřicetiletým mužem. Po vyšetření se ukázalo, že se jedná o jeden z nejzhoubnějších nádorů a Jakub Halík se stal prvním pacientem, kterému bylo odstraněno celé srdce a bylo nahrazeno dvěma umělými čerpadly, se kterými byl po zotavení tento pacient schopen chodit i na procházky. Bohužel během doby, kdy byl po šesti měsících zařazen do čekací listiny na transplantaci, se nevyskytl žádný vhodný dárce a došlo k rozvoji těžké plicní infekce, na kterou nemocný nakonec zemřel.

Finance získané v tomto fondu slouží ke zlepšení péče o nemocné se srdečním selháním, ke vzdělávání nejen lékařů, ale i sester a techniků, kteří se touto problematikou zabývají. Dále též k nákupu zařízení potřebného k léčbě těchto nemocných.

Součástí kalendáře se stalo vedle pana profesora a jeho ženy několik dalších tváří, jako třeba zpěvačka Anna K., návrhářské duo sourozenců Ponerových, herec Lukáš Langmajer, herec Národního divadla Radůz Mácha a sólistky Národního baletu, Marta Máchová Drástíková a její kolegyně Daria Lazucová.

Při této slavností příležitosti jsme představili také dva nejnovější modely od obou značek, a to sice BMW X5 a PEUGEOT 508 FASTBACK. Jelikož se oba vozy začnou prodávat až v následujících týdnech, byla to pro mnoho hostů první příležitost si tyto modely osahat a prohlédnout na vlastní oči.

Doufáme a věříme, že se vám náš 1.charitativní kalendář bude líbit a že nám tak jeho zakoupením pomůžete podpořit dobrou věc.

1. charitativní kalendář autosalonů Kopecký

Arrow
Arrow
SliderAktuálně vybraná částka

0
250 000 Kč
133 625 KčRádi byste také přispěli do Nadačního fondu Jakuba Halíka?

Objednejte si kalendář KOPECKÝ a přispějete tak částkou 350 Kč na dobrou věc.

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. E-mail(*)
  Neplatný email
 3. Telefon
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. Ulice(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 5. Město(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 6. PSČ:(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Doručení(*)  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Poznámka
  Neplatný vstup
 9. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas