Pěší turistika v horách, koupání v jezeře, krátká dovolená u moře nebo toulky Evropou – ať už máte na letošní léto jakékoli plány, s rozmanitým BMW Originálním příslušenstvím jste připraveni přijmout každou výzvu. Objevte novou, dobrodružnou stránku sezóny a uhánějte za sluncem bez jakýchkoli starostí.

BMW Originální příslušenství

BMW Originální příslušenství pro letní cestování

Když dobrodružství zavolá buďte připraveni ho vyslyšet: Nabídka BMW Originálního příslušenství vám nabízí řadu možností pro vaši další cestu.

BMW Střešní box 420 černý/titanově stříbrný
BMW Střešní box 420

Moderní střešní box v leskle černém provedení s titanově stříbrnými bočnicemi je kompatibilní se všemi střešními nosiči BMW. Lze jej otevřít z obou stran a má trojité centrální zamykání na každé straně. K dispozici je také ve velikostech 320 a 520 l.

Kontaktujte nás
BMW Střešní nosič
BMW Střešní nosič

Střešní nosič lze kombinovat se všemi BMW držáky a střešními boxy. Snadno se instaluje a díky robustní konstrukci a systému zamykání, který jej chrání proti odcizení, splňuje nejvyšší standardy v oblasti kvality a bezpečnosti.

Kontaktujte nás
BMW Tažné zařízení do 750 kg
BMW Tažné zařízení do 750 kg

Toto tažné zařízení má maximální povolenou hmotnost přívěsu 750 kg a maximální svislé zatížení hlavice 75 kg. Ideální řešení pro přepravu nosiče jízdních kol.

Kontaktujte nás
BMW Střešní nosič kol
BMW Střešní nosič kol

Uzamykatelný BMW Střešní nosič kol z vysokopevnostního hliníku umožňuje bezpečnou přepravu silničních, cestovních nebo dětských i horských kol. Jízdní kola do hmotnosti 20 kg lze na vozidlo připevnit pomocí snadno použitelného upínacího systému.

Kontaktujte nás
BMW Ochrana rámu karbonových jízdních kol pro střešní držák kol
BMW Ochrana rámu karbonových kol

BMW Ochrana rámu karbonových jízdních kol pro střešní držák kol je nutná pro přepravu jízdních kol s rámy z uhlíkových kompozitů. Chrání také rám před poškrábáním nebo prasknutím při utažení.

Kontaktujte nás
BMW Zadní nosič jízdních kol Pro 2.0
BMW Zadní nosič jízdních kol Pro 2.0

BMW Zadní nosič jízdních kol Pro 2.0 je lehký, ale robustní a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se s ním manipuluje a umožňuje přepravu dvou jízdních kol nebo elektrokol (lze jej rozšířit na tři jízdní kola). Jeho výklopná funkce umožňuje kdykoli snadný přístup do zavazadlového prostoru.

Kontaktujte nás

Pouze slunce září jasněji

Originální produkty péče o vůz BMW Car Care ukazují vaše BMW v tom správném světle. Jemné čisticí přípravky jsou speciálně navrženy pro vysoce kvalitní materiály vašeho vozu a účinně odstraňují nečistoty. Tato řada nabízí optimální produkt pro péči a čistění interiéru, exteriéru, kol či oken.

Pouze slunce září jasněji
Svěží a přírodní osvěžení vzduchu v interiéru
Svěží a přírodní osvěžení vzduchu v interiéru

Exkluzivní BMW systém osvěžování vzduchu v interiéru byl navržen speciálně pro BMW a díky šesti různým vůním zajišťuje příjemné aromatické zážitky při pobytu uvnitř vozu.
Startovací sada vůní BMW Natural Air Lava Black se skládá z kvalitního držáku a vonné tyčinky z edice Sparkling Raindrops, která fascinujícím způsobem poskytuje osvěžující kontrast citrusových tónů, konvalinek a přírodního pižma. Držák s vloženou vonnou tyčinkou se připevní do mřížky ventilačního otvoru.

Kontaktujte nás
BMW Čistič disků, sada
BMW Čistič disků, sada

Obsahuje láhev 500ml čističe disků a speciální kartáč. Čistič ráfků je speciální alkalická čisticí kapalina s rychlým a zároveň šetrným účinkem, která odstraňuje odolné skvrny, prach z brzd a usazené nečistoty. Čistič je vhodný pro všechny druhy BMW Originálních lakovaných kol z lehké slitiny i oceli.

Kontaktujte nás
BMW Interiérové ubrousky
BMW Interiérové ubrousky

Ubrousky pro péči o interiér mají příjemnou vůni a zanechávají povrchy čisté a svěží. Vyznačují se obzvláště odolným materiálem, který se netrhá a nepouští vlákna, a jejich použití je rychlé a snadné. Každé balení obsahuje 10 impregnovaných jednorázových ubrousků z netkané textilie.

Kontaktujte nás
BMW Čistič Alcantary a čalounění
BMW Čistič Alcantary a čalounění

Jemná čisticí pěna odstraní i odolné skvrny z Alcantary a čalounění. Speciální kombinace účinných látek také osvěžuje barvy a trvale odstraňuje nepříjemné pachy.

Kontaktujte nás
BMW Sada pro péči o kůži s UV ochranou
BMW Sada pro péči o kůži s UV ochranou

Krém na kůži s UV ochranou čistí, chrání a pečuje o kvalitní kožené čalounění. Bohaté oleje zachovávají přirozené vlastnosti kůže, udržují ji blízko původnímu stavu a zajišťují, že její charakteristická vůně nevymizí. Není vhodný pro hrubou kůži nebo Alcantaru.

Kontaktujte nás
BMW Odstraňovač hmyzu
BMW Odstraňovač hmyzu

Stopy po hmyzu na skle, laku, chromu a plastových površích se odstraňují rychle a účinně. Díky vynikajícím penetračním a zvlhčujícím vlastnostem tohoto prostředku jsou i zaschlé zbytky hmyzu bez námahy odstraněny. Ideálně se hodí jako přípravek před mytím v myčkách.

Kontaktujte nás
alttext
BMW Hadřík na čištění displeje

Speciálně vyvinutý hadřík na čištění dotykových displejů a jiných lesklých povrchů bez zanechání škrábanců, šmouh a žmolků.

Kontaktujte nás

Mnoho dalších produktů najdete také v našem eshopu s originálním BMW příslušenstvím a BMW Lifestyle produkty

Do eshopu

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu