Pežoťák

Klub všech Pežoťáků

V sobotu 9.4.2016 proběhl ve sportovním areálu HAMR Záběhlice 1.ročník tenisového turnaje PEŽOŤÁK OPEN 2016.

Účastníky turnaje byli zákazníci společnosti KOPECKÝ s.r.o. z Prahy a okolí a jeden tým dorazil dokonce i z Moravy. Boj o postup do Velkého finále na Štvanici, které se bude konat pod záštitou importéra PEUGEOT ČR dne 23.4.2016, svedlo nakonec ve vzájemných zápasech 7 párů.

Pořadí na prvních 3 místech bylo až do posledního zápasu nejisté a celkové pořadí nakonec rozhodnul až posledním míčem nejmladší účastník, teprve dvanáctiletý Vojtěch Dohalský, který zde po boku svého otce předvedl opravdu skvělý sportovní výkon, když spolu za stavu 1:4 dokázali obrátit výsledek ve svůj prospěch na konečných 7:6 s týmem, který měl našlápnuto na celkové vítězství.

Pořadí na prvních 3 místech v turnaji, z nichž do Velkého finále postupují první 2 týmy:

  • 1. Pavel Ruta a Jiří Procházka
  • 2. Jan Daneš a Martin Daneš
  • 3. Milan Hájek a Květoslav Třetina

Vzhledem k tomu, že jsme tenisový turnaj pořádali poprvé a nemáme s tím žádné zkušenosti, děkuji osobně za pomoc s organizací turnaje a zajištění cateringu pánům ze Sportovního areálu HAMR, jmenovitě Pavel Slíva a Pavel Křivánek. Zároveň děkujeme za zajištění pitného režimu obchodnímu řediteli společnosti Šumavský pramen, panu Michalovi Leštinovi.

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Registrace do klubu Pežoťáků

Zadejte Vaše jméno
Zadejte telefonní číslo
Zadejte email v platném tvaru
Pro využití online poptávky je nutný souhlas