Zajímavosti ze světa BMW

Zajímavosti ze světa BMW

Představení nových modelů BMW, technologické novinky nebo zvýhodněné či sezónní nabídky.

Disponuje sebevědomým výrazem díky monolitickému designovému stylu a výrazným proporcím. Poskytuje nejvyšší komfort na cestách díky aktivním sedadlům s masážní funkcí a bederní opěrkou. Moderní multimediální palubní deska s BMW Prohnutým displejem s dotykovou funkcí a hlasovým ovládáním je zárukou ergonomického ovládání. S dojezdem až 440 km zaručuje maximální flexibilitu.

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že v sobotu 13. srpna bude z provozních důvodů zavřena pobočka v Ústí. Těšíme se na Vás opět v pondělí 15. srpna.

Děkujeme za pochopení.

2. července se uskutečnil třetí turnaj z našeho celoročního golfového cupu na Barboře. Počasí nám vyšlo parádní a užili jsme si společně den golfu na jedinečném a skvěle připraveném hřišti.

v pátek 24. června se uskutečnil uzavřený turnaj pro vybrané zákazníky BMW Kopecký na Barboře. Počasí nám vyšlo parádní a užili jsme si společně opravdu úžasný den golfu na skvěle připraveném hřišti.

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že od 4. do 6. července budeme mít zavřeno. Těšíme se na Vás opět ve čtvrtek 7. července. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Přejemé krásné svátky.
Tým BMW Kopecký

Jako první elektrické Gran Coupé BMW i4 přináší mimořádnou dynamiku s vysokou úrovní komfortu a ideálními předpoklady k tomu, aby se stalo vaším společníkem pro každý den. Pětidveřový vůz je vybaven pátou generací technologie BMW eDrive s vysloveně sportovním parametry – dosahuje výkonu až 400 kW/544 k (BMW i4 M50). S dlouhým dojezdem až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40) a pěti prostornými plnohodnotnými sedadly je dokonalým automobilem pro každou cestu.

Léto se blíží, a tak není divu, že už všichni vyhlížejí termín své dovolené. Cestování ve vozu BMW může být pohodlnější, když si ho vybavíte těmi správnými doplňky a příslušenstvím.

My vám nabízíme akční nabídku příslušenství do zavazadlového systému.

Dne 4.června se uskutečnil druhý turnaj z našeho celoročního golfového cupu na Barboře. Výsledky byly naprosto skvělé! Užili jsme si parádní den plný golfu na jedinečném a skvěle připraveném hřišti. Všem vítězům gratulujeme a ostatním účastníkům děkujeme!

Skladové vozy u BMW KOPECKÝ

Nemusíte čekat, než se vaše auto vyrobí. Naše skladová auta jsou ihned k dispozici a vybrat si můžete mezi vozem novým, předváděcím nebo ojetým.

M50i
2022, 11 335 km, benzín, 390 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M40i
2020, 75 683 km, benzín, 265 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

M440i xDrive Coupé
2022, 13 791 km, benzín, 285 kW, automat, 4 místa
OjetýPardubice

220d Coupe M Sport
2022, 31 750 km, nafta, 140 kW, automat, 4 místa
PředváděcíÚstí nad Labem

320d xDrive M Sport SEDAN
2022, 9 684 km, nafta, 140 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

xDrive30d M Sport
2021, 29 138 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek