PEUGEOT eshop

Peugeot Partner

Nabídka vybraného příslušenství pro Peugeot Partner. Pokud jste nenašli, co jste hledali, neváhejte a navštivte nás v Praze, Bystřici nad Pernštejnem nebo Vysokém Mýtě, nebo kontaktujte oddělení prodeje náhradních dílů a příslušenství.

Lapače nečistot Partner

Sada předních tvarových zástěrek "STYL" s připevňovacími kovovými díly pro model Peugeot Partner.
Vaše cena
1 329 Kč1 098 Kč bez DPH

Sada potahů Partner

Sada potahů pro přední levé a přední pravé sedadlo pro model Peugeot Partner. Kompletní sada potahů pro 1 sedadlo vpředu vlevo + 1 sedadlo vpředu vpravo, bez bočních airbagů + 2 přední opěrky hlavy + 1 přední loketní opěrku (bílá nit).
Vaše cena
4 396 Kč3 633 Kč bez DPH

Sada koberců Partner

Sada 2 tvarovaných pryžových koberců černé barvy pro přední část vozidla pro model Peugeot Partner.
Vaše cena
1 254 Kč1 036 Kč bez DPH

Gumový koberec ložného prostoru Partner

Jednodílný pryžový koberec určený k ochraně ložného prostoru pro model Peugeot Partner. Pryžový koberec tloušťky 5 mm se spodní stranou hladkou a s horní stranou protiskluzovou. Kompatibilní s vozidly s oddělovací přepážkou nebo bez ní a s bočními posuvnými dveřmi nebo bez nich pro normální délku.
Vaše cena
5 185 Kč4 285 Kč bez DPH

Gumový koberec ložného prostoru Partner

Jednodílný pryžový koberec určený k ochraně ložného prostoru pro model Peugeot Partner. Pryžový koberec tloušťky 5 mm se spodní stranou hladkou a s horní stranou protiskluzovou. Určený pro vozidla s oddělovací přepážkou nebo bez ní a s bočními posuvnými dveřmi nebo bez nich v prodloužené verzi.
Vaše cena
5 531 Kč4 571 Kč bez DPH

Vnitřní střešní tyče Partner

Sada dvou vnitřních příčných střešních tyčí pro model Peugeot Partner béžové barvy LAMA, vyrobených z ocelového plechu chráněného epoxidovým nátěrem, připravených k montáži a dodávaných s návodem k montáži. Nejvyšší povolené zatížení jedné tyče: 10 kg.
Vaše cena
5 612 Kč4 638 Kč bez DPH

Sada krytů prahů Partner

Sada 2 ks lišt prahů předních dveří z polykarbonátu, vzhledu kartáčovaného nerezu, s označením "PEUGEOT" pro model Peugeot Partner. Účinně chrání karosérii vozidla proti poškrábání a potlučení.
Vaše cena
1 190 Kč983 Kč bez DPH

Střešní nosič Partner

Hliníkový střešní nosič s válcem a protihlukovým deflektorem pro model Peugeot Partner, vč.připevňovací sady. Kompatibilní s vozidly Partner III ve verzi krátký furgon bez výklopného střešního dílu.
Vaše cena
18 645 Kč15 409 Kč bez DPH

Tažné zařízení Partner s koulí "labutí krk"

Tažné zařízení s odnímatelným kulovým čepem tvaru "labutího krku" pro model Peugeot Partner v krátké verzi, vč.zásuvky a elektroinstalace.

Cena montáže tažného zařízení objednaného v eshopu dle modelu vozu je 4 600 – 6 000 bez DPH.

Původní cena
11 560 Kč
Akční cena
9 248 Kč7 643 Kč bez DPH

Střešní nosič Partner

Sada 2 ks ocelových příčných střešních tyčí ošetřených proti korozi, s povlakem z černého PVC pro model Peugeot Partner. Připevňují se do kotevních míst na střeše.
Vaše cena
3 963 Kč3 275 Kč bez DPH

Lapače nečistot Partner

Sada zadních tvarovaných zástěrek "STYL" s připevňovacími kovovými díly pro model Peugeot Partner.
Vaše cena
1 329 Kč1 098 Kč bez DPH
Výsledky 1 - 11 z 11