Ztělesnění suverenity

BMW X7
Nové BMW X7 xDrive40i fascinuje od prvního setkání kombinací nekompromisní síly, luxusního komfortu a výrazného designového stylu.

Nové BMW X7

Z designu přední části opírající se o klasické ikonické prvky BMW a osvětlenou masku chladiče BMW Iconic Glow vyzařuje sebevědomý charakter. Mimořádně živý zážehový 6válec BMW TwinPower Turbo poskytuje výkon 280 kW (381 k), standardně dodávané vzduchové odpružení na obou nápravách zajišťuje na každém povrchu mimořádný komfort. Integrované aktivní řízení zlepšuje obratnost při manévrování a zvyšuje jízdní komfort ve vysokých rychlostech.

BMW X7 BMW X7
Design exteriéru BMW X7

Design přední části nového BMW X7 přináší ikonické prvky BMW a působí sebevědomě sportovním dojmem. Osvětlená maska chladiče BMW Iconic Glow propůjčuje přední části progresivní výraz. Speciální výraz masce chladiče dodávají také propracované dvojité lamely a exkluzivně navržené chromované detaily. Souhra napjatých povrchů karoserie nového BMW X7 a nového šedého metalického laku Sparkling Copper Grey vytváří mimořádně dynamický a elegantní celek. Tento intenzivní dojem dále umocňují 23" kola BMW Individual z lehké slitiny. Velkorysá prostornost je patrná již při pohledu zvenku. Zadní světla nového BMW X7 s trojrozměrným designem vysílají do světa moderní impulzy. Doplňuje je tenká chromovaná lišta zasazená do skla, která celku dodává dojem mimořádné kvality. V kombinaci s působivě širokým rozchodem zadních kol působí velmi silným, ale přitom elegantním dojmem.

Design interiéru

Uvnitř nového BMW X7 jsou připraveny ultramoderní technologie v elegantním a digitálně přitažlivém provedení. Díky BMW Prohnutému displeji působí palubní deska velmi nízkým dojmem. Inovativní světelná lišta s broušeným křišťálovým vzhledem, umístěná pod ozdobným obložením, je výrazným optickým a funkčním prvkem interiéru. Také v zadní části interiéru mají cestující k dispozici velkorysý prostor a sedí v dokonalém komfortu, který jim nabízí například nové kožené čalounění BMW Individual Merino ve dvoubarevném provedení Bicolour Ivory White (bílá) a Atlas Grey (šedá). Všechna chytrá zařízení na palubě lze snadno používat díky úchytným prvkům integrovaným v sedadlech. Interiér nového BMW X7 zaujme použitím mimořádně kvalitních materiálů. Exkluzivní ozdobné prvky, jako jsou skleněné aplikace CraftedClarity na voliči převodovky, ovladači iDrive a tlačítku start/stop, tuto skutečnost působivě podtrhují.

Inovativní prvky nového BMW X7

Symbióza autority, komfortu a agility: BMW X7 poskytuje maximální jízdní komfort, fascinující přesnost řízení, suverénní dynamiku a autoritu doslova na každém povrchu, kam toto SAV zavítá.

Komfortní prvky nového BMW X7

Šestimístné (7 míst standardně) uspořádání interiéru nabízí cestujícím ve druhé řadě sedadel vyšší úroveň komfortu a zároveň umožňuje snadný přístup do třetí řady sedadel. Automatická 5zónová klimatizace nabízí samostatné nastavení příjemné teploty pro všechny tři řady sedadel. Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s 3D prostorovým zvukem poskytuje výkon 1475 W a špičkový zvuk studiové kvality pro každé sedadlo ve voze.

Dynamika nového BMW X7

Zážehový řadový 6válec TwinPower Turbo zrychlí z 0 na 100 km/h za 5,8 sekundy a ohromuje suverénní odezvou a značnou výkonovou rezervou. Adaptivní stabilizátory podvozku Executive Drive Pro omezují pohyby karoserie jak při zatáčení, tak při jízdě přímým směrem. Integrované aktivní řízení zlepšuje obratnost při manévrování a zvyšuje jízdní komfort ve vysokých rychlostech.

Asistenční systémy nového BMW X7

Driving Assistant Professional automaticky udržuje jízdní pruh, rychlost a vzdálenost, a tím v mnoha jízdních situacích omezuje riziko nehody. Parkovací asistent samostatně zaparkuje vozidlo do příčných i podélných parkovacích míst, z podélných dokáže také vyjet. Barevný BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do vašeho zorného pole. Detaily, jako je rychlost či navigační pokyny, se zobrazují pohodlně a bez rozptylování, takže se v novém BMW X7 můžete plně soustředit na řízení.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete