Novinky

ze světa Peugeot

Od 8.listopadu po dobu 50 dní bude probíhat na všech provozovnách KOPECKÝ s.r.o. akce „HRAVÝ PODZIMNÍ ÚKLID“. Podstatou akce je vybrat každý den po dobu 50 dní jeden z více jak 200 skladových vozů značky Peugeot a ten nabídnout na dobu 24 hodin za speciální neuvěřitelnou cenu. Nabídka se bude po dobu 50 dní, od pondělí do neděle, každý den ráno v 9:00 aktualizovat na webu a na FCB účtu https://www.facebook.com/pezotak.

Pro koho bude daná konfigurace modelu, verze, motoru, převodovky, barvy a výbavy zajímavá, má možnost okamžitě zareagovat prostřednictvím telefonu nebo přes webový formulář. V případě více zájemců o nabízený konkrétní vůz, bude upřednostněn ten, kterému se nás podaří kontaktovat nejdříve. V případě došlých webových formulářů budeme postupně kontaktovat jednotlivé zájemce podle času na došlém formuláři.

Ten, kdo bude mít s ohledem na nejrychlejší reakci na nabízený vůz nárok a nebude schopen se domluveném časovém intervalu dostavit k osobnímu podpisu Závazné objednávky, tomu pošleme Závaznou objednávku mailem společně se zálohovou fakturou a zákazník musí v domluveném čase poslat zpět potvrzenou objednávku a potvrzení o zaplacení smluvené zálohy bankovním příkazem. Pokud se tak nestane, bude ihned vůz za stejných podmínek nabídnut dalšímu zákazníkovi v pořadí.

Pro ostatní zákazníky, kteří nebudou mít ten den to štěstí, se pokusíme při kalkulaci ve stejném dni udělat na daný model s podobnou výbavou či barvou rovněž zajímavou nabídku, ale bohužel už to nebude za identických podmínek, případně doporučujeme sledovat i nadále náš web a FCB a třeba vám padne do oka jiný podobný vůz.

Uveřejněná cena k danému vozu má platnost maximálně 24 hodin, vztahuje se pouze k tomu konkrétnímu vozu a v případě jeho prodeje nejrychlejšímu zájemci tuto cenu již nelze vymáhat na jiný vůz a pro daný den již nebude v nabídce žádný jiný vůz.

V případě potvrzení Závazné objednávky už bude celý nákupní proces vozu následně probíhat standardním procesem, kdy si šťastný zákazník domluví s prodejcem veškeré další podrobnosti s objednávkou spojené, např. upřesní si způsob financování (hotovost, převodní příkaz, úvěr či operativní leasing), případné domontáže doplňků a příslušenství, přihlášení vozu na SPZ, výkup stávajícího vozu na protiúčet, apod.Zaujala Vás tato nabídka vozu PEUGEOT?

Neváhejte, za tuto cenu je v prodeji pouze jeden vůz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.
 4. Odkud pomůžeme? 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas