První BMW M3 Competition Touring s pohonem M xDrive kombinuje mimořádnou výkonnost BMW M3 s flexibilitou a praktičností modelů Touring. Maximální trakce, agilita a přesnost je zásluhou inteligentního pohonu všech kol M xDrive a M specifického podvozku. M sportovní DNA v extrovertním designu s širokým postojem a podvozkem s velkým rozchodem.


Jízdní dynamika a design BMW M3 Competition Touring

Nové BMW M3 Touring 2022

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje intenzivním výkonem a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Výjimečný výkon vytváří dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvor s proměnným časováním a zdvihem ventilů. Podvozek s velkým rozchodem a doširoka vytaženými blatníky byl navržen speciálně pro použití v M modelu. Maximalizuje sportovní obratnost a výrazně zlepšuje dynamické schopnosti a odezvu nového BMW M3 Competition Touring. Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat z režimů pohonu všech kol 4WD, 4WD Sport a při vypnutém DSC také 2WD s pohonem zadních kol.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo
M specifický podvozek
M xDrive

Exteriér nového BMW M3 Touring

Pro zadní část nového BMW M3 Competition Touring je charakteristický výrazný nárazník s difuzorem a dvojicí koncovek výfuku na každé straně. M karbon-keramické brzdy poskytují ještě přímější brzdný výkon. Brzdy nekorodují a snášejí i velmi vysoké teploty. Jen minimálně se opotřebovávají a zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což se pozitivně projevuje v oblastech agility, dynamiky a zrychlení. Tyto speciální brzdy na pohled prozrazují matně zlatě lakované brzdové třmeny s logem M. Prvky exteriérového paketu M Carbon podtrhují sportovní vzhled vozu. Spoilery v předním nárazníku a kryty zpětných zrcátek jsou vyrobeny z karbonem vyztuženého plastu (CFRP). Paket doplňuje výrazný difuzor vzadu.

Nové BMW M3 Touring 2022
Design zasní části
M karbon-keramické brzdy
Exteriérový paket M Carbon

Design interiéru nového BMW M3 Touring

M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M3 se vyznačují závodním charakterem skořepinových sedadel a současně komfortem M sportovních sedadel. Jsou lehčí, elektricky nastavitelná a zaujmou odhalenými karbonovými povrchy. V bočnicích sedáků a opěradel jsou výřezy určené pro vícebodové bezpečnostní pásy a polstrování hlavové opěrky lze vyjmout, aby bylo možné pohodlně použít přilbu. Celokožené čalounění Merino X3SW Black (černá) s částečnou perforací, kontrastním černo-šedým prošíváním a šedými pruhy z Alcantary. M karbonový volant vytváří uvnitř vozu závodní atmosféru. Karbonový dekor použitý na jeho ramenech obklopuje ovládací tlačítka a dodává celku dojem vysoké kvality. Materiál ověřený nasazením v závodech navíc dokonale pasuje do dynamicky navrženého interiéru.

Nové BMW M3 Touring 2022
M karbonová skořepinová sedadla
Celokožené čalounění Merino Black
M karbonový volant

BMW M3 Touring palubní deska & technologie

Modely BMW M3 Touring Vám usnadní cestování mnoha inovativními technologiemi a rozsáhlou konektivitou. Moderní uspořádání displejů s M specifickou grafikou pro dokonalý přehled. Mnoho asistenčních systémů a digitálních služeb přináší více bezpečí, komfortu a inteligentní konektivity.

Nové BMW M3 Touring 2022

Výbava BMW Live Cockpit Professional s prohnutým displejem doplňuje BMW Live Cockpit Plus o barevný Head-Up Displej, který promítá informace o jízdě nebo pokyny navigace přímo do zorného pole. Tím přináší lepší přehled a více bezpečnosti. M volič převodovky se vyznačuje M specifickým rozložením spínačů a dokonalou ergonomií. V manuálním režimu „S“ může řidič převodové stupně řadit v typickém M stylu ručně pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu; v režimu „D“ probíhá řazení automaticky. Tlačítka Drivelogic a P jsou umístěna pod logem M.

BMW Live Cockpit Professional
BMW M volič převodovky
 BMW M3 palubní deska


Vozy BMW M skladem Modely BMW M

Chcete se dozvědět více? Pošlete nám poptávku nebo dotaz.

Poslat zprávu