Novinky a události

ze světa BMW

28. září máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že v den státního svátku 28. září budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět ve středu 29.9. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým BMW Kopecký


Nabitá trojka: BMW X3 již od 14 999 Kč bez DPH měsíčně

BMW X3 vyjadřuje neomezené možnosti a výraznou přítomnost a svobodu. Na první pohled okouzlí svým atletickým vzhledem a okouzlí vzrušujícími zážitky z jízdy. Díky částečně autonomní jízdě a inteligentnímu pohonu všech kol BMW xDrive nabízí dokonalý komfort z jízdy na silnici i v terénu.

Číst dál...


Nabitá trojka: BMW 3 Touring již od 10 999 Kč bez DPH měsíčně

BMW řady 3 Touring je ztělesněním kombinace inovace, praktičnosti a sportovní dynamiky. Jeho elegantní a progresivní charakter doplňuje do detailu propracovaný interiér poskytující nejnovější inovace. V plug-in hybridních modelech BMW řady 3 Touring v podobě BMW 320e, BMW 330e, oba i ve verzi xDrive, zažijete udržitelnou mobilitu v podobě mimořádně efektivní jízdní dynamiky.

Číst dál...

Nabitá trojka: BMW 3 Sedan již od 10 499 Kč bez DPH měsíčně

BMW řady 3 je tady, aby vytvářelo nové standardy. A to nejen sportovnosti a designu, ale teď už i v dostupnosti. V plug-in hybridních modelech BMW řady 3 Sedan v podobě BMW 320e, BMW 330e a BMW 330e xDrive zažijete udržitelnou mobilitu v podobě mimořádně efektivní jízdní dynamiky. Poznejte mnoho předností těchto pokrokových hybridních modelů BMW.

Číst dál...

Elektrizující radost z jízdy – BMW iX od 24 999 Kč měsíčně

S dojezdem přes 600 km je BMW iX ideálním vozem pro každodenní ježdění ve městě i na dlouhých cestách. Dojezd prodlužuje kromě jiného i vynikající aerodynamika, přispívající svojí propracovanou celkovou koncepcí k nízké spotřebě paliva méně než 21 kWh/100 km. S koeficientem aerodynamického odporu jen 0,25 je rekordmanem ve svém segmentu.

Číst dál...

Nové BMW iX3 – dávka svěžesti pro prémiovou elektrickou mobilitu

BMW Group zvyšuje laťku radosti z jízdy ve vozech s čistě elektrickým pohonem. V rámci své elektrifikační ofenzivy se BMW iX3 dočkalo důkladné modernizace, která zvýrazňuje sportovní auru tohoto čistě elektrického Sports Activity Vehicle (SAV) s výkonem 210 kW a točivým momentem 400 Nm. Nové BMW iX3 se nyní standardně dodává s pro něj specificky navrženým M sportovním paketem.

Číst dál...


Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete