Máme pro vás řešení, jak se vyhnout neočekávaným nákladům. To je to, co se aktuálně všude kolem probírá. Doba je teď nepředvídatelná, a tak jsme přišli s akcí, která by pro vás, naše zákazníky měla být v tomto ohledu určitou jistotou. 5 LET TECHNICKÉ A FINANČNÍ JISTOTY. Máte před sebou až 5 let mobility bez starostí, od asistence po opravu závady, od údržby po náhradu opotřebených dílů!

Připravili jsme pro vás jedinečnou AKCI NA SKLADOVÉ VOZY Peugeot 3008. PRO PRVNÍCH 20 zákazníků, kteří si u nás objednají některý ze skladových vozů Peugeot 3008, případně i na vybrané jiné modely z našeho skladu, jsme připravili servisní balíček Optiway Servis, který zahrnuje veškeré náklady spojené s provozem vašeho nového vozu. Pořiďte si nový vůz a 5 let a vaše starost dalších 5 let je pouze palivo.

Peugeot 3008 servis zdarma

Smlouva Optiway Servis zahrnuje:

  1. Díly a práce potřebné k odstranění mechanických, elektrických nebo elektronických závad po uplynutí smluvní záruky,
  2. asistenční služby 24 hodin denně/7 dní v týdnu se zajištěním opravy vozu na místě nebo odtahu do autorizovaného servisu Peugeot, pomoc v případě uzamknutí klíčů uvnitř vozu, natankování špatného paliva, defektu na pneumatice,
  3. zapůjčení náhradního vozidla (až na 4 pracovní dny), pokud váš vůz nemůže být opraven během jednoho dne,
  4. ubytování na místě v případě nepojízdnosti vozu (až na 3 noci pro řidiče i spolucestující),
  5. všechny servisní operace v rámci pravidelné údržby vozu dle doporučení uvedených v servisní knížce,
  6. výměnu opotřebených dílů včetně práce.

Kompletní seznam našich skladových vozů, kterých se akce týká a ze kterých můžete vybírat naleznete zde. Vybrané vozy jsou viditelně označeny. Akce platí pouze na vybrané vozy a KOPECKÝ s.r.o. si vyhrazuje právo na předčasného ukončení Akce. KOPECKÝ s.r.o. si vyhrazuje dále právo na uzavření všech smluvních vztahů písemně. Více informací na některé z našich poboček v Praze, Pardubicích, Vysokém Mýtě nebo v Bystřici nad Pernštejnem.

Peugeot 3008 servis zdarma
Peugeot 3008 servis zdarma

Parametry 5ti letého servisního balíčku se mohou lišit dle modelu a verze. Více informací k akci a aktuální přehled vozů k dispozici získáte na níže uvedených kontaktech.

V rámci financování nabízíme úrok již od 4,9%. Výše RPSN je závislá na výši akontace, délce financování a parametrech pojištění. Její konkrétní výši vám sdělíme v rámci vzorové kalkulace na konkrétní skladový vůz a po sdělení výše uvedených parametrů. Financování vozu formou úvěru není podmínkou nákupu vozu v této limitované akci.


Vozy PEUGEOT skladem

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu