Novinky

ze světa Peugeot

Oficiální uvedení horké novinky Peugeot 508 SW na český trh se uskuteční již 12. června. V ten samý den se objeví tento parádní kombík i v našich autosalonech. Pokud jste tedy nevyužili příležitosti a nevyzkoušeli s námi nový model na akci Peugeot Emotion Days, kde proběhla předpremiéra, rádi vás přivítáme a Peugeot 508 SW důkladně předvedeme.

Objevte Nový PEUGEOT 508 SW: kombi vyšší třídy s fascinujícím designem, komfortem na úrovni luxusní limuzíny, velkorysou prostorností verze SW, kvalitou a technologickou výbavou na té nejvyšší úrovni.

Radikální design

Nový PEUGEOT 508 SW vystavuje na odiv svůj energický a sebevědomý vzhled. Výrazná přední maska a ostře řezané rysy karoserie zdůrazňují jeho atletickou siluetu a velkorysé tvary. Dvojitá chromovaná koncovka výfuku vyzdvihuje jeho sportovní charakter a lesklý černý pás na zádi dává vyniknout novému Full LED světelnému podpisu s unikátním 3D efektem.

Panoramatická střecha

Velkorysé panoramatické střešní okno s velkým prosklením poskytuje otevřený výhled z vozu a příjemně osvětluje zadní sedadla. Sluneční clona sladěná s obložením interiéru vás ochrání před slunenčími paprsky a současně vytvoří větší soukromí.

Bezrámové dveře

Elegantní bezrámové dveře vyzdvihují čistotu designu nového PEUGEOT 508 SW a přispívají k optickému prodloužení a snížení jeho siluety.

Světelný podpis

Pro větší komfort řízení a bezpečnost jízdy je nový PEUGEOT 508 SW vybavený předními Full LED světlomety s automatickou výškovou regulací, předními směrovými LED světly a statickým přisvícením do zatáčky. Intenzita svítivosti zadních 3D LED světel s typickou kresbou 3 drápů se přizpůsobuje vnějším světelným podmínkám.

Provedení interiéru

Zaujměte místo v moderním a stylově vytříbeném interiéru nového PEUGEOT 508 SW. Kombinací různých dekorů a čalounění sedadel z ušlechtilých a nadčasových materiálů si můžete vytvořit prostředí podle svých přání a představ, kde se pro vás každá cesta stane výjimečným zážitkem.

Vyzkoušejte si řízení ve vizionářském kokpitu

Kompaktní volant, vyvýšený digitální sdružený přístroj s možností vlastního nastavení a dotykový displej 10” HD, PEUGEOT i‑Cockpit® v novém PEUGEOT 508 SW vyniká propracovanou ergonomií a je příslibem skvělých jízdních zážitků.

Praktické odkládací prostory

Praktické odkládací prostory jsou důmyslně rozmístěné v prostoru celé kabiny nového PEUGEOT 508 SW. Vpředu můžete využít přihrádky ve dveřích, v loketní opěrce a středové konzoli. Odložené věci jsou přístupné i pro cestující na zadních sedadlech. Důmyslně řešený interiér nového PEUGEOT 508 SW s řadou odkládacích prostorů vám otevírá nové možnosti využití vozu.

Stále ve spojení

Nový PEUGEOT 508 SW vám umožní být neustále ve spojení s okolním světem i systémy ve voze. Je vybavený bezdrátovým nabíjením chytrého telefonu a funkcí Mirror Screen, která umožňuje duplikovat vaše oblíbené aplikace na kapacitní dotykový 10“ displej vozu.

Ergonomická sedadla

Usedněte do pohodlných sedadel s certifikátem AGR s nastevním délky a sklonu sedáku, bederní opěrkou a možností uložit nastavenou polohu do paměti. Pro dosažení komfortu na úrovni první třídy může být sedadlo řidiče a spolujezdce v novém PEUGEOT 508 SW vybavené pneumatickým vícebodovým masážním systémem.

Systém HI‑FI FOCAL®

Nový PEUGEOT 508 SW nabízí špičkový akustický systém Hi‑Fi premium FOCAL® od předního francouzského výrobce akustického vybavení známého řadou patentovaných technologií a prvotřídní kvalitou zvukové reprodukce. Systém zahrnuje 10 reproduktorů s exkluzivními technologiemi FOCAL®, které bez ohledu na hudební žánr vytvoří na palubě vozu akusticky vyvážené prostředí s čistou a do detailu prokreslenou reprodukcí zvuku.

Zavazadlový prostor & variabilita

Velkorysý zavazadlový prostor pojme všechna vaše zavazadla a navíc nabízí další praktickou výbavu jako například kolejnice pro snazší manipulaci a síť pro upevnění vysokého nákladu. Díky nízkému prahu a mimořádně širokému vstupnímu otvoru je velký úložný prostor pohodlně přístupný a velmi dobře využitelný. Nový PEUGEOT 508 SW může být vybavený i elektricky otevíratelným víkem zavazadlového prostoru se systémem hands‑free přístupu a nastartování. Řidiči pak stačí zasunout nohu pod zadní nárazník a víko zavazadlového prostoru se automaticky otevře.

Intenzivní jízdní zážitky

Nové luxusní kombi PEUGEOT 508 SW využívá nejnovější technologie, které jsou pro řidiče příslibem pružného a přesného řízení. Příkladné vedení stopy je podpořeno aktivně řízeným podvozkem. Potěšení a zážitky za volantem ještě umocní účinné motory PureTech a BlueHDi a 8st. automatická převodovka EAT8.

Benzinové motory PureTech

Nejnovější benzinový motor PureTech řidiči zprostředkuje příjemné řízení s vynikajícím poměrem výkon/spotřeba. Celkem jsou pro nový PEUGEOT 508 SW v nabídce 2 benzinové motory spojené s novou automatickou převodovkou EAT8 a vybavené technologií Stop&Start:

 • motor PureTech 180 S&S EAT8
 • motor PureTech 225 S&S EAT8
Dieselové motory BlueHDi

Nový PEUGEOT 508 SW může být poháněn nejnovějšími dieselovými motory BlueHDi značky PEUGEOT, které jsou vybavené exkluzivními systémy na snižování emisí škodlivin a optimalizaci spotřeby paliva s nejvyšší mírou účinnosti na trhu.

Nabídka motorizací zahrnuje:

 • motor BlueHDi 130 S&S MAN6
 • motor BlueHDi 130 S&S EAT8
 • motor BlueHDi 160 S&S EAT8
 • motor BlueHDi 160 S&S EAT8
 • motor BlueHDi 180 S&S EAT8
Automatická převodovka EAT8

Nová automatická 8st. převodovka EAT8 se díky novému elektrickému ovládání "Shift and Park by wire" a páčkám na volantu vyznačuje rychlým a plynulým řazení převodů. Převodové ústrojí je kompaktnější a ve spojení s technologií Stop&Start dosahuje nižší spotřeby a lepších provozních parametrů.

Manuální převodovka MAN6

Ve spojení s dieselovým motorem BlueHDi 130 je nový PEUGEOT 508 SW v nabídce take s manuální 6st. převodovkou MAN6.

Bezpečnost a asistenční systémy řízení

Nový PEUGEOT 508 SW je vybavený bohatou technologickou výbavou a nejnovějšími asistenčními systémy značky, které mají za úkol posílit vaši bezpečnost, lépe předvídat situaci a podmínky sjízdnosti na silnici a pomoci vám při manévrování s vozem.

Jasnější obraz reality

Technologie Night Vision významně zvyšuje bezpečnost řízení. Je založená na použití infračervené kamery, která umožňuje při jízdě v noci nebo za snížené viditelnosti lépe rozpoznat chodce nebo zvěř na vozovce. Obraz s výstražným upozorněním se objeví na digitálním displeji v zorném poli řidiče.

PACK DRIVE ASSIST

Paket Drive Assist představuje další krok na cestě k autonomnímu řízení. Za pomoci radaru umístěného uprostřed předního nárazníku a kamery v horní části čelního skla je adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go schopný automaticky přizpůsobit rychlost jízdy vozu jedoucímu před vámi a zachovat si od něj bezpečný odstup. Tempomat je spojený se systémem udržování vozu v jízdním pruhu, jenž zajišťuje setrvání vozidla v dráze zvolené řidičem.

PACK SAFETY

Pack Safety zahrnuje nejnovější technologie značky na podporu řízení, které pomáhají zvýšit vaši bezpečnost za volantem. Patří mezi ně například automatické nouzové brzdění Active Safety Brake, Distance Alert, aktivní varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu / neoznačeného kraje vozovky nebo systém rozpoznání dopravního značení.

Pack Safety Plus přidává ještě aktivní systém sledování mrtvého úhlu, Driver Attention Alert (systém sledování pozornosti řidiče), automatické přepínání dálkových světel a rozšířené rozpoznání dopravních značek.

FULL PARK ASSIST

Technologie FULL PARK ASSIST zajišťuje plně automatickou asistenci při podélném a kolmém parkování. Řidič funkci zapne na řadicí páce, systém následně sám vyhledá vhodné parkovací místo a při parkovacím manévru spolu s řízením ovládá i zrychlení a brzdění a postará se i o vyjetí zaparkovaného vozu.


Nový Peugeot 508 SW | Příslušenství

Za volantem asistenčních systémů nového Peugeotu 508


Zaujal Vás nový Peugeot 508 SW?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. Odkud pomůžeme?


 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas