Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. Už čeká, až ho objevíte právě vy. S BMW Originálním příslušenstvím si užijete každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny. Každý okamžik letních dnů by se měl prožít naplno a bez nečekaných událostí. Jedině tak si léto podle vašich představ vychutnáte na maximum.

Během zimy muselo vaše BMW zvládnout sníh, led a sůl, které kladly zvýšené nároky na baterii, podvozek, karoserii a okna. Proto BMW Jarní prohlídka nabízí příležitost k důkladnému prověření stavu vašeho BMW, a to zejména jeho nejnamáhanějších částí.

DSR neboli Digital Service Reception spočívá v bezkontaktním předání a vyzvednutí vozu v našem servisu. Systém má za úkol ochránit Vaše zdraví, ale také ušetřit Váš čas.

Využijte možnosti zrychlených odpisů při nákupu Vašeho nového BMW. Od 1.1.2021 můžete využít mimořádných odpisů pro hmotný majetek zařazený v první a druhé odpisové skupině, který je pořízen v období od 1. ledna 2020 do 31. prosince 2021, a to jen u poplatníka, který je jeho prvním odpisovatelem.

Pokud situace dovolí a dojde k uvolňování přísných opatření a povolení pořádání golfových turnajů, spustíme 22.5. naši celoroční sérii na Barboře. Máme pro vás připraveno 5 turnajů, kterých se může zúčastnit úplně každý.

Připravili jsme pro Vás jednoznačně nejlákavější nabídku financování Vašeho vysněného BMW X3 nebo BMW X4. Mezi hlavní výhody operativního leasingu patří nulová počáteční investice, komplexní pojištění v ceně nebo údržba a servisní služby zdarma. Nové BMW je nyní dostupnější než kdykoliv předtím.

M modely BMW řady 3 Sedan ohromují svalnatými proporcemi tříprostorové čtyřdveřové karoserie, doplněnými sportovními prvky typickými pro M modely. Vrcholným modelem čtveřice výrazných vozů je BMW M3 Competition Sedan s působivým výkonem 510 koní a točivým momentem 650 Nm.

Od pondělí 12. dubna platí na území České republiky nová opatření na základě pandemického zákona. Prodej nových a ojetých vozů je stále UZAVŘEN – prosíme kontaktujte nás pouze telefonicky nebo emailem.

Objednání a prodej náhradních dílů možný, vstup na nezbytně nutnou dobu.

Objednání na servis vozu a oprava prioritně po telefonu. Servis vozu pro objednané zákazníky – příjem možný na dobu nezbytně nutnou.

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

BMW X1

xDrive20d M Sport
2021, 32 118 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

BMW řada 5

520d xDrive Touring Sport Line
2019, 111 000 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

BMW X5

xDrive30d xLine
2022, 68 000 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

BMW řada 3

330d xDrive Touring M Sport
2023, 37 000 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

BMW řada 2

220d Coupe M Sport
2022, 31 750 km, nafta, 140 kW, automat, 4 místa
PředváděcíÚstí nad Labem

BMW řada 2

M235i xDrive Gran Coupé
2022, 24 401 km, benzín, 225 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek