PEUGEOT
e-RIFTER

od 1 060 000 Kč
Peugeot Rifter je spolehlivý a zábavný společník, s nímž můžete každý den prožít naplno. Je určen pro ty, kdo rádi zkoumají příležitosti, které přináší každodenní život. Vůz je k dispozici ve dvou délkách, vždy v pěti nebo sedmimístné verzi. Klade důraz na všestrannost, modularitu a praktičnost, takže vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.
Fotogalerie modelu Peugeot e-RIFTER
Peugeot Rifter je spolehlivý a zábavný společník

Peugeot Rifter je spolehlivý a zábavný společník

Příbuznost mezi vozem Peugeot Rifter a modelovou řadou osobních vozů Peugeot je zřejmá na první pohled. Na moderní a mohutné čelní straně upoutá logo značky umístěné uprostřed vertikální masky chladiče, která je charakteristická pro poslední modely značky. Pohled šelmy dotváří světelný podpis tvořený LED diodami uvnitř světlometů.
Dokonale vyvážené proporce

Dokonale vyvážené proporce

Nový Peugeot Rifter si vypůjčil některé designové a funkční vlastnosti ze světa SUV. Při pohledu z boku vynikne síla stylu. Proporce jsou dokonale vyvážené, přispívá k tomu krátká horizontální kapota, vysoká linie oken a kratší převisy.
Vysoká užitná hodnota

Vysoká užitná hodnota

S vozem přirozeně splývají střešní nosiče, k jejichž volné spodní části lze pohodlně připevňovat popruhy upevňující náklad. Vzájemně symetricky zkosené rohy předních i zadních dveří i oken dodávají tomuto typu tvaru vozu nový styl.
Typický světelný podpis

Typický světelný podpis

Zadní část vozu nabízí široké páté dveře vedoucí do objemného zavazadlového prostoru. Příslušnost k modelové řadě vyjadřují světla ve tvaru tří drápů, která jsou pro styl vozů Peugeot typická.

Interiér modelu PEUGEOT e-RIFTER

Poznejte nový rozměr cestování v inovované kabině PEUGEOT i-Cockpit® s kompaktním volantem, vyvýšenou přístrojovou deskou a velkým dotykovým 8″ displejem. Přístrojový panel má několik režimů zobrazení, které se nastavují ovladačem na volantu. PEUGEOT i-Cockpit® díky tomu můžete přizpůsobit svým potřebám. Na displeji je možné například zobrazovat navigaci, informace o spotřebě energie nebo asistenční systémy řízení.
Digitální přístrojový panel

Digitální přístrojový panel

Velký 10″ dotykový displej s paketem online navigace s hlasovým ovládáním a aktuálním dopravním zpravodajstvím od společnosti TomTom zahrnující službu Nebezpečné zóny umožňuje pomocí speciálního tlačítka přístup do sekce určené pro elektromobily: ENERGIE pro zobrazení technologické animace toku energie v daný moment, STATISTIKY pro zobrazení aktuální spotřeby, NABÍJENÍ umožňující naplánovat odložené dobíjení baterie. Díky funkci Mirror Screen je možné zobrazovat přímo na centrálním dotykovém displeji všechny kompatibilní aplikace chytrého telefonu.

Středový dotykový displej

Středový dotykový displej

Uprostřed přístrojového panelu se nachází středový desetipalcový dotykový displej s vysokým rozlišením, který je mírně orientován směrem k řidiči („driver oriented“), což optimalizuje ergonomii řízení, aniž by byl spolujezdec omezen v používání a čtení informací z displeje. Pod středovým displejem se nacházejí elegantní ovladače připomínající klávesy klavíru, které poskytují přímý přístup k hlavnímu menu, nastavení klimatizace, aplikacím, asistenčním systémům řízení, telefonu, médiím a nastavení vozidla.

Nový ovladač automatické převodovky

Nový ovladač automatické převodovky

Umožňuje volit mezi režimy Parkování / Zpětný chod / Neutrál / Jízda vpřed. Na středové konzole je možné aktivovat funkci BRAKE, která po uvolnění akcelerátoru zvyšuje samovolné zpomalování a díky rekuperaci energie přispívá ke zvýšení dojezdu vozu. Na voliči je možné nastavit jeden ze 3 režimů: Eco, Normal nebo Power*. PEUGEOT e-RIFTER je vybaven elektrickou parkovací brzdou, což zvyšuje jeho praktičnost i bezpečnost. Důmyslný odkládací prostor pro chytrý telefon je kompatibilní s indukčním nabíjením.

Fotogalerie vozu PEUGEOT e-RIFTER

Nekompromisní design. Elegantní, robustní a přitom hbitý a výkonný – všestranný rodinný vůz PEUGEOT e-RIFTER je symbolem neomezených možností. Hrdě přebírá některé znaky SUV v podobě krátké kapoty a vyšší světlé výšky.

Vozy PEUGEOT E-RIFTER skladem

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

e-ALLURE Elektromotor 136k
2023, 0 km, elektro, 100 kW, automat, 5 míst
NovýPraha

e-GT Elektromotor 136k
2023, 0 km, elektro, 100 kW, automat, 5 míst
NovýPraha

ALLURE 1.5 BHDi 130k MAN6 N1
2023, 0 km, nafta, 96 kW, manuál, 5 míst
NovýPraha

ALLURE 1,5 BHDi 100k M5
2019, 145 196 km, nafta, 75 kW, manuál, 5 míst
OjetýBystřice n. P.

1.5 BHDi 100k M5 1.MAJ.
2019, 180 387 km, nafta, 75 kW, manuál, 5 míst
OjetýBystřice n. P.

e-ALLURE Long Elektromotor 136k
2023, 0 km, elektro, 100 kW, automat, 5 míst
NovýPraha

RIFTER ALLURE BlueHDi 130 S&S EAT8 s homologací N1
2023, 2 km, nafta, 96 kW, automat, 5 míst
NovýVysoké Mýto

Rozměry nového PEUGEOTU 5008

Jeho odvážný nový styl zavádí principy budoucího designu, který je reprezentativnější a modernější.
Rozměry nového PEUGEOTU 5008
Peugeot e-RIFTER
Peugeot e-RIFTER
Peugeot e-RIFTER
Peugeot e-RIFTER

Originální příslušenství PEUGEOT

Vyrážíte na hory a hodilo by se vám více úložného prostoru? Máme pro vás praktický střešní box. Byla tuhá zima a vaše stěrače dostaly co proto? Rádi vám objednáme a namontujeme nové. Vyšperkujte své auto a dopřejte mu kvalitní originální příslušenství Peugeot.