Oživte svůj vůz BMW M o příslušenství a doplňky, které z vaše vozu udělají závodní speciál. Jedinečnost a styl s M PERFORMANCE PARTS si nyní až do 30.6.2024 můžete dopřát se slevou 20 %.

Pro více informací o akci a objednávky můžete kontaktovat naše kolegy na skladě.

BMW M Performance Parts pro BMW i5

BMW M Performance Parts pro BMW i5

První BMW i5 nastavuje měřítka: elegantní komfort manažerského sedanu se sprinterským výkonem elektrického pohonu. Exkluzivní BMW M Performance, včetně lehkých karbonových komponentů, brzd s vnitřním chlazením nebo podlahových rohoží s logem BMW M, povyšují sportovní charakter nového BMW i5 na novou úroveň.

M Performance Přední splitter, karbonový, střední část

M Performance Přední splitter, karbonový, střední část

Dejte najevo svůj názor: M Performance Karbonová střední část předního splitteru zvýrazňuje velmi exkluzivním způsobem sportcvni vzhled vozu. Jedinečný vzhled ze světa motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.

M Performance Zadní difuzor, aramidový

M Performance Zadní difuzor, aramidový

100procentně high-tech. 100procentně závodní charakter. 100procentní nadšení. Aramidový M Performance Zadní difuzor dodává vozu ještě modernější vzhled a působivě podtrhuje jeho sportovnost. Bezkontaktní otevírání víka zavazadlového prostoru je samozřejmě stále k dispozici.

M Performance Rozšíření prahů, karbonové, levé

M Performance Rozšíření prahů, karbonové, levé

Dynamická elegance a individuální sportovnost: karbonové M Performance Nástavce bočních prahů důrazně podtrhují sportovní vzhled. Zároveň zaujmou nízkou hmotností, tvarovou stálostí a dokonale padnoucím tvarem.

M Performance brzdový systém

M Performance 20" brzdový systém

Pro krátké brzdné dráhy i při vysokém teplotním namáhání: 20" brzdový systém M Performance je vybaven lehkými sportovními brzdovými kotouči s vnitřním chlazením. Disponuje šestipístkovými hliníkovými pevnými třmeny vpředu a jednopístkovými hliníkovými plovoucími třmeny vzadu. V červené barvě M Performance. S barevným logem M.

21 M Performance Cross-spoke 943 M Bicolour

21" M Performance Cross-spoke 943 M Bicolour

Vysoce kvalitní 21" M Performance Kola z lehké slitiny Cross-spoke 943 M v černém provedení Bicolour Jet Black, frézovaná do vysokého lesku a doplněná logem M Performance. Kompletní sada letních kol s kontrolou tlaku v pneumatikách.

M Performance Podlahové rohože

M Performance Podlahové rohože

Prémiový vzhled, mimořádný grip: M Performance Podlahové rohože dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozu propůjčují ještě dynamičtější charakter. S vyšitým nápisem M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje kožený lem s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou M trikolorou.


BMW M Performance Parts pro BMW M2

BMW M Performance Parts pro BMW M2

Nové BMW M2 Coupé je neodolatelnou kombinací úchvatné dynamiky, síly a agility, která vždy nabízí neobyčejně podmanivé zážitky z jízdy. Exkluzivní díly BMW M Performance jsou ideálními doplňky pro další posílení sportovního charakteru a radosti z jízdy. Další zajímavostí je výjimečný sportovní design kola s centrální aretací, který doslova přenáší závodní styl z okruhu na silnici.

M Performance přední splitter, karbonový, střední část

M Performance přední splitter, karbonový, střední část

M Performance výfukový systém, titanový

M Performance výfukový systém, titanový

M Performance rozšíření prahů, karbonové, levé

M Performance rozšíření prahů, karbonové, levé

M Performance kované kolo Y-spoke 963 M

19"/20" M Performance Y-spoke 963 M kompletní letní kolo.


BMW M Performance Parts pro BMW M3 Touring

BMW M Performance Parts pro BMW M3 Touring

První BMW M3 Competition Touring s pohonem M xDrive kombinuje mimořádnou jízdní dynamiku BMW M3 s flexibilitou a funkčností modelů Touring. Používání technologií z motorsportu s sebou přináší mimořádné jízdní schopnosti a dynamiku. Exkluzivní a na míru navržené doplňky BMW M Performance jsou třešinkou na dortu.

M Performance odtrhové hrany, leskle černé

M Performance odtrhové hrany, leskle černé

M Performance přední splitter, karbon

M Performance přední splitter, karbon

M Performance střešní spoiler, leskle černý.

M Performance střešní spoiler, leskle černý

M kryt zpětného zrcátka, karbon, levý

M kryt zpětného zrcátka, karbon, levý

M Performance kované kolo Cross-spoke 1000 M

20"/21" M Performance Cross-spoke 1000 M kompletní letní kolo


BMW M Performance Parts pro BMW X7

Na BMW X7 je fascinující jeho kombinace výkonu, luxusem podtrženého komfortu a suverénního designu. Ve spojení s kvalitními, v některých případech ručně vyráběnými doplňky M Performance Parts je výsledkem individualistické Sports Activity Vehicle s výrazným charakterem.

M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka

M Performance karbonový kryt vnějšího zpětného zrcátka

Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek M Performance jsou pečlivě ručně vyráběné z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozu. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu dotyk individuální sportovnosti.

M Performance rámečky koncovek výfuku, matně černé

M Performance rámečky koncovek výfuku, matně černé

Vsaďte na výrazné detaily: Kvalitní ocelové M Performance rámečky koncovek výfuku v provedení matný černý chrom dodávají zadní části ještě sportovnější vzhled.

M Performance černá maska ve tvaru ledvinek

M Performance černá maska ve tvaru ledvinek

Silný charakter: M maska ve tvaru ledvinek je tvořena lamelami a rámečkem v leskle černém provedení. Dodává přední části ještě mohutnější a asertivnější výraz. Pro jedinečný vzhled, který sděluje jasné poselství.

 22 M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M

22" M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M

Sportovní 22" M kolo z lehké slitiny V-spoke 755 M v matně černém provedení Jet Black svým stylem dodává vozu velmi sportovní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku v pneumatikách, kola vpředu 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/40 R22 107V XL a vzadu 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/35 R22 111V XL.

 21 M kola z lehké slitiny Double-spoke 754 M

21" M kola z lehké slitiny Double-spoke 754 M

Kvalitní 21" M kolo z lehké slitiny Double-spoke 754 M v lesklém provedení Bicolour Orbit Grey svým velmi sportovním vzhledem propůjčuje vozu exkluzivní vzhled. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikou runflat, rozměr kola 9,5 J x 21 s pneumatikou 285/45 R21 113V XL RSC.

M Performance volant

M Performance volant

Pevně uchopitelná fakta: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení, což přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.


BMW M Performance Parts pro BMW M8

BMW M8 Gran Coupé kombinuje M geny s nejvyšší úrovní exkluzivity. Tvary vytvořené avantgardním designem definují nový vzhled 4dveřových luxusních sportovních vozů. Exkluzivní vzhled podtrhují na míru navržené doplňky z karbonu a dalších nádherných materiálů.

M boční průduch, karbon

M boční průduch, karbon

Sportovnost na jedné straně. Individualita na druhé. M průduch na boku z prémiového karbonu. Elegantní vizuální specialita boční části vozidla.

M Performance přední spoiler, karbon

M Performance přední spoiler, karbon

Jasná zpráva pro okolí: M přední spoiler ze 100 procent vyrobený z karbonu mimořádně exkluzivním způsobem vyzdvihuje svalnatý vzhled vozidla. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.

M Performance maska ve tvaru ledvinek, karbon

M Performance maska ve tvaru ledvinek, karbon

Předveď svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního, 100procentně ručně zpracovaného karbonu, lamely jsou z velmi odolného plastu. Optická specialita dodávající přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled. S logem M8.

M zadní karbonový spoiler

M zadní karbonový spoiler

Ještě působivější: Karbonový M zadní spoiler zdůrazňuje prémiový a dynamický vzhled vozu. Technologicky špičkový materiál karbon je extrémně lehký, a zároveň velmi pevný. Je ručně vyrobený z vysoce kvalitních uhlíkových vláken a jeho tvar dokonale ladí s designem vozu a dalšími M komponenty vyrobenými ze stejného materiálu.

M kryt vnějšího zrcátka, karbon

M kryt vnějšího zrcátka, karbon

Nastavte ten správný výraz pomocí nejpropracovanější techniky. M kryt vnějšího zpětného zrcátka je ze 100 procent pečlivě ručně vyroben z uhlíkových vláken. Jejich dynamický, prémiový design okamžitě křičí do světa, že individualita je vše.

20 M Performance kované kolo Y-spoke 863 M

20" M Performance kované kolo Y-spoke 863 M

Kvalitní kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 863 M v matném provedení Ferric Grey s barevným logem M svým stylem automobilu propůjčují velmi sportovní vzhled. Kompletní sada letních kol se systémem TMPS, kola vpředu 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 ZR20 (102Y) XL a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 ZR20 (104Y) XL.

Máte zájem o originální doplňky BMW M Performance? Kontaktujte nás!

Ústí nad Labem     Pardubice