Dopřejte svému BMW to, co si zaslouží a co skutečně potřebuje. Odbornou péči profesionálů, kvalitní originální díly nebo 100% kontrolu certifikovanými poradci, kterou mají naši zákazníci vždy zdarma.

Autorizovaný servis BMW Kopecký je pro vás zárukou transparentního a individuálního přístupu k vám i vašemu vozu a také garancí toho, že vaše BMW zůstane i nadále BMW.

U nás můžete vybírat i z široké nabídky BMW Originálního příslušenství včetně BMW M Performance Parts, díky němuž váš vůz získá nezaměnitelně sportovní vzhled nebo vyšší výkon.


Proč BMW Autorizovaný servis?

Proč BMW Autorizovaný servis?

Servisní konzultace zdarma

Precizní vstupní prohlídkou vašeho BMW společně s vámi to vždy začíná. Díky 100% kontrole certifikovanými servisními poradci si pak můžete být jisti, že je váš vůz skutečně v dokonalé kondici a že budete platit jen za to, co je opravdu potřeba. Jsme připraveni věnovat vám i vašemu vozu právě tolik času a pozornosti, kolik budete potřebovat. Servisní konzultace je pro všechny naše zákazníky vždy zdarma.

Servisní konzultace zdarma

Nechte o své BMW pečovat tam, kde je doma

Abyste měli jistotu, že se vašemu BMW dostane skutečně odborné péče, spoléhejte se výhradně na náš BMW Autorizovaný servis. U nás se vašemu vozu věnují certifikovaní a pravidelně školení pracovníci. Garantujeme vždy správnou diagnostiku a využíváme nejnovější dostupné technologie. A pouze BMW Originální díly a příslušenství určené pro váš model jsou zárukou kvality pro vaši pohodlnou a vždy bezpečnou jízdu.

Nechte o své BMW pečovat tam, kde je doma

Zvyšujeme hodnotu vašeho vozu

Svěřte svůj vůz našim expertům na BMW. Jedině péče autorizovaného servisu a využívání originálních náhradních dílů a příslušenství vám zaručí, že vaše BMW zůstane i nadále 100% BMW. Postaráme se nejen o to, aby vaše BMW bylo stále v té nejlepší kondici. Naším i vaším společným cílem je také to, aby vaše BMW neztrácelo nic ze své hodnoty.

Zvyšujeme hodnotu vašeho vozu

Program pro vozy starší 5 let – BMW FIT SERVIS

Radost z jízdy perfektně udržovaným BMW si můžete užívat bez ohledu na stáří vašeho vozu. S programem BMW FIT Servis máte u všech BMW autorizovaných dealerů 20% slevu na servis vozu staršího 5 let. Sleva se vztahuje na originální díly a práci. Nadále tak můžete svému BMW dopřávat tu nejlepší péči a originální díly i technologie za příznivou cenu.

Program pro vozy starší 5 let – BMW FIT SERVIS

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu