Peugeot s novým modelem 2008 nadále posiluje svou technologickou identitu a dravý charakter. Jedním z klíčových prvků práce designérů je koncepce přední části vozu, jejímž zásadním rysem je podpis ve tvaru tří drápů.

Zvýrazňuje se tak propracovaný osobitý styl, díky němuž je toto SUV tak úspěšné na všech trzích, i posun nového Peugeotu 2008 do kategorie luxusních vozů.

Nový Peugeot 2008 potvrzuje svůj posun do luxusnější kategorie a vstupuje do nové dimenze. Přispívá k tomu jeho design, který je více ve stylu SUV než kdykoli předtím, konektivita nové generace a stále větší dojezd jeho 100% elektrické verze. Nový model e-2008 je vybaven nejmodernější elektrickou technologií a nabízí dojezd až 406 km. Na velmi dynamickém trhu má nový Peugeot 2008 vše, co je třeba k tomu, aby zůstal na nejvyšším vrcholu stupňů vítězů mezi kompaktními SUV. I nadále bude oslovovat širokou škálu zákazníků, kteří hledají trvale udržitelný zážitek z jízdy odpovídající hodnotám značky Peugeot.

Jednoduchá a přehledná řada PEUGEOT 2008

Nabídka nového vozu Peugeot 2008 zahrnuje tři úrovně: Active, Allure a GT, jejichž hlavní standardní výbava zahrnuje:

  • Active: nový světelný podpis se 3 drápy vpředu a 3 dvojitými LED světly vzadu, zadní parkovací asistent, automatická klimatizace, elektrické ovládání předních a zadních oken, elektrické ovládání zpětných zrcátek, Peugeot i-Cockpit® s desetipalcovým centrálním dotykovým displejem, přední zásuvka USB-C.
  • Allure: k výbavě Active přidává 17palcová kola z lehkých slitin „Karakoy“, mřížku chladiče v barvě karoserie, přední a zadní parkovací asistent, Peugeot i-Cockpit® s desetipalcovým digitálním přístrojovým štítem a desetipalcovým centrálním dotykovým displejem s vysokým rozlišením, systém infotainmentu Peugeot i-Connect® s plnou konektivitou pro chytré telefony, 2 zásuvky UBS-C vpředu, 1 zásuvka USB-C a 1 zásuvka USB-A vzadu, aj.
  • GT: k výbavě Allure přidává přední Full LED světlomety, parkovací kameru s vysokým rozlišením, bezklíčový přístup a startování, elektricky sklopná zrcátka s uvítacím osvětlením, střecha Black Diamond, monogramy GT, aj.

Více o modelu Vozy skladem

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu