Novinky a události

ze světa BMW

M sportovní podvozek s tužšími pružinami a tlumiči pro přímější a agilnější odezvu. Couvací asistent a další inteligentní asistenční systémy přináší do každé situace více komfortu. Palubní deska orientovaná na řidiče a inovativní BMW Prohnutý displej s dotykovým ovládáním

Design exteriéru nového BMW řady 3 Sedan

Design přední části definují elegantně navržené LED světlomety, které zaujmou tvarem připomínajícím obrácené L a soustředěným výrazem. V kombinaci s výraznou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami působí velké šestiúhelníkové otvory pro přívod vzduchu velmi sebevědomě. Díky dlouhému rozvoru, krátkým převisům a kompaktním proporcím působí BMW řady 3 Sedan při bočním pohledu mimořádně dynamickým dojmem. Plynulá linie střechy v interakci s volitelně dodávanými 19" koly podtrhují mimořádnou eleganci. Výrazný nárazník dodává BMW řady 3 Sedan mimořádně sportovní vzhled. Vertikálně umístěné odrazky a široké koncovky výfuku s chromovaným prvkem paketu M Sport tento efekt ještě umocňují. Sportovní a dynamický vzhled završuje velký difuzor mezi koncovkami výfuku.

Nové BMW 3 sedan 2022
Design přední části
Pohled z boku
Design zadní části

Design interiéru nového BMW řady 3 Sedan

Palubní deska s redukovanými ovládacími prvky působí čistě a moderně. Tenký bezrámový BMW Prohnutý displej vypadá, jako by se téměř vznášel nad palubní deskou, jeho dotyková funkce umožňuje moderní a pohodlné ovládání. Středová konzola posádku účinně a sportovně obklopuje. Je na ní umístěno přehledné ovládací centrum s dotykovým ovladačem iDrive. Moderní volič převodovky je samozřejmostí a společně s pokrokovým řešením interiéru tento celek působí mimořádně uspořádaným dojmem. Snadno udržovatelné čalounění Sensatec zaujme svou vysokou kvalitou povrchu, který na dotek připomíná kůži. Perforace povrchu čalounění dodává sportovně elegantní vzhled a pomáhá i na dlouhých cestách zajistit mimořádně příjemný pocit při sezení.

Nové BMW 3 sedan 2022
Moderní palubní deska
Středová konzola s nově navrženým voličem převodovky
Sedadla čalouněná materiálem Sensatec

Digitální technologie nového BMW řady 3 Sedan

Řada inovativních technologií nového BMW řady 3 Sedan umožňuje řidiči s vozem vzájemně komfortně komunikovat. BMW Prohnutý displej poskytuje dokonalý přehled o všech důležitých informacích a umožňuje pohodlné dotykové ovládání. Neomezená konektivita díky integraci telefonu umožňuje pohodlně plánovat trasy ve Vašem telefonu a následně je přenést do vozidla. Vyzkoušejte si intuitivní ovládání pomocí hlasových příkazů.

Nové BMW 3 sedan 2022

Téměř všechny funkce vozu lze obsluhovat pomocí velkého BMW Prohnutého displeje. Je natočený směrem k řidiči a zobrazuje intuitivní widgety, které dále zjednodušují jeho dotykové ovládání. Zkontrolujte stav svého BMW řady 3 Sedan, plánujte své cesty ještě před nastoupením do vozu, objednejte se na servisní prohlídku nebo objevujte svět BMW. To vše pohodlně prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu. Plnobarevný BMW Head-Up Displej promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče.

 BMW Prohnutý displej
 Aplikace My BMW
 BMW Head-Up Displej


Couvací asistent

Couvací asistent

Couvací asistent dokáže s jistotou vymanévrovat vozidlo z náročných situací. Couvací asistent si pamatuje pohyby volantem na posledních 50 metrech jízdy. Po jeho aktivaci tlačítkem vůz automaticky a přesně vycouvá po trase, kterou předtím projel popředu. To znamená, že ani náročné situace, jako jsou úzké či slepé ulice nebo malá parkovací místa, nepředstavují žádný problém.


BMW Digitální klíč

BMW Digitální klíč

BMW Digitální klíč změní Váš kompatibilní chytrý telefon na klíč od vozidla. Odemknutí nového BMW řady 3 Sedan přiložením telefonu ke klice dveří řidiče. Po umístění telefonu do nabíjecí přihrádky lze vůz nastartovat bez přítomnosti klíčku. Umožněte až pěti dalším osobám používání Vašeho BMW.


BMW Intelligent Personal Assistant

BMW Intelligent Personal Assistant

Osobní digitální asistent nového BMW řady 3 Sedan je Vám vždy k dispozici, reaguje na hlasové povely v anglickém nebo německém jazyce. Funkce automatizace zvyklostí samostatně provede Vámi preferované funkce, jako je například otevření bočního okna při vjezdu na parkoviště. Jako expert Vám na požádání vysvětlí, jak nejefektivněji používat funkce vozidla. Informuje Vás o stavu vozidla, dopravních kolonách na trase a parkovacích místech v cíli Vaší cesty.


Nové BMW 330e Sedan s plug-in hybridním pohonem

S BMW 330e Sedan si užijete udržitelnou mobilitu a podmanivou jízdní dynamiku. Síla výkonu 215 kW (292 k) a točivého momentu 420 Nm. Působivé zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,8 sekund. Jeho inovativní plug-in hybridní pohon v každé situaci nabízí maximální flexibilitu a hospodárnost. K dispozici také ve verzích BMW 330e xDrive Sedan a BMW 320e Sedan.

Nové BMW 3 sedan 2022

Zásluhou nejnovější technologie BMW eDrive 5. generace můžete s Vaším BMW 330e Sedan ujet čistě elektricky a lokálně bezemisně až 62 kilometrů. Funkce eDrive Zones optimálně využívá vlastnosti plug-in hybridního pohonu. Jakmile vůz vjede například do zelené zóny, automaticky a bez zásahu řidiče přepne do čistě elektrického režimu. Nicméně, kdykoli jej můžete manuálně přepnout zpět na spalovací motor. BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení Vašeho plug-in hybridního BMW řady 3 Sedan. Kromě standardního kabelu pro běžné zásuvky (Mode 2) je součástí dodávky také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (Mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními podmínkami pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích.

Nové BMW 3 sedan 2022
Nové BMW 3 sedan 2022
Nové BMW 3 sedan 2022

Prvky jízdní dynamiky nového BMW řady 3 Sedan

Zažijte kombinaci podmanivé jízdní dynamiky s vysokou úrovní komfortu zajištěnou dokonale sladěnými komponenty podvozku a výkonnými motory. Silné motory s výkonem 90 až 275 kW (122 až 374 k) pro působivé sportovní zážitky z jízdy. Působivé sprinty se zrychlením z 0 na 100 km/h za 4,4 sekund. M sportovní podvozek pro mimořádně sportovní a přímý projev.

Nové BMW 3 sedan 2022

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo ohromuje výkonností a hospodárností, díky nimž vytváří komplexní jízdní zážitky Sonorní zvuk motoru je skutečnou lahůdkou. Inovace, jako je dvojitý systém VANOS, Valvetronic, technologie přímého vstřikování a dvoukomorové turbodmychadlo, dodávají co možná nejvíce energie s využitím minimálního množství paliva. Elektrický posilovač řízení zvyšuje komfort řízení i bezpečnost jízdy. Usnadňuje manévrování a je zárukou stability ve vysokých rychlostech. Zážehový řadový 4válec TwinPower Turbo dokáže nabídnout mnoho radosti z jízdy. Dokonce i v nízkých otáčkách se můžete těšit na velmi přímý přenos výkonu a spontánní reakce. Pohon kombinuje malou spotřebu s nízkou produkcí škodlivých emisí a za každé situace pracuje tiše a plynule.

Nové BMW 3 sedan 2022
Nové BMW 3 sedan 2022
Nové BMW 3 sedan 2022


Vozy BMW 3 skladem Operativní leasingNezapomeňte také na příslušenství pro vaše BMW

V našem eshopu najdete kromě originálního BMW příslušenství také produkty BMW Lifestyle.

Do eshopu


Zaujalo Vás nové BMW řady 3?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte platné telefonní číslo, prosím.
 4. Odkud pomůžeme?

 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete