Novinky a události

ze světa BMW

Pulzující závodní vůz postavený na míru. Nové BMW řady 8 Coupé propojuje charakter sportovního vozu s elegancí luxusní třídy BMW a z hlediska estetiky vytváří zcela nový standard.

Výkon bez kompromisů

Exteriér BMW řady 8

BMW řady 8 Coupé představuje zcela novou éru designu BMW, který je na první pohled odlišný zejména díky nečekaně nízkým světlometům. Sportovní vzhled karoserie charakterizuje neobvyklá interakce mezi ostře řezanými liniemi táhnoucími se po celém boku, výraznými prolisy a svalnatou částí v oblastech nad podběhy kol. V kombinaci s plochou střešní linií vzniká výjimečně přitažlivá podoba kupé.

Laserová světla

V režimu dálkových světel vykazují laserové světlomety BMW Laserlight dosvit až do vzdálenosti 600 metrů, což je téměř dvakrát tolik než v případě konvenčních světlometů. Lepší viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré detaily a označení BMW Laserlight taktéž podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozidla.

M karbonové díly

Dynamika v každém detailu: BMW řady 8 Coupé v sobě pod karbonovou střechou, jež vyzdvihuje speciální závodní charakter vozu, kombinuje nejvyšší výkon s vysokou kvalitou. M karbonový paket exteriéru* dodává M sportovnímu paketu ještě vyšší úroveň dynamiky, a to zejména díky vizuálně zvýrazněným liniím difuzoru a koncovkám výfuku s dekorativním karbonovým elementem. Celkový dojem – se skutečným karbonovým zadním spoilerem, kryty přívodů vzduchu a zpětnými zrcátky – vás okouzlí, i když vůz bude stát na místě.
*M karbonový paket exteriéru bude k dispozici pro M850i xDrive od 10/2018 a pro 840d xDrive od 11/2018.

Interiér BMW řady 8

Sportovní vůz z luxusního segmentu – moderní, puristický interiér nového BMW řady 8 Coupé dokazuje, že kontrasty se mohou navzájem perfektně doplňovat. Vysoce kvalitní materiály, inovativní technologie a výběr z mnoha různých barev a výbavových stupňů zajistí luxusní atmosféru a vysoce kvalitní dojem z interiéru i přes celkově výrazně sportovní charakter. Elegantní ovládací prvky i čisté designové linie směřují jedním směrem: stále vpřed. Tím je zdůrazněna maximální orientace na řidiče a interiéru je díky tomu propůjčena další dávka dynamiky. Skvělé podmínky pro čistou radost z jízdy.

Něco pro každého. Kožené čalounění BMW Individual využívá nejjemnější kůži Merino, která zaplní interiér unikátní příchutí luxusu. Na výběr máte z několika exkluzivních barevných kombinací od černé přes hnědou Cognac až po bílou Ivory White. Díky atraktivním kontrastům nového dvoubarevného čalounění si na své přijde každý závodník – i každý gentleman.

S každým dalším objeveným detailem ještě neodolatelnější: elegantní skleněné prvky CraftedClarity dodávají sportovnímu interiéru jedinečný charakter, a to hlavně díky ostrým hranám a modrému barevnému tónu. Zdobí volič převodovky, centrální ovládací prvek, tlačítko ovládání audia a tlačítko systému start/stop. Výsledkem je souhra mezi sportovním nádechem a jedinečným designem, který v sobě dosud nevídaným způsobem kombinuje sportovnost s elegancí.

Stvořeno pro požitek

Působivý až do nejmenšího vlákna. Zatímco vnější vzhled BMW řady 8 Coupé určují jedinečné laky karoserie, sportovní interiér dokreslují luxusní materiály se stylovým kontrastním prošíváním a elegantní dekorativní elementy, které podtrhují jasně vnímanou výjimečnou kvalitu. Ta je specificky vyzdvižena citlivě rozmístěnými perforacemi a speciálním prošíváním volitelných multifunkčních sedadel. Nejvyšší výkonnost se tak propojuje s nejvyšší kvalitou, takže v interiéru vzniká extrémně sportovní a elegantní prostředí.

Ryzí síla. Dokonalá přesnost.

Ryzí dynamika, ryzí zrychlení, ryzí vzrušení – díky zážehovému 8válci TwinPower Turbo s objemem 4,4 litru a výkonem 390 kW (530 k) posune otáčkoměr BMW řady 8 Coupé i řidičův pulz na limit v rekordním čase. Jedna velká pravda nade všechny ostatní: čím více zatáček, tím větší zábava. Luxusní sportovní vůz posouvá výkon a přesnost na novou úroveň hlavně díky jedinečným závodním prvkům. Pokud chcete, můžete zvolit i řadový vznětový 6válec TwinPower Turbo s hladkým chodem, který nabízí výkon 235 kW (320 k).

Zážehový 8válec twin power turbo

Extrémní výkon kombinovaný s vnitřním klidem: zážehový 8válec BMW TwinPower Turbo s objemem 4,4 litru a výkonem 390 kW (530 k) v BMW řady 8 Coupé vytváří unikátní fúzi maximální dynamiky a hospodárnosti. S točivým momentem 750 Nm nabízí osmiválec maximální radost z jízdy při každé cestě. Dvě variabilní turbodmychadla a vstřikovací tlak až 350 barů dále optimalizují křivku výkonu a zároveň s tím zvyšují účinnost jednotky. A díky aktivnímu zvukovému systému zní motor přesně tak, jak pracuje.

Výjimečná dynamika

BMW řady 8 Coupé je důsledně navrženo pro jízdní dynamiku a sportovnost. Optimální trakci a jízdní stabilitu zajišťuje inteligentní pohon všech kol BMW xDrive s preferencí zadních kol v kombinaci s diferenciálem M Sport a sériově dodávanými kombinovanými pneumatikami. K tomu se přidává nižší světlá výška, značná tuhost karoserie a adaptivní M podvozek. Tím jsou splněny všechny předpoklady ideálního sportovního vozu. Volitelné elektromechanické aktivní stabilizátory zároveň snižují naklánění karoserie, takže umožňují v zatáčkách dosahovat nečekaně vysokých rychlostí.

Vždy na špičce

Vždy o jeden krok napřed: ať už jde o bezpečnost nebo asistenční systémy, s inovativními technologiemi v novém BMW řady 8 Coupé budete vždy na úrovni budoucnosti. A díky průkopnickému systému obsluhy BMW Operating System 7.0 se navigování a interakce s komunikačními prvky stane ještě snadnější a individuálnější než kdy předtím.

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional s navigačními funkcemi obsahuje vysoce kvalitní síť displejů, skládající se z dotykového informačního displeje s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,25ʺ a plně digitálního přístrojového panelu o úhlopříčce 12,3ʺ.

Systém infotaimentu

Není nutné zmiňovat, že nové BMW řady 8 Coupé v sobě plně integruje novou éru konektivity. Inovace jsou sdruženy pod názvem BMW Live Cockpit Professional: síť vysoce kvalitních displejů se skládá z dotykové obrazovky s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,25ʺ a plně digitálního přístrojového panelu s úhlopříčkou 12,3ʺ. Novinkou je i inovativní koncept obsluhy BMW Operating System 7.0: díky intuitivnímu ovládání gesty, hlasem a dotykem nabízí mnoho možností individualizace všech displejů.

Asistenční systémy

Vrcholný výkon vyžaduje neskutečnou ladnost: i proto je nové BMW řady 8 Coupé vybaveno inovativními asistenčními systémy sdruženými v paketu Driving Assistant Professional. Podporuje gentlemany při udržování dostatečné vzdálenosti a rychlosti, a současně udržuje vůz v pruzích a pomáhá mu, aby se vyhnul nehodám. Zároveň s tím varuje před hrozící srážkou, nárazem zezadu nebo kolizí s chodci, a dokonce poskytuje pomoc v krizových situacích.

Digitální klíč BMW Digital Key

Proč strkat klíč do zapalování, když s sebou máte svůj chytrý telefon s operačním systémem Android? Digitální klíč* vám umožní zamknout a odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor bez fyzického klíče. Pro chytrý telefon se systémem Android ho lze stáhnout s použitím aplikace BMW Connected a sdílet jej s rodinou a přáteli. Platí na jeden rok. *Pouze pro telefony Samsung (>= S7) s Android Oreo (8.1) + chytré telefony s čipem NFC.

Remote software upgrade

Přejete si, aby vaše BMW mělo neustále nejnovější software? Se službou Remote Software Upgrade bude vaše BMW stále jako nové. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – a bez nutnosti návštěvy vašeho servisního partnera BMW. Aktualizace se instalují vzduchem, stejně jako u vašeho chytrého telefonu.

Klíčové vlastnosti


Jak vznikalo nové BMW 8


BMW řady 8 v Benátkách

Nové BMW řady 8 – základní informace

Nové BMW řady 8 – design

Nové BMW řady 8 – jízdní vlastnosti


Zaujalo Vás nové BMW řady 8

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Anna K

Anna K

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057