Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW Univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze ve voze nabíjet chytrý telefon pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je pevně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou nabíjecí stanici lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.

Absolutně unikátní. Extrémě výjimečné. BMW X2 dává své sportovní ambice okamžitě najevo. Díky odvážnému designu nabízí dynamické a agilní výkony, které v dané kategorii nemají konkurenci.

BMW X2 je tady, aby stanovilo nové standardy. A to nejen sportovnosti a designu, ale teď už i v dostupnosti.

M Performance obaly na kola chrání vozidlo i řidiče před znečištěním při transportu kol. Vaší garáži dodají svým M Performance designem nádech motorsportu. Jsou vhodné pro kola s průměrem od 17 do 21 palců.

Vážení zákazníci,
z důvodu nařízení vlády jsou od 1. 3. 2021 upraveny podmínky pro poskytování servisních služeb.

Aplikace My BMW se k vám hodí stejně jako vaše BMW. Je to přímé spojení s vaším vozem a světem BMW, i když právě ve svém BMW nesedíte. Aplikace My BMW se se svým moderním designem, intuitivním uživatelským rozhraním a mnoha funkcemi stane vaším každodenním společníkem na cestách.

Ještě sportovnější, ještě luxusnější, ještě exkluzivnější: BMW M GmbH rozšiřuje řadu ultra sportovních modelů CS představením BMW M5 CS. V návaznosti na nedávno uvedené BMW M3 CS, BMW M4 CS a BMW M2 CS nyní BMW M vůbec poprvé nabízí exkluzivní speciální edici legendárního BMW M5, což otevírá prostor pro mimořádné jízdní zážitky poskytované čtyřem cestujícím.

BMW X1 je tady, aby stanovilo nové standardy. A to nejen sportovnosti a designu, ale teď už i v dostupnosti.

BMW přichází s exkluzivní limitovanou nabídkou, díky které si na nové BMW X1 může sáhnout opravdu každý.

Zejména v zimě mohou být malé kamínky velkou obtíží. Využijte naši nabídku výměny čelního skla a získejte elektronickou dálniční známku pro rok 2021 zdarma při výměně BMW Originálního čelního skla.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

M240i xDrive Coupé
2022, 2 137 km, benzín, 275 kW, automat, 4 místa
OjetýPardubice

320d xDrive M Sport SEDAN
2022, 9 684 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

xDrive30d M-paket
2019, 156 450 km, nafta, 190 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

530d xDrive M Sport SEDAN
2023, 19 752 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
PředváděcíPardubice

740d xDrive
2012, 167 228 km, nafta, 230 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

540i xDrive Touring M Sport
2017, 158 267 km, benzín, 250 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek