Modelová řada BMW M

Inspirativní BMW X4 M

od 2 004 600 Kč
Inspirativní rebelové: M modely BMW X4 M v sobě spojují potenciál vysokého výkonu s exkluzivitou M modelů a progresivní koncept BMW X4. Ať už budete na svých každodenních cestách nebo na závodním okruhu, BMW X4 M Competition vždy zaujme svou celkovou dynamikou a přitom předvede své typické sportovní tvary připomínající kupé s dokonale sladěnými leskle černými designovými elementy M Competition.
Fotogalerie modelu BMW X4 M
Inspirativní rebel BMW X4 M

Inspirativní rebel BMW X4 M

Vyberte si ze čtyř výjimečných Sports Activity Coupé (SAV). BMW X4 M je plné ryzího DNA z motorsportu a nabízí úchvatnou jízdní dynamiku na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X4 M Competition, poskytující maximální výkon a exkluzivní výbavu pro vzrušující radost z jízdy na limitu. Modely BMW X4 M40i a BMW X4 M40d ze sebe dávají to nejlepší na jakémkoliv povrchu a přesvědčují chytrým spojením výkonu, komfortu a hospodárnosti.
Design přední části

Design přední části

Přední část BMW X4 M Competition charakterizuje nápadně trojrozměrný styl s přesně definovanými liniemi. Uprostřed je výrazná M maska chladiče ve tvaru ledvinek s unikátními dvojitými lamelami v leskle černém provedení a logem modelu.
Design zadní části

Design zadní části

Vyjádření vlastního sebevědomí: sportovně navržená záď BMW X4 Competition s LED světly v dynamickém tvaru písmene L jasně ukazuje na vysoký výkon. Nezaměnitelné DNA z motorsportu dále podtrhuje leskle černý zadní difuzor se čtveřicí koncovek výfuku.
M sportovní sedadla

M sportovní sedadla

M sportovní sedadla skořepinového typu s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu.

Klíčové vlastnosti BMW X4 M

Ať už budete na svých každodenních cestách nebo na závodním okruhu, BMW X4 M Competition vždy zaujme svou celkovou dynamikou.
Jízdní dynamika a designové prvky BMW X4 M

Jízdní dynamika a designové prvky BMW X4 M

Vrcholnou radost z jízdy M modelů BMW X4 M reprezentuje model BMW X4 M Competition s celou řadou technologií pohonu a podvozku inspirovaných motorsportem. Je vybaven zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo s výkonem 510 k (375 kW), výjimečným točivým momentem 650 Nm a působivou schopností zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,8 s.

Místo řidiče & technologie BMW X3 M

Místo řidiče & technologie BMW X3 M

Díky inovativním a na komfort orientovaným prvkům nabízí palubní deska modelů BMW X4 vynikající přehlednost a prvotřídní úroveň konektivity. Díky celé řadě M specifických prvků je přítomen exkluzivní nádech motorsportu a zároveň si prostřednictvím asistentu BMW Intelligent Personal Assistant můžete užívat přínosů inteligentních asistenčních systémů nebo komunikovat se svým BMW.

Služby a pakety pro BMW X4 M

Služby a pakety pro BMW X4 M

Nabízenými službami stanovuje BMW nové standardy, jsou tu vždy pro vás a pro váš M model BMW X4. Díky BMW Asistenční službě jsou v případě poruchy nebo nehody naši experti vždy připraveni vám pomoci – 365 dní v roce. Díky inovativní službě BMW Teleservices váš M model BMW X4 automaticky oznámí vašemu BMW Servisu potřebu údržby či chybnou funkci vozu, takže ten se vám může nezávisle ozvat.

Vozy BMW skladem

Nečekejte na výrobu vašeho auta a vyberte si z nabídky skladových aut, které jsou pro vás ihned k dispozici. Vybrat si pak můžete mezi vozem novým nebo předváděcím.

530e xDrive Touring M Sport
2022, 36 100 km, hybrid, 215 kW, automat, 5 míst
PředváděcíÚstí nad Labem

M340i xDrive ZÁRUKA
2021, 8 541 km, benzín, 275 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

220d Coupe M Sport
2022, 31 750 km, nafta, 140 kW, automat, 4 místa
PředváděcíÚstí nad Labem

M760e xDrive
2024, 5 km, hybrid, 420 kW, automat, 4 místa
NovýÚstí nad Labem

xDrive25e Sport Line
2022, 23 000 km, hybrid, 162 kW, automat, 5 míst
OjetýÚstí nad Labem

xDrive30d M Sport
2021, 29 138 km, nafta, 210 kW, automat, 5 míst
OjetýPardubice

Fotogalerie vozu BMW X4 M

Prvotřídní jízdní zážitky v interiéru posilují výrazné M prvky, luxusní doplňky a exkluzivní detaily.

Originální příslušenství BMW

Kompletní služby pod jednou střechou. Chcete-li doplnit svůj vůz o jakékoliv originální BMW příslušenství, rádi vám poradíme s jeho výběrem, a také pro vás příslušenství rovnou namontujeme a připravíme k jeho okamžitému používání.

Nepřehlédněte

Mapa stránek

Filtrovat vozy
Select search fields in Articles Good Search module parameters!