Přestavby od Pežoťáka

Inspirace pro ty, kterým běžně nabízené parametry vozů Peugeot nedostačují. Skladem pouze u Kopeckého.

Pro ty, co to potřebují delší, širší, vyšší nebo prostě jenom jiné. Díky dlouholetým zkušenostem Vám poradíme s volbou vhodného dodavatele přestavby, nástavby, vestavby, polepů či jiného specifického požadavku.

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/specialky-od-pezotaka#sigProIdf960d785be

Přestavby vozidel mohou zcela měnit účel použití vozidla a často vyžadují zásah do jejich konstrukce. Pokud nechcete řešit problémy s legislativou a způsobilostí daného vozidla k silničnímu provozu, obraťte se na nás. U přestaveb vozidel doporučených naší společností budete mít vždy jistotu, že podléhá schvalovacímu řízení Ministerstva dopravy.

Inspirujte se speciálními přestavbami a nástavbami, které patří k těm nejžádanějším. Prohlédněte si jak může vypadat Váš budoucí vůz se lvem ve znaku. Využijte možnosti nákupu speciálních skladových vozů ihned k odběru.

Přehled standardních užitkových verzí Peugeot modelových řad Partner, Expert a Boxer, vč. technických dat naleznete ZDE.

NÁSTAVBA VALNÍKOVÁ 3-STRANNÁ, SKLÁPĚCÍ + OCHRANNÝ RÁM

Lehký třístranný sklápěč pro přepravu sypkého i paletového zboží v kombinaci se 7-mi místným podvozkem. V rámci zajištění maximální nosnosti stavíme dvě varianty, ve standardním ocelovém provedení nebo v odlehčeném hliníkovém provedení. U ocelové varianty je roznášecí rám pevně spojen s rámem podvozku a je řešen jako ocelový svařenec s dostatečnou tuhostí a pevností. V hliníkové variantě je v rámci udržení co nejnižší hmotnosti většina ocelových komponentů nahrazena hliníkovými, což umožnilo snížit hmotnost přestavby zhruba o 225kg. Sklápění je řešeno pomocí dálkového ovladače na kabelu, vhodné při vizuální kontrole sklápění, nebo odsypávání. Všechny ocelové části nástavby jsou antikorozně ošetřeny pískováním a práškovým lakováním. Bočnice hliníkové eloxované.

Číst dál...

VALNÍKOVÁ 3-STRANNÁ NÁSTAVBA, SKLÁPĚCÍ + OCHRANNÝ RÁM

Lehký třístranný sklápěč pro přepravu sypkého i paletového zboží. V rámci zajištění maximální nosnosti stavíme dvě varianty, ve standardním ocelovém provedení nebo v odlehčeném hliníkovém provedení. U ocelové varianty je roznášecí rám pevně spojen s rámem podvozku a je řešen jako ocelový svařenec s dostatečnou tuhostí a pevností. V hliníkové variantě je v rámci udržení co nejnižší hmotnosti většina ocelových komponentů nahrazena hliníkovými, což umožnilo snížit hmotnost přestavby zhruba o 250kg. Sklápění je řešeno pomocí dálkového ovladače na kabelu, vhodné při vizuální kontrole sklápění, nebo odsypávání. Všechny ocelové části nástavby jsou antikorozně ošetřeny pískováním a práškovým lakováním. Bočnice hliníkové eloxované.

Číst dál...


SPECIÁLNÍ VŮZ PRO KOMBINOVANOU PŘEPRAVU 3 - 9 OSOB / INVALIDNÍ VOZÍKY / MOŽNOST LŮŽKA / STOLEK

Vestavba naší podlahy SMART FLOOR vám přinese větší variabilitu ve využití přepravního prostoru a zároveň větší komfort při jeho přizpůsobování se vašim požadavkům v co nejkratším čase. Poptávka po přepravě invalidních vozíků a standardních cestujících v dopravě je velká. Multifunkčnost je klíčem k maximální efektivitě vlastněného vozidla určeného pro tyto účely.

Číst dál...


CHLADÍRENSKÁ VESTAVBA HUBBARD Z25s 0°C s el. přípojkou a izotermickou izolací

Kompletní přepravní chladírenské zařízení se zapuštěním kondenzační jednotky do odkládacího místa nad stropem kabiny se skládá z vysoce kvalitních a výkonných jednotek zn. HUBBARD, určených pro chlazení do 0°C všech druhů zboží citlivých na změnu teploty. Všechna zařízení mají mezinárodní ATP certifikát. Vestavba je provedena do modelu Boxer L3H2 s objemem ložné plochy 13m3.

Číst dál...

VALNÍKOVÁ HLINÍKOVÁ NÁSTAVBA MTVAL CITY + SPOILER

Lehká valníková nástavba pro přepravu kusového a paletového zboží. Rozměr ložné plochy umožňuje naložení 8 ks europalet. Základní rám valníku hliníkový (lehké hliníkové podélníky a příčníky) šroubovaný s kotvícími prvky pro podvozek, obvodový lem rámu valníku eloxovaný - v obvodovém lemu rámu valníku zhotoveno 5 páru kotvících vytahovacích ok s rovnoměrným rozmístěním.

Číst dál...

POLOCOMBI 3+3 SE SKLOPNÝMI SEDADLY A POSUVNOU PŘEPÁŽKOU

Dodatečná vestavba 3 sklopných sedadel UNI + 3P vč.posuvné dělící stěny, která je zhotovena za použití stávající přepážky z přestavovaného vozu. Jedná se o lokální přestavbu od tuzemské společnosti. Ve složeném stavu zabere zástavba +/- 300 mm a po rozložení zkrátí zástavba nákladní prostor o +/- 1.000 mm. Zároveň však dojde k rozšíření obsaditelnosti vozu na ze 3 na 6 osob. Hmotnost zástavby je cca. 120kg. Přestavba 3+3 se nabízí v provedení STANDARD nebo COMFORT a lze ji dodatečně aplikovat na všechny verze modelu BOXER. V základním provedení musí být vůz vybaven kromě 3 sedadel a přepážky minimálně 1 pevným oknem na levé či pravé straně.

Číst dál...