Ztělesnění suverenity

BMW X7
BMW X7 není pouze novým vrcholným modelem rodiny modelů X, je také definicí progresivního přístupu k luxusu značky BMW. Již na první pohled slibuje luxusní motoristický zážitek a interiér, který nemá žádné jiné BMW.

Ryzí elegance

Nové BMW X7 je elegantním propojením dojmu a jedinečnosti. I přes majestátní vzhled působí zásluhou puristického a sportovního designu lehce a agilně. Velmi prostorný interiér současně toto pojetí doplňuje průkopnickou kombinací exkluzivity, praktičnosti a svobody. A také nesrovnatelným komfortem ve všech třech řadách sedadel. Šarm je jeho podstatou. Elegance tvoří jeho charakter.

BMW X7 BMW X7
Design exteriéru

Nová dimenze přitažlivosti. Exteriér BMW X7 je ztělesněním osobitého pojetí designu a vyjádřením nadčasové elegance. Mezi nezaměnitelné prvky patří nepřehlédnutelná a charakteristická maska chladiče ve tvaru ledvinek, stejně jako inovativní laserové světlomety BMW Laserlight. To vše společně vytváří při pohledu zpředu unikátní celek, který je osobitý a nezapomenutelný.

Zintenzivňuje soustředěný výraz. Designové modré prvky ve tvaru písmene X uvnitř světlometů odlišují laserové světlomety BMW Laserlight BMW X7 od Adaptivních LED světlometů. V režimu dálkových světel jsou laserové světlomety schopné dosvítit na vzdálenost až 600 m, a tím jsou ukázkou spojení účinnosti a designu. Jsou inovativním prvkem a současně vyjadřují mimořádný technologický standard.

Design interiéru

Dojem značné velikosti při pohledu na BMW X7 pokračuje také v interiéru. Právě zde se potkává moderní a nadčasový design se sportovní precizností a mimořádným komfortem. Důraz věnovaný detailům spolu s kvalitními materiály jsou kombinovány s propracovanou funkčností, a vytvářejí tak jinde nevídanou atmosféru. BMW X7 je působivé od okamžiku, kdy nastoupíte, až do chvíle, kdy jej opustíte.

Pohledy, které ještě nedávno byly pouze z říše snů. Panoramatická skleněná střecha podtrhuje dojem neomezené prostornosti interiéru a nabízí jedinečné výhledy na zářivé slunce, nekonečná mračna nebo temnou hvězdnou oblohu. Všechny tyto kulisy se stanou součástí interiéru a uvnitř vozu vytvoří atmosféru jako v letním kině. Každá cesta se tak stane nezapomenutelným zážitkem.

Jízdní komfort a jízdní dynamika

Symbióza autority, komfortu a agility: BMW X7 poskytuje maximální jízdní komfort, fascinující přesnost řízení, suverénní dynamiku a autoritu doslova na každém povrchu, kam toto SAV zavítá.

Dokonalost na všech cestách: podvozek Executive Drive Pro nabízí fascinující vyváženost a naprostou jízdní dokonalost. Pracuje s mnoha informacemi, na jejichž základě dokáže i předvídat, díky čemuž zajistí optimální charakteristiku pro nejvyšší úroveň komfortu a jízdní dynamiky.

Posunuje standardy na novou úroveň. I v základním provedení je BMW X7 vybaveno vzduchovým podvozkem na obou nápravách s funkcí automatického udržování světlé výšky. Zajistí proto účinné odpružení a nejlepší možné vyvážení vozu. Tím je současně v každém okamžiku jízdy zajištěna i maximální míra komfortu.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete