Originální příslušenství BMW

S letními měsíci přichází období dovolených. Díky prvotřídnímu BMW Servisu a pečlivě vybranému příslušenství budete dokonale připraveni na nadcházející dovolenou.

Využijte našich služeb a nechte své BMW před letní sezónou zkontrolovat, abyste byli na cestách vždy v bezpečí a měli naprostou jistotu. Zásluhou našich produktů z nabídky přepravních systémů, infotainmentu a zábavy se můžete těšit na maximální cestovní komfort a skvělou náladu pasažérů.
Více prostoru pro zážitky

Více prostoru pro zážitky

S multifunkčními BMW Přepravními systémy si letní výlety náležitě užijete. Postarají se o to, že budete mít dostatek úložného prostoru pro všechna svá zavazadla a vybavení na příští dovolenou. V naší nabídce najdete vše, po čem vaše srdce touží, od střešních boxů po ochranné rohože nakládací hrany zavazadlového prostoru. Nejvyšší kvalita, prvotřídní design a maximální funkčnost jsou zárukou vyššího pohodlí na každé vaší cestě.

BMW Kompaktní zadní nosič kol
BMW Kompaktní zadní nosič kol s úložnou sadou

Lehký, ale odolný skládací zadní nosič, který se upevňuje na tažné zařízení. Lze na něj naložit dvě kola nebo elektrokola (maximální nosnost činí 2 × 30 kg). Když zadní nosič jízdních kol nebudete používat, lze jej pomocí volitelné úložné sady uskladnit v zavazadlovém prostoru.

Kontaktujte nás
BMW Střešní box 520 s příčníky
BMW Střešní box 520 s příčníky

Moderní střešní box s černým lesklým víkem a boky v titanově šedé barvě s logem BMW. Box nabízí 520 litrů dodatečného úložného prostoru a maximální nosnost 70 kg. Zaujme zejména snadným a pohodlným nakládáním a vykládáním věcí díky oboustrannému systému zavírání. Box je kompatibilní se všemi BMW základními střešními nosiči a ližinami.

Kontaktujte nás
Ochranná rohož nakládací hrany zavazadlového prostoru
Ochranná rohož nakládací hrany zavazadlového prostoru

Tuto univerzální ochrannou rohož pro nakládací hranu lze pomocí suchého zipu snadno upevnit k uvazovacím okům zavazadlového prostoru. Vodoodpudivá rohož chrání nakládací hranu před poškrábáním během nakládání zavazadlového prostoru. Zároveň ji lze použít jako protiskluzovou rohož v zavazadlovém prostoru.

Kontaktujte nás
Rohož do zavazadlového prostoru
Rohož do zavazadlového prostoru

Rohož přesně zapadá do zavazadlového prostoru a chrání ho před znečištěnými a mokrými předměty. Lineární design rohože byl navržen na základě odtoku vody a odpovídá originálním BMW koberečkům do každého počasí.

Kontaktujte nás


Po stopě léta

Po stopě léta

Nečekejte na slunce – dojeďte si pro ně s originálními BMW Letními kompletními koly. Zaručují extrémní stabilitu i optimální bezpečnost, bez ohledu na počasí nebo venkovní teploty, a zvýrazňují vzhled exteriéru Vašeho BMW. Dopřejte si letní kompletní kola, která jsou v absolutní harmonii s vaším vozem.

Kola Star-spoke 660 Bicolor
Kola Star-spoke 660 Bicolor, v provedení Orbit Grey / leštěná

Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 225/35 R20 90 Y (přední) a 255/30 R20 92 Y (zadní). Pro modely BMW řady 3 (F30/F31) a BMW řady 4 (F32/F33/F36).

Palivová účinnost: E/E, Přilnavost za mokra: B/B, Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

Kontaktujte nás
Kola Cross-spoke 636 Liquid Black
Kola Cross-spoke 636 v provedení Liquid Black

Kompletní 20" kola s pneumatikami Goodyear Eagle F1* RSC v rozměru 245/35 R20 95 Y (přední) a 275/30 R20 97 Y (zadní). Pro modely BMW řady 5 (G30/G31).

Palivová účinnost: B/C, Přilnavost za mokra: B/A, Vnější valivý hluk: 71 dB / 71 dB

Kontaktujte nás
Kola Y-spoke 542 Bicolor, matná černá / leštěná
Kola Y-spoke 542 Bicolor, matná černá / leštěná

Kompletní 20" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 245/40 R20 99 Y (přední) a 275/35 R20 102 Y (zadní). Pro modely BMW X3 (F25) a BMW X4 (F26).

Palivová účinnost: E/C, Přilnavost za mokra: B/B, Vnější valivý hluk: 72 dB / 73 dB

Kontaktujte nás
BMW M Performance Double-spoke 599M Bicolor
BMW M Performance kola Double-spoke 599M Bicolor

Kompletní 21" kola s pneumatikami Pirelli P Zero* RSC v rozměru 285/35 R21 105 Y (přední) a 325/30 R21 108 Y (zadní). Pro modely BMW X5 (F15) a BMW X6 (F16).

Palivová účinnost: C/C, Přilnavost za mokra: B/B, Vnější valivý hluk: 74 dB / 74 dB

Kontaktujte nás


Chytrá řešení pro dlouhé cesty

Chytrá řešení pro dlouhé cesty

Prázdninové cestování se oproti předpokladům často protáhne. Díky našim řešením infotainmentu, jako je Head-Up Display nebo integrovaný navigační systém, se do cíle své cesty dostanete s bezpečím a jistotou. Inovativní výbava pro bezdrátové dobíjení umožňuje pohodlně dobíjet váš chytrý telefon nebo dokonce zlepšit příjem mobilního signálu uvnitř vozu. Vyberte si z naší široké nabídky produktů a užívejte si pohodlné cestování.

BMW Head-Up Display
BMW Head-Up Display

Díky inovativnímu Head-Up displeji se aktuální jízdní informace nacházejí v zorném úhlu řidiče. Pomocí aplikace pro BMW Head-Up Display lze na displeji provádět různá nastavení a zapínat či vypínat různé parametry. Head-Up Display lze navíc kombinovat s navigační aplikací Garmin pro chytré telefony, a zobrazovat tak navigační pokyny.

Kontaktujte nás
Integrovaný navigační systém
Integrovaný navigační systém

BMW Integrovaný navigační systém je perfektním řešením pro vozy bez navigačního systému. Díky BMW Integrovanému navigačnímu systému pro dodatečnou montáž lze informace zobrazit na displeji vozu s vysokým rozlišením nebo na volitelném Head-Up displeji. Pro přehrání zvuku se použije audiosystém vozidla.

Kontaktujte nás
Kryt pro bezdrátové dobíjení iPhonu 6
Kryt pro bezdrátové dobíjení iPhonu 6

Kryt pro bezdrátové dobíjení umožňuje bezdrátově dobíjet váš iPhone 6. Je třeba, abyste svůj telefon umístili do jednodílného černého originálního BMW pouzdra. Kryt chytrého telefonu je kompatibilní s veškerou BMW volitelnou výbavou pro bezdrátové dobíjení a s volitelnou bezdrátovou dobíjecí podložkou.

Kontaktujte nás
Podložka pro bezdrátové dobíjení
Podložka pro bezdrátové dobíjení

Podložka představuje bezpečné a stabilní místo pro odkládání mobilního telefonu a umožňuje jeho bezdrátové dobíjení. Zároveň váš telefon připojuje k externí anténě vozu, a tak poskytuje dokonalé pokrytí signálem. Funkce bezdrátového dobíjení je vhodná pro všechny zařízení podporující dobíjení Qi.

Kontaktujte nás
BMW kompletní letní kola

Nejlepší zábava při jízdě

V naší nabídce najdete celou řadu zábavních řešení, díky nimž se za jízdy určitě nudit nebudete. Ať už cestujete podél pobřeží a chcete si poslechnout příjemnou hudbu nebo chcete zabavit pasažéry na zadních sedadlech prostřednictvím filmů a aplikací, BMW nabízí perfektní řešení pro všechny situace.

Univerzální držák tabletu s ochranným pouzdrem
Univerzální držák tabletu s ochranným pouzdrem

Ideální společník pro pohodové cestování: Tento univerzální držák se výborně hodí pro tablety s ochranným pouzdrem a lze ho přizpůsobit tabletům různých velikostí. Univerzální držák je třeba uchytit do základního držáku. Poté ho lze použít pro práci nebo sledování filmů ve voze.

Kontaktujte nás
Držák kamery GoPro
Držák kamery GoPro

Držák se jednoduše nacvakne do základního držáku systému Travel & Comfort, který je k dispozici samostatně, a poskytuje maximální stabilitu kterékoli akční kameře GoPro. Po nacvaknutí do držáku je možné kameru otočit o 360° a lze ji ovládat buď prostřednictvím aplikace, nebo – v závislosti na výbavě – pomocí ovladače iDrive. Pouze v kombinaci se základním držákem.

Kontaktujte nás
Univerzální Snap-In adaptér s konektorem micro USB
Univerzální Snap-In adaptér s konektorem micro USB

Adaptér přenáší komunikaci a zábavní funkce chytrého telefonu přímo do Vašeho vozu. Kromě dobíjení nabízí také lepší příjem signálu a bezpečné dokování. V závislosti na výbavě vozidla umožňuje přehrávání hudby a přístup k zábavě a aplikacím.

Kontaktujte nás
Univerzální systém Click & Drive
Univerzální systém Click & Drive

S BMW Univerzálním systémem Click & Drive lze na čelní sklo připevnit jakýkoli chytrý telefon s šířkou až 78 mm. Telefon tak lze snadno a bezpečně integrovat do interiéru vozidla. Díky vestavěnému USB konektoru a volitelnému napájení lze zařízení při jízdě dokonce i nabíjet.

Kontaktujte nás
BMW kompletní letní kola

První třída pro ty nejmenší

Zajistěte, aby byl Váš výlet do prázdninové destinace maximálně zábavný a příjemný i pro ty nejmenší. Můžete si být jisti, že s našimi speciálními nabídkami bude ve druhé řadě sedadel vždy dobrá nálada a že Vaše ratolesti budou cestovat bezpečně a pohodlně.

Dětská sedačka Junior Seat 2/3
Dětská sedačka Junior Seat 2/3

Dětská sedačka BMW Junior Seat 2/3 „roste“ spolu s dítětem a poskytuje maximální bezpečnost a pohodlí pro děti ve věku přibližně od 3 do 12 let. Dětská sedačka díky rozsáhlým nárazovým testům splňuje přísné bezpečnostní normy BMW, jež převyšují zákonné požadavky. Zásluhou nastavitelného sklonu opěradla lze dětskou sedačku perfektně přizpůsobit sedadlu vozidla.

Kontaktujte nás
Ochranný kryt opěradla a podložka pod dětskou sedačku
Ochranný kryt opěradla a podložka pod dětskou sedačku

Ideální pro cestování s dětmi. Ochranný kryt opěradla se nasazuje na zadní část opěradla předního sedadla a chrání jej před znečištěním. Jednoduchým otočením ochranného krytu si lze vybrat mezi dvěma barvami: šedou pruhovanou nebo černou. Podložka pod dětskou sedačku se umisťuje pod dětskou sedačku, a chrání tak sedadlo před vznikem otlaků.

Kontaktujte nás
Sklápěcí stolek systému Travel & Comfort
Sklápěcí stolek systému Travel & Comfort

Sklápěcí stolek systému Travel & Comfort v atraktivním designu BMW lze snadno připevnit k samostatnému základnímu držáku. Sklápěcí stolek zároveň nabízí integrovaný držák nápojů a lze jej snadno nastavit do požadované výšky a úhlu. Pouze v kombinaci se základním držákem.

Kontaktujte nás
BMW Kidsbike
BMW Kidsbike

Dvě v jednom: BMW Kidsbike je odrážedlo a skutečné jízdní kolo v jednom. Pomáhá malým dětem naučit se udržet rovnováhu bez potřeby pomocných koleček. Je vybaveno plastovými pedály, odrazkami a ergonomicky tvarovaným sedlem. Určeno pro děti od 2,5 roku (jako odrážedlo) přibližně do 6 let (jako jízdní kolo).

Kontaktujte nás

BMW Service / Náhradní díly / Příslušenství

Přijeďte se svým BMW na servis k nám do Ústí nad Labem nebo do Pardubic. Rádi vám poradíme s příslušenstvím nebo doplňky pro vaše BMW, které si zde můžete také zakoupit. Nebo využijte náš pardubický pneuhotel, kde vám rádi uskladníme vaše letní či zimní kola.


BMW Ústí nad Labem

Jaroslav Novotný
Jaroslav Novotný
vedoucí poprodejních služeb
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
m: +420 737 859 701
t: +420 475 201 218
Jan Garbar
Jan Garbar
Vedoucí skladu
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
m: +420 770 123 330
t: +420 475 201 218
Natálie Huláková
Kamila Horáčková
Eshop / Lifestyle
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
m: +420 778 495 320
t: +420 475 201 527

BMW Servis Pardubice

Jakub Ždímal
Jakub Ždímal
Vedoucí servisu/aftersales manager
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
m: +420 770 152 281
t: +420 467 070 909
Patrik Patera
Patrik Patera
Vedoucí prodeje ND a příslušenství
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
m: +420 778 724 531
t: +420 467 070 904
Markéta Zbořilová
Markéta Zbořilová
Asistentka servisu
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
t: +420 467 070 905

Poptejte příslušenství BMW online

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. Značka a model vozu(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 5. Příslušenství
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 6. VIN
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
  Naleznete na malém technickém průkazu.
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Jak se k nám dostanete

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete