Novinky a události

ze světa BMW

Podněcuje touhu: zcela nové BMW řady 1 přitahuje pozornost všech okolo. To proto, že jeho výjimečný vzhled a progresivní designový jazyk ho na první pohled odlišují od všech ostatních. To samé platí také pro interiér s moderní atmosférou, který inspiruje prvotřídní kvalitou a prostorností. Hospodárné motory, pohon předních kol, který má u BMW řady 1 svou premiéru, a špičkové technologie podvozku garantují jízdní zážitky plné dynamiky a agility, zatímco inovativní technologie a asistenční systémy se starají o to, že do cíle se vždy dostanete bezpečně a pohodlně.

Naprosto sebejisté

Sportovní exteriér a design interiéru BMW řady 1

Autorita, kterou lze okamžitě rozpoznat: design zcela nového BMW řady 1 zanechává silný dojem jak uvnitř vozu, tak mimo něj. Počínaje dynamickou přední částí s velkou maskou chladiče ve tvaru ledvinek a širokým předním nárazníkem. Jasně definované tvary směřují společně se splývavou linií střechy směrem k výrazně tvarované zadní části. Prémiový charakter BMW řady 1 pokračuje také v interiéru. Cestující si zde mohou užívat velkorysou a otevřenou atmosféru pohody. Kokpit zaujme ergonomicky optimalizovanými prvky výbavy a jeho systematicky implementovanou orientací na řidiče.

Maska chladiče ve tvaru ledvinek

Charakteristická maska chladiče ve tvaru ledvinek je navržena jako jednodílný element a zdobí ji leskle chromový rámeček a vertikální lamely s leskle černými čelními plochami. Jako hlavní vizuální prvek podtrhuje výraz a sportovnost vozu při pohledu zepředu.

LED světlomety

Všechny funkce LED světlometů, od světel pro denní svícení až po potkávací světla a dálková světla, mají díky technologii LED delší životnost a šetří více energie. Dynamické světlomety nabízejí díky vynikajícímu osvětlení s barvou podobnou dennímu světlu zvýšený dosah světelného kuželu v noci a za špatného počasí.

Černé kryty vnějších zpětných zrcátek

Kryty vnějších zpětných zrcátek jsou namísto v barvě karoserie vyvedeny v leskle černém provedení. Vizuálně zdůrazňují sportovní charakter vozu a vytvářejí dojem individuality.

BMW Individual high-gloss Shadow Line

Výbava BMW Individual high-gloss Shadow Line je tvořena množstvím leskle černých prvků exteriéru. Patří mezi ně lišty kolem bočních oken, vodicí lišty oken, B sloupky, stejně jako rámečky, spodní části, držáky a aerodynamické plošky zpětných zrcátek.

Zadní světla

Detailně propracovaná dvoudílná zadní světla jsou navržena s použitím konvenční světelné technologie. Každé z nich má jednu část umístěnou v karoserii a druhou na víku zavazadlového prostoru. Tím umožnily zvětšit šířku nakládacího otvoru. Kromě toho disponují zadní světla i LED couvacím světlem.

Koncovky výfuku

90mm koncovky výfuku (na levé straně u 3válcových motorů, u 4válcových motorů na levé i pravé straně) opticky zvýrazňují sportovní charakter vozu.


Sportovní kožený volant

Černý tříramenný kožený sportovní volant se vyznačuje galvanizovaným dekorativním obložením. Silný věnec a tvarované plošky pro palce nabízejí výjimečně příjemný úchop.

Sportovní sedadla

Sportovní sedadla se specifickým designem nabízejí díky výraznějším bočnicím sedáků a opěradel optimální oporu těla řidiče a spolujezdce dokonce i při dynamické jízdě zatáčkami. Individuálně lze nastavit výšku a sklon sedáků a současně sklon a šířku opěradel.

Prahové lišty

Po nastoupení do vozu řidiče a spolujezdce vpředu přivítají prahové lišty s nápisem BMW. Nápis BMW na černém základu se na prahu pravých a levých dveří stává výrazným designovým prvkem.

Obložení interiéru Illuminated Berlin

Obložení interiéru Illuminated Berlin s akcenty High Matt na palubní desce a dveřích propůjčují interiéru progresivní prostředí s vysokým smyslem pro kvalitu. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří ve vozidle atraktivní a příjemnou atmosféru.

Panoramatická skleněná střecha

Je-li panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a vybavená roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.

Jízdní dynamika

Ať už se jedná o razantní akceleraci, agilní ovladatelnost nebo bezpečnou stabilitu na silnici – zcela nové BMW řady 1 promění každou cestu v nezapomenutelný zážitek díky hospodárnému motoru a řadě dynamických komponentů pohonu a podvozku. Poznejte vybrané prvky jízdní dynamiky a nakonfigurujte si své vlastní BMW řady 1.

Motor BMW M135i xDrive

Špičkový sportovec vyjadřující ryzí radost z jízdy. Zážehový 4válec M TwinPower Turbo v BMW M135i xDrive je zásluhou nových pístů, většího turbodmychadla, optimalizovaného sání, výkonného systému chlazení a výfukového systému M Performance s aktivní klapkou mimořádně výkonný.

M sportovní řízení

M sportovní řízení s funkcí Servotronic zajišťuje přímé, agilní reakce, a přitom vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. Řidič tak může ovládat vůz ještě přesněji a s větší jistotou, a zejména na zatáčkovitých silnicích si naplno užít sportovní jízdu.

Automatická převodovka Steptronic Sport

Osmistupňová převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze používat páčky řazení nebo řadicí páku – pro pohodlnou jízdu setrvačností nebo mimořádně dynamickou jízdu. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M se řazení zaměřuje na maximální dynamiku.

BMW xDrive

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a proměnlivě rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. S cílem ještě vyšší agility elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například v zatáčkách vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost.

Adaptivní podvozek

Adaptivní podvozek umožňuje přizpůsobit charakteristiku tlumičů jízdním podmínkám a kombinuje jízdní komfort a dynamiku s maximální možnou bezpečností. Prostřednictvím tlačítka Driving Experience Control můžete volit mezi režimy COMFORT a SPORT.

Asistenční systémy a konektivita

Ovládejte palubní počítač gesty, nechte své vozidlo samo zaparkovat nebo se inteligentního asistenta zeptejte, kde se nachází příští čerpací stanice. Zcela nové BMW řady 1 nabízí velké množství užitečných funkcí, digitálních služeb a asistenčních systémů pro maximální komfort a bezpečnost posádky.

Driving Assistant

Součástí bezpečnostního paketu Driving Assistant jsou kamerové systémy zajišťující funkce varování před překážkou vpředu s rozpoznáváním osob a brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních omezení a zákazů předjíždění a upozornění na nežádoucí opuštění jízdního pruhu. Radarové prvky výbavy zahrnují také varování před vozidly přijíždějícími vzadu ze strany, varování před nechtěnou změnou jízdního pruhu a upozornění na náraz zezadu.

Parking Assistant

Výbava Parking Assistant usnadňuje parkování. Zadní kamera Rear View poskytuje jasný výhled za vozidlo. Aktivní parkovací senzory nabízejí vyšší ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent Parking Assistant zaparkuje vůz paralelně nebo kolmo k vozovce zcela automaticky a vyjíždí z kolmých parkovacích stání. Couvací asistent nabízí pomoc při couvání, například z úzkých míst.

BMW ovládání gesty

S ovládáním gesty BMW Gesture Control lze obsluhovat vybrané funkce vozu zvolenými pohyby ruky. Systém například rozpozná „mávnutí rukou“ nebo „ukázání prstem“, kterými lze aktivovat funkce odmítnutí a přijmutí telefonního hovoru. Krouživými pohyby ukazováčku lze například ovládat hlasitost.

BMW Head-Up Displej

Velký barevný BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, a ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje na základě výbavy například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.


BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional s funkcí navigace zahrnuje soustavu velmi kvalitních displejů tvořenou dotykovým 10,25palcovým kontrolním displejem s vysokým rozlišením a plně digitální 10,25palcový přístrojový panel. Ovládací systém BMW Operating System 7.0 lze ovládat také prostřednictvím dotykového ovladače iDrive Touch.

BMW Intelligent Personal Assistant

„Hey, BMW. Who are you?“ Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW chovalo jako váš osobní asistent? Pomocí BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým vozem komunikovat novým a jednoduchým způsobem. Zná vás, aby se zlepšoval, učí se vaše zvyky, a pomáhá v každé situaci. Dokáže vám vysvětlit všechno o vašem voze a pomoci vám ho lépe poznat. Můžete mu dokonce přiřadit vlastní aktivační slovo.

Digitální klíč

Proč zasouvat klíč do zapalování, když stačí mít u sebe telefon? Funkce digitálního klíče Digital Key umožňuje zamykat a odemykat vaše BMW a dokonce i nastartovat motor, aniž abyste fyzicky potřebovali klíč. Tuto funkci si lze stáhnout do vašeho chytrého telefonu se systémem Android* prostřednictvím aplikace BMW Connected a sdílet ji s rodinou a přáteli. *Funkce je k dispozici pouze u vybraných modelů Samsung.

Remote Software Upgrade

Chcete, aby vaše BMW bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako v případě vašeho chytrého telefonu.

Služby Remote Services

Zamkl jsem dveře? Kde přesně je zaparkované? Služby vzdálené obsluhy Remote Services umožňují pomocí aplikace BMW Connected přístup k vašemu vozidlu na dálku. Zablikejte světlomety, zapněte klimatizaci uvnitř vašeho vozu nebo uzamkněte svoje BMW odkudkoliv pomocí chytrého telefonu.

Příprava pro telefon s bezdrátovým dobíjením

Bezdrátové nabíjení telefonu zahrnuje bezdrátový nabíjecí dok a další mikrofon pro lepší hands-free kvalitu zvuku pro vás a vašeho spolujezdce. Anténa zabudovaná ve střeše zlepšuje příjem signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze najednou připojit dva mobilní telefony a jeden hudební přehrávač. Součástí výbavy je také Wi-Fi hotspot.

Wi-Fi Hotspot

Účastněte se videokonference na vašem tabletu nebo sdílejte poslední díl vašeho oblíbeného seriálu na vašem chytrém telefonu. Wi-Fi hotspot je cestou, jak se s pomocí SIM karty nainstalované ve vašem vozidle připojit rychlostí LTE (pokud je dostupná). Vy a vaši spolucestující mohou surfovat internetem až na deseti přístrojích.

Příprava pro Apple CarPlay®

Proč být při jízdě v BMW bez funkcí vašeho iPhone, když ho pomocí ovládacích prvků vozu můžete obsluhovat obvyklým způsobem? Příprava pro Apple CarPlay® umožňuje vzdálený přístup k telefonu, stejně jako k iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify a Apple Music. Tlačítkem hlasového ovládání na volantu můžete aktivovat hlasovou asistentku Apple Siri.

Klíčové vlastnosti nového BMW 1


Oficiální představení modelu


Porovnání s předchozí generacíZaujalo Vás nové BMW 1

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte platné telefonní číslo, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057